Haberler

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu oyunu kullandı

Abone Ol

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Beyoğlu Ömer Avni Mahallesi'ndeki Fındıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde oyunu kullandı. Kaftancıoğlu, "Şu ana kadar seçim yasağına giren birtakım görsellerin karara rağmen kaldırılmamasının dışında herhangi bir sorun tarafımıza iletilmedi. Sadece İstanbul'da bir okulda sınıf uygun olmadığı için müşahitler içeri sokulmak istenmemiş, o da itirazla birlikte ortadan kaldırılmış" dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Beyoğlu Ömer Avni Mahallesi'ndeki Fındıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde oyunu kullandı. Kaftancıoğlu, "Şu ana kadar seçim yasağına giren birtakım görsellerin karara rağmen kaldırılmamasının dışında herhangi bir sorun tarafımıza iletilmedi. Sadece İstanbul'da bir okulda sınıf uygun olmadığı için müşahitler içeri sokulmak istenmemiş, o da itirazla birlikte ortadan kaldırılmış" dedi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, cumhurbaşkanı seçimi için oyunu Beyoğlu Ömer Avni Mahallesi'ndeki Fındıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde kullandı. Oy kullanma işleminin ardından açıklama yapan Kaftancıoğlu, şunları söyledi:

"Sabah 06.00'dan itibaren bütün İstanbul'un ilçe başkanlarımız, görevlilerimiz aracılığıyla takip ediyoruz. Şu ana kadar seçim yasağına giren birtakım görsellerin karara rağmen kaldırılmamasının dışında herhangi bir sorun tarafımıza iletilmedi. Gayet bütün ilçelerde sakin bir şekilde vatandaşlarımız gelip oylarını kullanıyorlar ve hızlı bir şekilde de gördüğümüz üzere kullanıyorlar. Şimdilik gayet güzel. Hem vatandaşlarımıza hem memlekete hem de İstanbul'a yaraşır bir seçim günü yaşıyoruz. Umarız hep böyle devam eder. Bu saatlerde katılıma dair yorum yapmak için erken. Oylar hızlı kullanıldığı için bir önceki seçimi kıyasla dolayısıyla sıra çok görmüyoruz ama bu saatlerde katılıma dair bir yorum yapmak bence yanıltıcı olabilir. Ben İstanbul'da katılımın bir önceki seçimi yakalayacağını, hatta belki geçebileceğini düşünüyorum ama bu gözlem üzerinden değil, sadece düşünce. İstanbul'da şu anda bütün okullarımızda hem partimizin hem gönüllülerin müşahitleri var. Sadece İstanbul'da bir okulda sınıf uygun olmadığı için müşahitler içeri sokulmak istenmemiş, o da itirazla birlikte ortadan kaldırılmış. Dolayısıyla şu anda herhangi bir şey yok."

Kaynak: ANKA / Politika

Cumhuriyet Halk Partisi Canan Kaftancıoğlu Anadolu Lisesi İstanbul Politika Haberler

Bakmadan Geçme

Telefon ne zaman icat edildi? Telefon mu telgraf mı önce icat edildi? Telefon icat tarihi nedir? 11 Aralık 2023 Resmi Gazete atama kararları! Resmi Gazete bugünün kararları neler? NACİ GÖRÜR İSTANBUL DEPREMİ AÇIKLAMASI NEDİR? İstanbul'un en tehlikeli semtleri, ilçeleri neresi? Naci Görür istanbul depremi için ne dedi? BARAJ DOLULUK ORANLARI 10 ARALIK: İstanbul (İSKİ) baraj doluluk oranları yüzde kaç, İstanbul'un kaç günlük suyu kaldı? İBB İyi Parti Grup Başkan Vekili İBRAHİM ÖZKAN KİMDİR, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Halk TV konuğu İbrahim Özkan biyografisi! YARGI YEKTA DİZİDEN AYRILIYOR MU? Yargı dizisindeki Yekta (Uğur Polat) öldü mü, diziden neden ayrılıyor? Onur Şan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, Urfalı mı, nasıl ünlü oldu? Onur Şan hayat hikayesi ve biyografisi! BUGÜN (11 ARALIK) İSTANBUL'da hava durumu nasıl olacak, yağmur var mı? İSTANBUL 11 ARALIK 5 günlük hava durumu! Bu hafta sonu hava nasıl? 11 ARALIK (YARIN) HAVA DURUMU | İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Hatay haftalık, 5 günlük hava durumu! Yarın hava durumu ne, kaç derece? SURVİVOR 2024 YARIŞMACILARI KİMLER? Survivor 2024 kadrosunda kimler var, oyuncuları belli oldu mu, Turabi var mı? Asgari Ücrette zam pazarlığı başlıyor! Asgari Ücret 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, ne kadar oldu, yüzde kaç arttı? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MUĞLA || Yarın Muğla'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MERSİN || Yarın Mersin'de okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 ANTALYA || Yarın Antalya'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 İSTANBUL || Yarın İstanbul'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title