Haberi Paylaş

Selvi Kılıçdaroğlu: Tek işim, tek hayalim bu ülkede her çocuğun yeterli beslenerek büyümesidir

Politika Haberleri

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, yeni açtığı Twitter hesabından yaptığı ikinci paylaşımda çocukların yetersiz beslenmeleri konusuna değindi. Kılıçdaroğlu, "Türkiye'de çocuklarımızın yüzde 67'si sebzeyi, yüzde 87'si et ürünlerini her gün tüketemiyor. Ben First Lady unvanı peşinde değilim, bu tarz fani şeylerde hiç gözüm yok, olmadı. Tek derdim bu gerçeklerdir. Tek işim, tek hayalim bu ülkede her çocuğun yeterli beslenerek büyümesidir" dedi.

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, yeni açtığı Twitter hesabından yaptığı ikinci paylaşımda çocukların yetersiz beslenmesine dikkat çekti.

"FIRST LADY UNVANI PEŞİNDE DEĞİLİM"

"Ben First Lady unvanı peşinde değilim, bu tarz fani şeylerde hiç gözüm yok, olmadı" diyen Selvi Kılıçdaroğlu, sebze ve et tüketemeyen çocuklara işaret etti.

"TEK DERDİM GERÇEKLERDİR"

Kılıçdaroğlu, "Türkiye'de çocuklarımızın yüzde 67'si sebzeyi, yüzde 87'si et ürünlerini her gün tüketemiyor. Ben First Lady unvanı peşinde değilim, bu tarz fani şeylerde hiç gözüm yok, olmadı. Tek derdim bu gerçeklerdir. Tek işim, tek hayalim bu ülkede her çocuğun yeterli beslenerek büyümesidir" dedi.

Selvi Kılıçdaroğlu: First Lady unvanı peşinde değilim

Kemal Kılıçdaroğlu Selvi Kılıçdaroğlu Millet İttifakı Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (16)

baris koc:

bitane cocuk okutup masrafini ustlenmismi buda benim eserim demismi..hepsini gectim bir agac dikmismi ..seçim geldi bunu yapcam bunu isterim .(.heykele deva ) vaatler bedava

Cevap Yaz2225Yayından Kaldır
Kenan Aslan:

Trol :sevda gül, bekir yapıcı, onur, vatandaş... Bunlar paralı troller çok belli..

Cevap Yaz530Yayından Kaldır
T T:

İstanbul ve Ankara belediyelerinde hangi seçim vaadlerini gerçekleştirdiniz şuana kadar önce onu açıklayın. Bol keseden dağıtmak kolay da dağıttığınızı hiç göremedik. Senelerdir hiç kaybetmediğiniz belediyeler var hangisinde ne yaptınız ?

Cevap Yaz2435Yayından Kaldır
Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title