Haberler

AK Parti Uşak Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı Gerçekleştirildi

Güncelleme:

AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, partilerinin Türkiye'de ve dünyada tarih yazdığını, yapılamaz denilen birçok projeyi hayata geçirdiğini söyledi. AK Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul, 31 Mart yerel seçimlerine odaklanacaklarını belirtti. AK Parti Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın, Uşak'ı AK Parti renklerine boyayacaklarını ifade etti. AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar, yerel seçimlerin önemine dikkat çekti.

Ak Parti Uşak Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

Atatürk Kültür Merkezi'ndeki toplantıda konuşan AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, partilerinin Türkiye'de ve dünyada tarih yazdığını, yapılamaz denilen birçok projeyi hayata geçirdiğini söyledi.

AK Parti'li olmanın birçok sorumluluğu da beraberinde getirdiğini aktaran Güneş, önceki yerel seçimlerde kentteki 11 belediyenin 10'unu aldıklarını, 31 Mart'taki yerel seçimlerde de tüm belediyeleri almayı hedeflediklerini belirtti.

AK Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul, AK Parti teşkilatları olarak bir seçimin tamamlanmasının hemen ardından diğer seçimin çalışmalarına başladıklarını anlatarak, şöyle devam etti:

"Bundan sonra 31 Mart'a kadar bize uyumak haram. Oturacağız, kalkacağız, düşüneceğiz, her dakikamızı, her vaktimizi 31 Mart seçimlerini kazanma üzerine kuracağız. Bu bizim boynumuzun borcu. Çünkü Cumhurbaşkanı'mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bize Uşak'tan güçlü bir zafer beklediğini söyledi. Bu teşkilat da buna hazır Allah'ın izniyle."

AK Parti Uşak Belediye Başkan adaylığı açıklanan mevcut Başkan Mehmet Çakın, hayata geçirdikleri ve devam eden projeleri anlattı.

Yerel seçim için gece gündüz demeden çalışacaklarını dile getiren Çakın, şunları kaydetti:

"Atalarımın doğduğu, büyüdüğü, yaşadığı şehre hizmet etmek son derece şerefli bir iş. Bir an bile bunun aksini düşünmedim. Bu kutsal görev emanet edildiğinden dolayı da her zaman büyük bir gurur duydum. Bu işi hakkıyla layığıyla yerine getirmek, gece başımı yastığıma koyduğumda rahat bir şekilde uyuyabilmek için var gücümüzle çalıştık. Bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Uşak'ı yine AK Parti renklerine boyayacağız. Elbette aynı şekilde 10 diğer belediyemizi, ilçelerimizle, beldelerimizle birlikte bunu başaracağız."

AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar da yerel seçimlerin önemine değinerek, o güne kadar herkesin çok çalışması gerektiğini söyledi.

Kaynak: AA / Politika

Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı Fahrettin Tuğrul Mehmet Çakın İsmail Güneş Milletvekili AK Parti Türkiye Güneş Uşak Politika Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title