Haberler

CHP Çorum Kadın Kolları TBMM' ni Ziyaret Etti

Güncelleme:

CHP gurup toplantısını izlemeye gelen CHP Çorum Kadın kolları TBMM' nde Milletvekili Tufan Köse nin misafiri oldu.

CHP Çorum Merkez ilçe Kadın kolları Başkanı Firdevs Yalçın ve yönetimi, CHP gurup toplantısına katılarak Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu’nu dinledi.

Kılıçtaroğlu’nu Makamında ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çektiren Kadın kolları, Kılıçtaroğlu ile kısa bir sohbet gerçekleştirdiler.

CHP Çorum Milletvekili Av. Tufan Köse’nin de hazır bulunduğu ziyarette, Kadının siyasetteki yerine ve önemine vurgu yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu, Kadınlara ve Gençlere yönelik ciddi projelerinin olduğunun altını çizdi.

CHP’ si Parti politikasının olmazsa olmazlarından olan Kadın ve gençliğe her platformda daha fazla olanak sunacaklarını ifade eden Kılıçtaroğlu, ziyaretten çok memnun olduğunu ifade etti.

Daha sonra Kadın kolları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu'na, Milletvekili Tufan Köse için övgüler yağdırdı. Milletvekili Tufan Köse’den çok memnun olduklarını ifade eden Kadın kolları, Milletvekili Köse’ye de ayrıca teşekkür edip Genel Başkanın odasından ayrıldılar.

Kadın kollarına öğle yemeği ikram eden Köse, Kadın kollarıyla bir süre sohbet etti.

Milletvekili Tufan Köse, Teşkilattan gelen biri olarak Kadının siyasetteki yerinin başka bir şeyle doldurulamayacağını, gençliğinde aynı önemi taşıdığını belirtti. Köse, yolumuz uzun, sorunumuz büyük, bizlerde bunun bilincinde birlik beraberlik içinde hareket edersek hedefe biraz daha yaklaşmış olacağız demektir. Birlik beraberliğin verdiği gücü Krallar bile bozamaz, aşamaz diyen Milletvekili Köse, “Hiç birimiz hepimiz kadar güçlü olamayız” şeklinde konuştu. Daha sonra Kadın kolları Milletvekili Tufan Köse’ye teşekkür ederek meclisten ayrıldılar.
Kaynak: Temsilci / Politika

Tufan Köse Politika Haberler

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Refah'ta Hamas'tan İsrail ordusuna pusu: 8 ölü

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Diyanet'i karıştıran iddia! Gözaltına alınan Türk hacı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a seslendi: Bizi çöp gibi götürdüler

Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

Adıyaman'da skandallar zinciri! Doktorla hastanenin kavgası, Hamza bebeğin hayatına mal oldu

Bakmadan Geçme

A101 bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ A101 açık mı kapalı mı? ŞOK bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ ŞOK açık mı kapalı mı? BİM bayramda kapalı mı? 16 Haziran Pazar Kurban Bayramı 1. GÜNÜ BİM açık mı kapalı mı? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 16 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Şans Topu sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanır? 16 Haziran 2024 Pazar Şans Topu sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 16 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? İtalya-Arnavutluk maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İtalya-Arnavutluk maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Bayram namazı nasıl kılınır? Bayram namazı kaç rekat? Yalova Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yalova Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Uşak Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Uşak Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tunceli Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tunceli Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tokat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tokat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Tekirdağ Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Tekirdağ Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Yozgat Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Yozgat Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti! Van Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınıyor 2024? Van Kurban Bayramı DİYANET namaz vakti!
Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

Ersan Şen: Şartlarda anlaşırsak Eylem Tok'un oğlunun davasını alırım

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title