Pınar Gültekin Haberleri

Pınar Gültekin haber, Pınar Gültekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pınar Gültekin 4.8.2020
Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in katil zanlısı "tehdit" iddiasını kanıtlayamadı
Muğla'nın Ula ilçesinde üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanan Cemal Metin Avcı'nın, ifadesinde "genç kızın kendisini tehdit ettiğini" ileri sürdüğü ancak bunu kanıtlayacak bir delil sunamadığı belirtildi.
Pınar Gültekin 2.8.2020
Kalekim'den açıklama Açıklaması
Kalekim AŞ'den yapılan açıklamada, "Pınar Gültekin'in acımasızca hayattan kopartılmasının ardından Gültekin ailesinin avukatı Dr. Rezan Epözdemir'in verdiği özel bir röportajda, markamızın 'jenerik marka' olarak yer aldığı görülmüştür.
Pınar Gültekin 2.8.2020
Muğla'da öldürülen Pınar'ın babası: Kızımın arkadaşlarından şüpheleniyorum
MUĞLA'da, 16 Temmuz'da kaybolduktan 5 gün sonra cansız bedeni bir varil içerisinde yakılmış, üzerine beton dökülmüş halde bulunan ve memleketi Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı Gayda köyünde toprağa verilen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) babası, kızının öldürülmesi ile ilgili...
Pınar Gültekin 2.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜLER GEÇİLDİ Haber- Kamera: Selçuk AKBAŞ / BODRUM (Muğla), DHA) ============================== Muğla'da öldürülen Pınar'ın babası: Kızımın arkadaşlarından şüpheleniyorum MUĞLA'da, 16 Temmuz'da kaybolduktan 5 gün sonra cansız bedeni bir varil içerisinde yakılmış, üzerine beton dökülmüş halde bulunan ve memleketi Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı Gayda köyünde toprağa verilen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) babası, kızının öldürülmesi ile ilgili açıklama yaptı.
Pınar Gültekin 1.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
Muğla'da öldürülen Pınar'ın babası: Kızımın arkadaşlarından şüpheleniyorum MUĞLA'da, 16 Temmuz'da kaybolduktan 5 gün sonra cansız bedeni bir varil içerisinde yakılmış, üzerine beton dökülmüş halde bulunan ve memleketi Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı Gayda köyünde toprağa verilen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in (27) babası, kızının öldürülmesi ile ilgili açıklama yaptı.
Pınar Gültekin 30.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------------- Olay anından görüntü Haber-kamera: Davut CAN- Orçun BAŞER / İZMİR, ============================================= Pınar'ın katiline eşi boşanma davası açtı   MUĞLA'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) vahşice öldüren Cemal Metin Avcı'nın (32), eşi Eda Avcı (28), avukatı aracılığıyla Muğla Aile Mahkemesi'ne boşanma davası için dilekçe verdirdiği öğrenildi.
Pınar Gültekin 29.7.2020
Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmesi
CHP Antalya Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, Muğla'nın Ula ilçesinde kaybolduktan 5 gün sonra cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in cinayetiyle ilgisi sosyal medyadan paylaşım yapan belediye çalışanı hakkında suç duyurusunda bulundu.
Pınar Gültekin 29.7.2020
Pınar Gültekin'in katil zanlısının eşi, zanlıdan boşanmak için dilekçe verdi
Muğla'nın Ula ilçesinde cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in katil zanlısı Cemal Metin Avcı'nın eşi, zanlıdan boşanmak için dilekçesini mahkemeye verdi.
Pınar Gültekin 29.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Pınar'ın katiline eşi boşanma davası açtı MUĞLA'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'i (27) vahşice öldüren Cemal Metin Avcı'nın (32), eşi Eda Avcı (28), avukatı aracılığıyla Muğla Aile Mahkemesi'ne boşanma davası için dilekçe verdirdiği öğrenildi.
Pınar Gültekin 29.7.2020
İstanbul Sözleşmesi: #ChallengeAccepted akımı sosyal medyada nasıl sözleşmeye destek kampanyasına...
Pınar Gültekin cinayeti ile akım güçlendi Son olarak geçen hafta Muğla'da kaybolan 27 yaşındaki üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in geçen hafta cansız bedeni bulunmuştu.
Pınar Gültekin 29.7.2020
Son dakika haberi! Çankırı'da farkındalık için kadına yönelik şiddet temalı bayram mesajı
Çankırı Belediyesi tarafından hazırlanan billboardlarda, kadına yönelik şiddet sonucu hayatını kaybeden "Emine Bulut, Özgecan Aslan, Pınar Gültekin ve Şule Çet" isimlerine yer verilerek, bu isimlerin şiddet nedeni ile bayram kutlayamadıkları yazıldı.
Pınar Gültekin 28.7.2020
Son dakika haberleri... Edirne'den kısa kısa
Gegeoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Özgecan Aslan, Şule Çet, Ceren Özdemir, Gülistan Doku ve Pınar Gültekin gibi binlerce kadının hikayesinin aynı olduğunu belirtti.
Pınar Gültekin 28.7.2020
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse'den İstanbul Sözleşmesi değerlendirmesi Açıklaması
Kadın cinayetlerinin artarak devam ettiğini, Özgecan Aslan, Şule Çet, Ceren Özdemir, Gülistan Doku, Pınar Gültekin ve daha binlerce kadının hepsinin hikayesi aynı olduğunu ifade eden Köse, kadınların "hayır" dediği, boşandığı, ayrıldığı veya hiç birlikte olmak istemediği için katledildiklerini söyledi.
Pınar Gültekin 28.7.2020
Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu Açıklaması
Muğla'daki Pınar Gültekin cinayetine ilişkin de Akşener, kadınların korku içinde yaşadıklarını ve kendilerini güvende hissetmediklerin belirtti.
Pınar Gültekin 28.7.2020
Akşener'den 'İstanbul Sözleşmesi' çağrısı
'ATATÜRK, NUR İÇİNDE YATIYOR' Atatürk için, "Asya'dan Avrupa'ya bir kısrak başı gibi yürüyen memleketin mavi gözlü bozkurtudur" ifadesini kullanan ve Sevr'i yırtıp atanlarla gurur duyulması gerektiğini söyleyen Akşener, şöyle konuştu: "İstiklal Savaşı, bir mitoloji değildir. Her anı kayıt altına alındı. Yunan'ın, Fransız'ın, Alman'ın Atatürk'e düşman olmasını anlarım  ama siz nasıl düşman olursunuz kardeşim? Onlar şanlı bayrağımızı ateşe vererek, milli birliğimize hakaret ediyor, siz hala Atatürk ile uğraşıyorsunuz. Atatürk, Türk vatanında şanla şerefle nur içinde yatıyor. Göreve geldiğinden bu yana İstiklal Harbi kahramanlarına bir hayır duayı çok gören Ali Erbaş, şimdi de lanet okuyor." 'İSTANBUL SÖZLEŞMESİNİ UYGULAYIN' Memleketin her köşesinde kadınlara şiddet uygulandığını söyleyen Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, 'İstanbul Sözleşmesi' çağrısında bulundu. Akşener, şunları kaydetti: "Son olarak 27 yaşındaki Pınar Gültekin katledildi.
Pınar Gültekin 28.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------------------------- -Şüphelilerin askerler arasında götürülüşü (fotoğraf) -Ele geçirilen silahlar (fotoğraf) -Jandarmanın evlerde yaptığı arama  -Arslan Kulaksız'ın fotoğrafı Haber: Muhammed Sami MARAL/ MUŞ, =============================== Pınar Gültekin cinayetinde 'zanlıya keşif yaptırılsın' talebi   MUĞLA'da bar işletmecisi Cemal Metin Avcı (32) tarafından vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, arasında zanlıya keşif yapılması talebinin de bulunduğu dosyayı Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı'na teslim etti.
Pınar Gültekin 28.7.2020
27 Temmuz 2020 Haberleri
  Pınar Gültekin cinayetinde 'zanlıya keşif yaptırılsın' talebi: Şüphelinin anlatımları, hayatın olağan akışına aykırı   Bahçeli'den Atatürk'e hakaret tartışmalarına sert tepki: Atatürk'e lanet okuyacak hayasız henüz anasının karnından doğmadı   Son Dakika: Erdoğan'dan vatandaşlara Kurban Bayramı çağrısı: Kesim yerlerinde yoğunluk olmaması için 2.
Pınar Gültekin 27.7.2020
Pınar Gültekin cinayetinde 'zanlıya keşif yaptırılsın' talebi
MUĞLA'da bar işletmecisi Cemal Metin Avcı (32) tarafından vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, arasında zanlıya keşif yapılması talebinin de bulunduğu dosyayı Muğla Cumhuriyet Başsavcılığı'na teslim etti.
Pınar Gültekin 27.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Pınar Gültekin cinayetinde 'zanlıya keşif yaptırılsın' talebi MUĞLA'da bar işletmecisi Cemal Metin Avcı (32) tarafından vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, arasında zanlıya keşif yapılması talebinin de bulunduğu dosyayı Muğla...
Şu an buradasınız: Pınar Gültekin Haberleri | Pınar Gültekin Kimdir - Haberler - Pınar Gültekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Pınar Gültekin kimdir, hayatı ve biyografisi. Katledilen Pınar'ın babası Sıddık Gültekin konuştu: Kızımın katili yalnız değil.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 00:57:52. #1.15#
title