Refika Birgül Haberleri

Refika Birgül haber, Refika Birgül son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Refika Birgül - 05.03.2021
Dünya Kadınlar Festivali İstanbul başladı
Sabancı Vakfı Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan moderatörlüğündeki "Sabancı Vakfı Fark Yaratanlar" söyleşisinde ise, Sabancı Vakfı Fark Yaratanları İlayda Eskitaşçıoğlu, Özlem Ceylan ve Nurdeniz Tunçer tabuları yıkmaya, dayanışma platformları oluşturmaya ve bağımsız yaşama dair yürüttükleri çarpıcı çalışmalarını anlatacaklar. Birlikte Yemek bölümünde Refika Birgül bizlerle kendi hikayesini paylaşacak, ardından Pelin Turgut hikaye anlatıcılığına dair ufuk açıcı paylaşımlar yapacak.
Refika Birgül - 09.05.2020
Fairy'den "Boşa Harcama" projesi
"Boşa Harcama" projesine destek veren Yemek ve Mutfak Kültürü Yazarı ve aynı zamanda Fairy'nin uzman şeflerinden Refika Birgül, şunları kaydetti: "Memleketime ve bu memleketin toprağından fışkıran berekete çok inanıyorum ve buna hep çocukluğumdan beri inandım.
Refika Birgül - 24.04.2020
Türkiye turizm tanıtım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor
İnsanların evde vakit geçirdiği bu dönemde içerik trendlerini tüm dünyada yakından takip ederek, "doğal zenginlikler", "wellness", "gastronomi" değerlerini ön plana çıkaran içerik çalışmalarına öncelik verildiğini aktaran Yağcı, şöyle devam etti: "Bu kapsamda, dünyada büyük ilgi gören Türk mutfağını ön plana çıkarmak adına farklı iş birlikleriyle video içerikler hazırladık. Ünlü şeflerimiz Refika Birgül ve Fatih Tutak ile hazırladığımız videolar milyonlarca kez izlendi.
Refika Birgül - 14.10.2018
70. Frankfurt Kitap Fuarı Kapıları Sona Erdi
Ayrıca şef Refika Birgül, Türk geleneksel mutfağından güllaç ve köfte hazırlayıp katılımcıların beğenisine sundu.
Refika Birgül - 10.10.2018
70. Frankfurt Kitap Fuarı'nda Türk Ulusal Standı Açıldı
Fuar kapsamında Prof. Dr. Rüstem Aslan "Truva Sunumu" gerçekleştirecek. Prof. Dr. İlber Ortaylı ve Fransuva Georgia'nın katılımıyla "Osmanlı İmparatorluğu'nun Avrupa'da Yansımaları" konulu bir panel de düzenlenecek. Ayrıca şef Refika Birgül de Türk geleneksel mutfağından hazırlayacağı bir yemeği katılımcılara ikram edecek.
Refika Birgül - 27.03.2018
Koç Üniversitesi Sürdürülebilir Kalkınma Konferansı Düzenledi
İş dünyasının başarılı isimleriyle birlikte, sürdürülebilirlik alanında çalışmaları ve girişimleri bulunan Koç Üniversitesi'nden mezun 30 uzman isim Konferansta konuşmacı olarak yer aldı. Düzenlenen dört farklı oturumda sürdürülebilir kalkınma hedefleri kapsamındaki 17 ilke ele alındı. İlk oturum Siemens A.Ş. CSO'su (Chief Sustainability Officer) Esra Kent'in moderatörlüğünde Çevre, Enerji ve İklim, ikinci oturum TV programcısı ve yemek yazarı Refika Birgül'ün moderatörlüğünde Sağlık, Beslenme ve Gelişim, üçüncü oturum Vehbi Koç Vakfı Özel Projeler Yöneticisi Seçil Kınay'ın moderatörlüğünde Eşitlik, Eğitim ve Kapsayıcılık, dördüncü oturum ise Heidrick & Struggles International Türkiye Yönetici Ortağı Ayşegül Dicle Aydın'ın moderatörlüğünde Hızla Değişen Dünyada Kadın Liderliği başlığında gerçekleşti.
Refika Birgül - 15.02.2018
Şişecam Ürünleri Refika'nın Mutfağı'nda
Şişecam Cam Ambalaj, tüketiciyi camın en sağlıklı ambalaj malzemesi olduğu ile ilgili bilinçlendirme çalışmaları kapsamında faaliyetlerine devam ediyor. Bu kapsamda Şişecam Cam Ambalaj, Şef Refika Birgül ile yeni bir çalışmaya imza atarak, Youtube kanalı Refika'nın Mutfağı'ndaki "Kiler" konulu videolara sponsor oldu.
Refika Birgül - 01.04.2017
Tedxıstanbul
HAYALCİLERİ AÇIKLIYORUZ Aslı Şafak, Gazeteci ve Televizyoncu Ayşe Kurucu, Gezgin Teyze Doğan Kuban, Bir Rönesans Adamı Gamze Tutan, Gönüllü Eğitmen Harun Tekin, Şarkı Yazarı Mehmet Turgut, Fotoğrafçı Miray Akovalıgil, Komedyen Nevşin Mengü, CNN Türk Anchor Orhan Murat Bahtiyar, Yazar / Mühendis Refika Birgül, Mutfağın Neşesi Simge Pınar, Müzisyen Tayfun Akın, Girişimci Akademisyen Hayallerimiz Neden Bu Kadar Önemli Hepimizin irili ufaklı, gerçekleşmesi olağan ya da zor hayalleri olduğuna inanırız.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Refika Birgül Haberleri | Refika Birgül Kimdir - Haberler - Refika Birgül haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Refika Birgül kimdir, hayatı ve biyografisi. Pizzası da olur çorbası da....
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 20:22:21. #1.15#

title