Payitaht 90. bölüm izle Payitaht 91. bölüm fragmanı yayınlandı?

Payitaht 90. bölüm izle Payitaht 91. bölüm fragmanı yayınlandı?

Haberler.com - Haberler | Gündem

Payitaht 90. bölümü ile izleyicileri ekrana kilitledi. Payitaht takipçileri 90. bölüm ile heyecanlı anlar yaşarken yeni bölümüm de merakla beklemeye başladı. Payitaht 90. bölüm yayınlandı! Payitaht 91. bölüm fragmanı yayınlandı! Payitaht Abdülhamid son bölümde neler oldu? Payitaht 90. bölüm izle

TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Payitaht, dizi severlerin büyük beğenisini topluyor. Payitaht son bölüm ile izleyiciyi ekrana kilitlerken bir sonraki bölüm de merak edilmeye başlandı. 91. bölüm fragmanı yayında mı? Payitaht Abdülhamid son bölümde neler oldu? Payitaht 90. Bölüm izle

PAYİTAHT 90. BÖLÜM İZLE…

PAYİTAHT 90. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sır odasından çalınan vesika Abdülhamid'i tahtından indirmek isteyen düşmanlarına ümit vermiştir.Abdülhamid saraydaki casusu bulmaya, hainleri ortaya çıkarmaya çalışırken Zalman zehirli bir örümcek gibi adamlarıyla Abdülhamid'in etrafını sinsice örmektedir.

Zülüflü İsmail'in taht sevdasıyla Seraskerlikten çıkardığı haritalar Osmanlı'yı büyük bir diplomatik krize sokar. Osmanlı'nın harp planlarını gören sefirler, soluğu Abdülhamid'in karşında alır.

Halil Halid ve adamları Abdülhamid'in emriyle fuara gelecek silahları almaya Selanik'e giderler. Jorris de ordadır. Jorris İmro örgütünün zindandaki liderini kaçırırken Halil Halid'in karşısına çetecileri çıkarır. Halil Halid ve adamları silah deposunda pusuya düşerler.

Seniha'nın gidişi ve Cemile Sultan'ın haremde estirdiği sert rüzgarlar, Bidar ve Cemile'nin arasını iyice açar. Bu arada Bidar'ın sorumluluğu altındaki Darül Hayr-i Ali'de meydana gelen kötü bi hadise, Cemile'nin Bidar'ı iyice köşeye sıkıştırmasına vesile olur.

Bidar bu güç durumun altından kalkmayı başarabilecek midir?

Halil Halid ve adamları kurulan hain pusudan kurtulabilecek mi?

Yabancı sefirler talepleriyle Abdülhamid'i köşeye sıkıştırırken, Abdülhamid bu kriz durumunda ne yapacaktır?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 91. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

İzleyicilerin heyecanla beklediği 90. Bölüm yayınlandı. Nefes kesen sahneler sonrası izleyiciler Payitaht 91. Bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunu sormaya başladı. Payitaht 91. Bölüm fragmanı yayınlandı.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 91. BÖLÜM FRAGMANI İZLE…

PAYİTAHT DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Mücadelenin en çetini seyirciyi bekliyor…
Senaryosunu Ayça Mutlugil ve Hale Çalap'ın yazdığı, Konsept Danışmanlığını Selman Kayabaşı'nın, Tarih Danışmanlığını Naci Yorulmaz ve Orhan Osmanoğlu'nun yaptığı dizinin bu sezonunun genel hikayesine gelince:
Geçtiğimiz sezonun finaline, Sultan Abdülhamid Han'ın Osmanlı - Yunan Savaşının başladığını belirttiği sözlerinin damgasını vurduğu ve "Global Monarşi" ile verdiği savaşını izlediğimiz "Payitaht Abdülhamid" bu sezon, yeni yüzyılınperdesini aralayarak en büyük savaşını vermeye hazırlanıyor.Yeni yüzyıl başlarken acının, ümidin ve mücadelenin coğrafyası olan Payitaht'ta son cephe açılıyor. Ve mücadelenin en çetiniyle seyircisini buluşturmak üzere yola çıkıyor.
Büyük Savaş, Payitaht İçin Payitaht'ta!
Yeni yüzyıl başlarken acının, ümidin ve mücadelenin coğrafyasında son cephe açılıyor. Payitaht, en büyük savaşını veriyor. Sultan Abdülhamid, son iki yüzyıldır zafer kazanamayan Osmanlı'nın talihini değiştirmiş, Yunan harbini kazanmıştır. Cephede biten harp ise şimdi masada devam edecektir. Global Monarşi'nin veziri Parvus ise artık Abdülhamid'e karşı yüz yüze savaşacaktır. Hedef devlettir. Devleti ayakta tutan kıymetler baltalanmaktadır. Her kıymet bir sütun, her sütun çatıyı ayakta tutan bir güçtür. Abdülhamid ise devlet çatısını yıkmak isteyenlerin önündeki tek engeldir.
Parvus, Abdülhamid'in düşmanlarını tek cephede birleştirecek ve Osmanlı'nın yıkılışı için yıllar sürecek planı başlatacaktır. Abdülhamid ise kalkınma hamleleriyle devleti büyük savaşa hazırlamaktadır. Demir yolu hamlesindensonra yeni yüzyıl boyunca, uğrunda savaşlar verilecek neft (petrol) hamlesini başlatacaktır Abdülhamid... Osmanlı topraklarındaki petrol arazilerinin haritalarını çıkaran Abdülhamid, hammaddeyi elinde bulunduranın yenidünyaya yön vereceğini bilmektedir. Bu değerleri korumak için de var gücüyle savaşacaktır.
Parvus sağ kolu Marco'nun önderliğinde İstanbul'un her tarafına yayılmış ajanlarla Payitahtı bitirmek için uğraşırken Abdülhamid'in sıra dışı ve başarılı hafiyesi Murad, ekibiyle beraber onlara geçit vermemek için canları pahasına mücadele verecektir.
Abdülhamid, Payitaht'ı korumak için savaş verirken hareminde kopan fırtınalardan habersizdir. Devleti ayakta tutan sütunlardan biri Hanedan-ı Osmanlı'dır. Hareme mazisinin intikamını almak için giren Firuze, düşmana Osmanlı Ailesine karşı açtığı savaşta yardım edecektir. Büyüleyici güzellikteki bu genç kadın, Bidar ve Seniha Sultan arasında bütün dengelerin yeniden alt üst olmasına neden olacaktır.
Yeni yüzyıla girerken hakim olmak için savaşanlar, mahkum olmamak için direnenler arasında büyük bir savaş olacaktır. Bütün savaş Payitaht için, Payitaht'ın ortasında geçecektir.

PAYİTAHT DİZİSİ OYUNCULARI

ABDULHAMİD: Bülent İnal

BİDAR KADIN EFENDİ: Özlem Conker

TAHSİN PAŞA: Bahadır Yenişehirlioğlu

MAHMUD PAŞA: Hakan Boyav

ŞEHZADE ABDÜLKADİR: Can Sipahi

SENİHA SULTAN: Selen Öztürk

BİDAR KADIN EFENDİ: Özlem Conker

TAHSİN PAŞA: Bahadır Yenişehirlioğlu

MAHMUD PAŞA: Hakan Boyav

ŞEHZADE ABDÜLKADİR: Can Sipahi

SENİHA SULTAN: Selen Öztürk

HALİL HALİD: Gürkan Uygun:

Payitaht 90. bölüm izle Payitaht 91. bölüm fragmanı yayınlandı?
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title