Haberler

İYİ Parti'den AK Parti'ye geçen meclis üyelerine rozetleri takıldı

Güncelleme:

İYİ Parti'den AK Parti'ye katılan meclis üyeleri için Ümraniye'de rozet takma töreni düzenlendi. AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, Türkiye'nin dünyanın en önde ülkesi olması için mücadele edeceklerini söyledi.

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe: " Türkiye'miz dünyanın her açısından en önde ülkesi olsun diye mücadele edeceğiz"

İyi Parti'den Ak Parti'ye geçen meclis üyelerine rozetleri takıldı

İSTANBUL - İYİ Partiden Ak Parti'ye katılan meclis üyeleri için Ümraniye'de rozet takma töreni düzenlendi. Törende konuşan AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, " Türkiye'miz dünyanın her açısından en önde ülkesi olsun diye mücadele edeceğiz. Bu mücadelemize her zaman dua ederek, fiilen katkı veren kardeşlerimize teşekkür ediyoruz" dedi.

İYİ Parti'den AK Parti'ye katılan meclis üyelerine rozet takma töreni, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanlığı'nda düzenlendi. Tören öncesi üyelik beyannamesini dolduran meclis üyelerine rozetleri AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım tarafından takıldı.

Rozet takma töreninde konuşan Kabaktepe, " Türkiye'miz dünyanın her açısından en önde ülkesi olsun diye mücadele edeceğiz. Bu mücadelemize her zaman dua ederek, fiilen katkı veren kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Bu kurumlar kişilerle baki kurumlar değil, temsil ettiği mana ile baki kurumlar. Onun için bugün Murat Bey'in şahsında sizlerin AK Parti ailemize katılmış olmanız bizim için hem çok büyük bir anlam hem de değer ifade ediyor. Cumhurbaşkanımız sürekli ifade ediyor, AK Parti milletin partisidir, Türkiye'mizin partisidir. Türkiye'de 81 ilimizin, vilayetimizin partisidir. Tüm illerimizdeki farklı etnik yapıların düşüncelerin hepsinin bir arada bir aile gibi bulunup bu memleket için bu bayrak için hep birlikte çalışabilecekleri bir zemindir. Bu zemini güçlendirmeniz anlamında da çok büyük bir değer kattınız. Çünkü biz biliyoruz, geleceğimizi birlikte kurabiliriz. Türkiye'yi Cumhurbaşkanımızın hedeflediği Türkiye yüzyılı dediğimiz, yani ilk 10 ülkenin ilk 3'ü haline getirecek çalışmada bu birliktelik ve beraberlik çok önemli" dedi.

Törene katılan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, " Nice Murat kardeşlerim gibi insanların, diğer milliyetçi ve muhafazakar partilerde olduğunu biliyorum. Yüzde 65-70 milliyetçi muhafazakar insanların oluştuğu Türkiye coğrafyasında aslında bir bütün olmalıyız. Hep onu söyleriz. Sayın Cumhurbaşkanımız bu kadar hizmetine bu kadar çalışmasına rağmen neden Türkiye'de yüzde 70 rey alamıyor, işte bunu toparlamamız lazım bütün gönlümüzce bu kardeşlerimizi birlik ve beraberlik içerisinde bir araya getirmemiz lazım. Ümraniye'den başlayan bu şey inşallah İstanbul'da Türkiye'de her yerde yayılır diyorum" diye konuştu.

Törene Kabaktepe ve Başkan Yıldırım'ın yanı sıra AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Maliki Ejder Batur, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Salim Çetinkaya katıldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

İYİ Parti AK Parti Ümraniye İstanbul Türkiye Politika Haberler

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title