Haberler

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı ve il yönetimini ziyaret etti

Güncelleme:

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı ve il yönetimini ziyaret ederek, 'Her daim parti örgütümüzün emrindeyim' dedi.

ANTALYA (İHA) – Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanı Nail Kamacı ve il yönetimini ziyaret ederek, "Her daim parti örgütümüzün emrindeyim" dedi.

CHP 38. Antalya Olağan İl Kongresi'nde başkan seçilen Nail Kamacı ve il yönetimine CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Demet Gündüz ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, CHP'de il başkanlığı görevinin en şerefli ve onur verici görev olduğunu belirtti. Halkın umutlarını her daim diri tutacaklarını söyleyen Başkan Esen, "İnsanların siyasete olan alakasının azaldığı bir dönemde aslında siyaseti bir çıkış, bir umut olarak görme noktasında Ankara'dan ve genel siyasetten esecek rüzgarı beklememiz lazım. Bu anlamda her birimizin kendi sorumlu olduğu bölgede belediyeyse belediye, örgütse örgüt, ilçe, il fark etmez. O bölgede bu durumdan duyduğumuz rahatsızlığı ve bu konuyla ilgili ülkede bize umut bağlayan insanları yeniden umutlarının yeşermesi ile ilgili gecesini gündüzüne katan birilerinin var olduğunu toplumun görmesi lazım. Bizler belediye başkanları olarak sizin önderliğinizde gireceğimiz belediye seçimlerinde il ve ilçe örgütlerimizin hazırlayacağı çalışmalar doğrultusunda sizin emrinizde çalışacağız" şeklinde konuştu.

"Yeniden birlik sağlandı"

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen'in CHP'nin Antalya'da yeniden birleşmesinde ve yeni bir oluşumun sağlanmasında çok çaba sarf ettiğini dile getiren CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı ise, bu süreçte emeği olan herkese teşekkür etti. Oluşan birlik havasının sahaya da yansıdığını kaydeden Kamacı, amaçlarının Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılında üstlendikleri görevi en iyi şekilde yerine getirmek olduğunun altını çizdi. Türkiye'nin önemli bir kavşakta olduğunu söyleyen Kamacı, yerel seçim sürecinde en iyi sonuçları almak için çok çalışacaklarını belirterek, "Bunu yapacağımıza inanıyorum. Belediye başkanlarımızla, ilçe başkanlarımızla ve tüm yönetimlerimizle beraber bu kritik aşamayı geçeceğimize inanıyorum. Bu çalışmalarda hep birlikte olacağımıza inancım sonsuzdur" dedi. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Nail Kamacı Semih Esen Konyaaltı Antalya Politika Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
Erdoğan, Özel ve Bahçeli öğle yemeğinde buluştu! CHP liderinden Büyükelçi Feyzioğlu'na tepki

Erdoğan, Özel ve Bahçeli öğle yemeğinde buluştu! CHP liderinden Büyükelçi Feyzioğlu'na tepki

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title