Kemal Kılıçdaroğlu'nun La Casa de Papel'li seçim göndermesine Bakan Soylu'dan yanıt gecikmedi - Haberler
Haberi Paylaş

Kemal Kılıçdaroğlu'nun La Casa de Papel'li seçim göndermesine Bakan Soylu'dan yanıt gecikmedi

Haberler.com - Emre İliksiz - Politika
 - Güncelleme:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ünlü İspanyol dizisi La Casa De Papel'in final sezonuna ilişkin tanıtım tweetini alıntılayarak "Evet doğru ama seçimden kaçıyor maalesef" diyerek seçim göndermesi yaptı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise Kılıçdaroğlu'na yanıt olarak "Merak etme KK, daha önce 10 defa olduğu gibi 2023'te de, boyunun ölçüsünü aldığında, evinde bol bol dizi izlersin" dedi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabında, Netflix dizisi La Casa De Papel'in final bölümlerinin tanıtım tweetini alıntılayarak bir mesaj paylaştı.

Kılıçdaroğlu, 3 Aralık'ta 5 bölüm ile final yapacak dünyaca ünlü dizinin "Bir soygun bitiyor. Ve bir devir kapanıyor" tanıtımını alıntılayarak, "Evet doğru ama seçimden kaçıyor maalesef" dedi.

Kılıçdaroğlu La Casa de Papel'den seçim göndermesi yaptı, Bakan Soylu'dan yanıt gecikmedi

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan Kılıçdaroğlu'nun sözlerine yanıt, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan geldi. Soylu, kendi hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Merak etme KK, daha önce 10 defa olduğu gibi 2023'te de, boyunun ölçüsünü aldığında, evinde bol bol dizi izlersin"

Kılıçdaroğlu La Casa de Papel'den seçim göndermesi yaptı, Bakan Soylu'dan yanıt gecikmedi

Soylu'nun tweetine cevap CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç'tan geldi. Özkoç, "Bilmediğin diziye karışma! Senin dizin #NarcosSoylu" mesajını paylaştı.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun La Casa de Papel'li seçim göndermesine Bakan Soylu'dan yanıt gecikmedi

La Casa de Papel, Álex Pina tarafından yaratılan İspanya yapımı bir soygun ve suç dizisi. Dizi, "Profesör" liderliğindeki ekibin İspanya Kraliyet Darphanesini ve İspanya Merkez Bankasını soymasını konu ediniyor.

Haberler.com / Emre İliksiz - Politika

Kemal Kılıçdaroğlu, La Casa De Papel, Süleyman Soylu, Politika, Güncel, Haberler

title