Haberler

İzmir haberi! AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli, Ankara'da ziyaretlerde bulundu

Güncelleme:

İzmir yerel politika haberine göre AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Ankara'da ziyaretler gerçekleştirdi.

Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Ankara'da ziyaretler gerçekleştirdi.

Ak Parti İzmir İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Sürekli, üç günlük Ankara programı kapsamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir başkanlığında düzenlenen İl Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katıldı.

AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'i de ziyaret eden Sürekli'nin İzmir İl Sağlık Müdürlüğünden Sağlık Bakanlığı "Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü" görevine atanan Dr. Burak Öztop'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu da kaydedildi.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan ile de bir araya gelen Sürekli, daha sonra Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir ile bir araya gelerek, kentteki proje ve yatırımlara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sürekli, Ankara programında İzmir'de devam eden yatırımlara ek olarak yeni projeler üzerine de verimli toplantılar gerçekleştirdiklerini aktardı.

İzmir'in 25 yıldır CHP tarafından yönetilmesine rağmen vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak yatırım ve projelere AK Parti hükümetlerinin imza attığını ifade eden Sürekli, şunları kaydetti:

"İzmir'e şöyle bir baktığınızda, kentin gelişmesine ve İzmirlinin yararına olacak projeleri AK Parti hükümetlerinin yaptığını rahatlıkla görebilirsiniz. Ziyaretlerimizin ana gündem maddesi, İzmir'e daha fazla ne yapabiliriz, daha çok nasıl yatırım yaparız? oldu. Birileri iş üretmeyip, İzmir'in İzmirlinin çığlığına kulak tıkayıp mazeretlerin arkasına saklanadursun, biz İzmir için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz."

Kaynak: AA / Politika

Kerem Ali Sürekli AK Parti Ankara İzmir Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title