Haberler

Kocaaliler; Ak Parti gençlerin partisidir

Abone Ol

Erzurum'un en genç milletvekili adayı olan Gökberk Kocaaliler, seçim gezilerinin ilkini Aziziye İlçesi'nde gerçekleştirdi.

Erzurum'un en genç milletvekili adayı olan Gökberk Kocaaliler, seçim gezilerinin ilkini Aziziye İlçesi'nde gerçekleştirdi.

Esnaf gezisinde vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinleyen Kocaaliler, Ak Parti'nin 21 yılda gençlere yaptığı hizmetleri anlattı. Genç olması itibariyle vatandaşlarında ilgisini alan genç aday, ardından MNG AVM esnafıyla buluştu. Beraberinde İlçe teşkilatı yöneticileri ile yaptığı gezide temposu ile dikkat çeken Kocaaliler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim beyannamesinden müjdeler verdi. Yükseköğrenimdeki gençlere bir defaya mahsus olmak üzere cep telefonu ve bilgisayar ediniminde vergi muafiyeti sağlanacağını hatırlatan Kocaaliler, ayrıca aylık 10 GB ücretsiz internet verileceğini söyledi. Kocaaliler, "Cumhurbaşkanımızın da talimatlarıyla sosyal yardımları, yoksul insanlara destek vermenin ötesinde, insanların yoksulluk seviyesine düşmesini önleyecek bir yaklaşımla yeniden yapılandıracağız. Sahip olduğumuz kültür-sanat değerlerimizin, her alanda işlenmesini sağlayacak mekanizmalar kurarak, ülkemizin potansiyelini en üst düzeyde harekete geçireceğiz" dedi.

Cumhur İttifakı Fark Atacak

Milletvekili Adayı Kocaaliler, 14 Mayıs Milletvekilliği seçimlerinde Cumhur ittifakı olarak başta Erzurum olmak üzere Türkiye geneli sonuçlarda fark atacağını iddia etti. Erzurum'un 21 yıldır AK Partiye gösterdiği teveccühün devam ettiğini kaydeden Kocaalioğlu, genç seçmenlere çağrıda bulundu. Kocaalioğlu, "Türkiye adına alınacak kararlarda, son 20 yılda olduğu gibi yine seçmenlerimizin fikirlerini alarak, gençlerimizle istişare ederek adımlar atacağız. Sizler AK Parti Türkiye'sinde doğdunuz, AK Parti Türkiye'sinde okudunuz, AK Parti Türkiye'sinde büyüdünüz. Milletimizin takdiriyle 15 Mayıs günü göreve geldiğimizde en büyük gayemiz sizleri her bakımdan daha rahat ülke koşullarında yaşatmak olacaktır." diye konuştu.

Gençlerle Kafe Buluşması

Milletvekili Adayı Kocaaliler, akşam teravih namazı çıkışı Gençlerle kafelerde sohbet ederek, AK Parti misyonunu anlattı. 21 yıl öncesinde Türkiye'de, kangren haline gelen sorunların AK Parti iktidarı ile çözüme kavuştuğunu hatırlatan Kocaaliler, sandık başına gidildiğinde bunların çok iyi düşünülmesi gerektiğini söyledi. Şu an da Avrupa ülkelerinde bile olmayan imkanların Türkiye'de var olduğunu söyleyen Kocaaliler, "7'den 70'e hemen herkes için sosyal çalışmaların yapıldığı bir ülkedeyiz. AK Parti öncesi ve sonrası diyebileceğimiz olağanüstü derecede değişimlerin olduğu bir ülkede bugün uzaya insan gönderme gibi ancak birkaç ülkenin edindiği bir teknolojiyi konuşabiliyorsak, AK Parti'nin vizyonu sayesindedir" dedi. - ERZURUM

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Kocaaliler AK Parti Türkiye Erzurum Politika Haberler

Bakmadan Geçme

Telefon ne zaman icat edildi? Telefon mu telgraf mı önce icat edildi? Telefon icat tarihi nedir? 11 Aralık 2023 Resmi Gazete atama kararları! Resmi Gazete bugünün kararları neler? NACİ GÖRÜR İSTANBUL DEPREMİ AÇIKLAMASI NEDİR? İstanbul'un en tehlikeli semtleri, ilçeleri neresi? Naci Görür istanbul depremi için ne dedi? BARAJ DOLULUK ORANLARI 10 ARALIK: İstanbul (İSKİ) baraj doluluk oranları yüzde kaç, İstanbul'un kaç günlük suyu kaldı? İBB İyi Parti Grup Başkan Vekili İBRAHİM ÖZKAN KİMDİR, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Halk TV konuğu İbrahim Özkan biyografisi! YARGI YEKTA DİZİDEN AYRILIYOR MU? Yargı dizisindeki Yekta (Uğur Polat) öldü mü, diziden neden ayrılıyor? Onur Şan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, Urfalı mı, nasıl ünlü oldu? Onur Şan hayat hikayesi ve biyografisi! BUGÜN (11 ARALIK) İSTANBUL'da hava durumu nasıl olacak, yağmur var mı? İSTANBUL 11 ARALIK 5 günlük hava durumu! Bu hafta sonu hava nasıl? 11 ARALIK (YARIN) HAVA DURUMU | İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Hatay haftalık, 5 günlük hava durumu! Yarın hava durumu ne, kaç derece? SURVİVOR 2024 YARIŞMACILARI KİMLER? Survivor 2024 kadrosunda kimler var, oyuncuları belli oldu mu, Turabi var mı? Asgari Ücrette zam pazarlığı başlıyor! Asgari Ücret 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, ne kadar oldu, yüzde kaç arttı? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MUĞLA || Yarın Muğla'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MERSİN || Yarın Mersin'de okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 ANTALYA || Yarın Antalya'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 İSTANBUL || Yarın İstanbul'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title