CHP kulisleri bu haberi konuşuyor! Kılıçdaroğlu, kendisiyle ilgili "Gönlümüzün adayı" cümlesini yasakladı - Haberler
Haberi Paylaş

CHP kulisleri bu haberi konuşuyor! Kılıçdaroğlu, kendisiyle ilgili "Gönlümüzün adayı" cümlesini yasakladı

Haberler.com - Politika
 - Güncelleme:

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın önceki gün yaptığı "Gönlümün adayı kısmını kaldırıyorum, o 'gönlümüzün' kısmı kalktı. Artık CHP'nin adayı Kılıçdaroğlu diye bir algı oturdu" sözlerinin ardından parti içinden çarpıcı kulis bilgisi geldi. İddiaya göre "Gönlümün adayı" kelimesini yasaklayan Kılıçdaroğlu, kurmaylarına "Kılıçdaroğlu CHP'nin adayı deyin" şeklinde talimat verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi dün Maltepe'de binlerce kişinin katılımıyla "Milletin Sesi Kılıçdaroğlu" mitingini gerçekleştirdi. Miting için muhalefet cephesinde "Adaylık ilanı gibi miting" yorumlarında bulunulurken, CHP kulislerinden çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

CHP kulisleri bu haberi konuşuyor! Kılıçdaroğlu, kendisiyle ilgili 'Gönlümüzün adayı' cümlesini yasakladı

"GÖNLÜMÜN ADAYI" SÖZÜ ARTIK YASAK

ODA TV'de yer alan habere göre Kılıçdaroğlu'nun söz konusu cumhurbaşkanı adaylığı sorulduğunda CHP'lilerden "gönlümün adayı" yanıtı geliyordu. İddiaya göre Kılıçdaroğlu "gönlümün adayı" sözünü yasakladı. Artık CHP'liler, Kılıçdaroğlu için "gönlümün adayı" açıklaması yapmayacak, "Kılıçdaroğlu CHP'nin adayı" diyecek.

CHP kulisleri bu haberi konuşuyor! Kılıçdaroğlu, kendisiyle ilgili 'Gönlümüzün adayı' cümlesini yasakladı

ENGİN ALTAY NE DEMİŞTİ?

Maltepe'deki Milletin Sesi mitingi öncesinde konuşan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığına ilişkin dikkat çeken ifadeler kullanmıştı. Altay, "Eskiden 'gönlümüzün adayı Kılıçdaroğlu' deniyordu, o 'gönlümüzün' kısmı kalktı. Artık CHP'nin adayı Kılıçdaroğlu diye bir algı oturdu" demişti.

Kaynak: ODA TVHaberler.com - Politika

Kemal Kılıçdaroğlu Engin Altay Maltepe Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (7)

Ender Ocak:

ATATÜRK 'ÜN PARTİSİNİN MİTİNGİNDE NEREDE ATATÜRK POSTERİ AK PARTİ YAPSAYDI DÜNYALARI YIKARDINIZ KEMALİST KARDEŞLERİM

Gezgin:

Sen aday falan olmayacaksın bay kemal :) ne kemal, ne ekrem ne de mansur, bunların hiç biri aday olmayacak :) ona ajans karar verir sayın bay kemal, senin tercih edebileceğin bir şey değil bu :)

ihtiyar:

Bu adam aday olursa Tayyipe veririm oyu Akp ye değil başka çare bırakmıyorlar insanlara

Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title