Pınar Gültekin Haberleri

Pınar Gültekin haber, Pınar Gültekin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pınar Gültekin - 09.09.2021
Yeşim Salkım'a hakaret eden Murat Övüç'e para cezası
Sanatçı Yeşim Salkım, sosyal medya fenomeni Murat Övüç'ün Pınar Gültekin'in öldürülmesinin ardından sosyal medya hesabında paylaştığı videoya tepki göstermişti.
Pınar Gültekin - 07.09.2021
6 Eylül 2021 Haberleri
6 Eylül 2021 Manşet Haberleri.
Pınar Gültekin - 07.09.2021
Pınar Gültekin cinayetinde Cemal Metin Avcı'nın yakınlarının ayrı ayrı cezalandırılması istendi
Muğla'nın Ula ilçesinde cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmesiyle ilgili katil zanlısı Cemal Metin Avcı'nın bazı yakınlarının, suç delillerini yok edip gizlediklerine dair haklarında yeterli şüphe bulunduğuna kanaat getirilerek, ayrı...
Pınar Gültekin - 15.07.2021
Üniversite öğrencisi Pınar Gültekin cinayeti hafızalardan silinmedi
Muğla'da 27 yaşındaki üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in cesedinin ormanlık alanda bir varilin içerisinde yakılmış halde bulunmasının üzerinden bir yıl geçmesine rağmen olayın acısı tazeliğini koruyor, kamuoyu yapılan yargılamayı yakından takip ediyor.
Pınar Gültekin - 14.07.2021
TBMM Genel Kurulunda grup başkanvekilleri 15 Temmuz darbe girişimini değerlendirdi Açıklaması
"Tüm siyasileri kullandıkları dil konusunda dikkatli olmaya davet ediyoruz" HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, Pınar Gültekin'i yakarak öldürdüğünü söylediği katilin, "İstanbul Sözleşmesi'nin iptali iyi oldu.
Pınar Gültekin - 13.07.2021
Pınar Gültekin'in diri diri yakıldığı iddialarını cevaplayan sanık Avcı: "İlkyardım belgem var"
Muğla'nın Menteşe ilçesi Karabağlar Yaylasında Pınar Gültekin'i öldürüp cesedini varil içinde yaktıktan sonra üzerine beton döken Cemal Metin Avcı ile kardeşi Mertcan Avcı'nın yargılanmasına Muğla 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesinde 5'inci duruşma ile devam edildi.
Pınar Gültekin - 13.07.2021
Av Rezan Epözdemir: "Sanık Avcı'nın eşi de yargılanabilir"
Muğla 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesinde devam eden Pınar Gültekin cinayeti duruşması sonrası Pınar Gültekin'in aile avukatı Av. Rezan Epözdemir açıklama yaptı.
Pınar Gültekin - 12.07.2021
Pınar Gültekin'in katil zanlısı, hakim karşısında (2)
'REDDİ HAKİM' TALEBİ REDDEDİLDİPınar Gültekin cinayetiyle ilgili Muğla 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 5'inci duruşmaya tutuklu sanık Cemal Metin Avcı ile tutuksuz sanık Mertcan Avcı, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldı.
Pınar Gültekin - 11.07.2021
Son dakika haberi | Pınar Gültekin davasında Cemal Metin Avcı'nın yakınları da yargılanacak
Son dakika gelişmesine göre Muğla'nın Ula ilçesinde cesedi ormanlık alanda bulunan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmesiyle ilgili katil zanlısı Cemal Metin Avcı'nın yakınlarından bazılarının yargılanması için yerel mahkemenin kovuşturmaya yer olmadığına dair verdiği karar Yargıtay tarafından bozuldu.
Pınar Gültekin - 02.07.2021
CHP'li meclis üyeleri: "İstanbul sözleşmesinden vazgeçmemiz mümkün değildir"
Gündem maddelerinin görüşülmesinden sonra, gündem dışı söz alan CHP'li kadın meclis üyelerinden Sibel Yeşildal, Türkiye'nin ilk imzacısı olduğu İstanbul Sözleşmesi'nden çekilmesi ile ilgili konuşma yaptı. İstanbul Sözleşmesi'nden asla vazgeçmeyeceklerini söyleyen Yeşildal, gece yarısı kararnamesiyle 42 milyon kadının hakkının ellerinden alınamayacağını belirtti. Bütün kadınlara haklarınıza sahip çıkın, hukukunuza sahip çıkın diye seslenen Yeşildal, "Biliyorsunuz Türkiye'de ortalama her gün 1 kadın öldürülüyor. İstanbul Sözleşmesiyle amaçlanan kadınlara yönelik her türlü şiddetin önlenmesi, kadınları koruma altına almak ve çocuk yaşta evliliklere karşı çıkmaktı. Ama ne yazık ki bu sözleşme bir gece yarısı bir kişinin kararıyla feshedildi. Bu sözleşme uygulansaydı;kız çocuklarının erken yaşta evlendirilmesi olmayacaktı. Yine bu sözleşme uygulansaydı kadın katilleri kravat taktı, efendi durdu diye aldıkları indirimlerle kolayca tahliye edilmeyecekti. Bu sözleşme uygulansaydı; Ayşe Tuba Arslan, Emine Bulut, Özgecan Aslan, Pınar Gültekin gibi nice kadınımız yaşıyor olacaktı.
Pınar Gültekin - 04.05.2021
Pınar Gültekin'in ailesinin avukatı, reddi hakim ve çekilme talebinin geri çevrilmesine itiraz etti
Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmesiyle ilgili havada, Gültekin ailesinin avukatı Rezan Epözdemir "reddi hakim ve çekilme talebinin mahkemece geri çevrilmesi" kararına itirazda bulundu.
Pınar Gültekin - 27.04.2021
Son dakika haber! Pınar Gültekin'in katil zanlısına 5 milyon liralık tazminat davası
Edinilen son dakika haberine göre Pınar Gültekin'i önce döven, sonra boğarak öldüren ve ardından yakarak bir varile koyup üzerine beton döken katil zanlısı Cemal Metin Avcı, eşi Eda Avcı'dan resmi olarak boşandı.
Pınar Gültekin - 27.04.2021
Pınar Gültekin cinayetinde salon yine karıştı
Muğla'nın Menteşe ilçesi Karabağlar Yaylası'nda Cemal Metin Avcı tarafından öldürülen Pınar Gültekin cinayetinin dördüncü duruşması Muğla 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülüyor.
Pınar Gültekin - 27.04.2021
Pınar Gültekin cinayeti davası 12 Temmuz'a ertelendi
Muğla'nın Menteşe ilçesinde 16 Temmuz 2020'de vahşice öldürülen Pınar Gültekin ile ilgili davanın duruşması 12 Temmuz'a ertelendi.
Pınar Gültekin - 26.04.2021
Pınar Gültekin cinayeti davasında 4'üncü duruşma: Benimle zorla birlikte olan bir eskorttu
SEGBİS İLE KATILDILARPınar Gültekin cinayeti ile ilgili Muğla 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuklu sanık Cemal Metin Avcı ve tutuksuz sanık Mertcan Avcı, SEGBİS ile katıldı.
Pınar Gültekin - 26.04.2021
Pınar Gültekin cinayeti davasında 4'üncü duruşma (2)
SANIK AVCI, EŞİNDEN BOŞANMIŞMuğla'da duruşması süren, Pınar Gültekin cinayeti davasının tutuklu yargılanan sanığı Cemal Metin Avcı ile eşi Eda Avcı'nın boşandıkları ortaya çıktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Pınar Gültekin Haberleri | Pınar Gültekin Kimdir - Haberler - Pınar Gültekin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Pınar Gültekin kimdir, hayatı ve biyografisi. Yeşim Salkım'a hakaret eden Murat Övüç'e para cezası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.09.2021 16:51:47. #1.13#

title