PAYİTAHT ABDÜLHAMİT HABERLERİ

Payitaht Abdülhamit Haberleri

Payitaht Abdülhamit haber, Payitaht Abdülhamit son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Payitaht Abdülhamit - 27.9.2020
Altıparmak'a anı duvarı
Bursa Büyükşehir Belediyesi, 'Yüzen Taşlar' heykelinin de bulunduğu Altıparmak'taki alanı, 'İlklerin Şehri Bursa' temalı anı duvarı ve dikey bahçeler oluşturularak modern bir görünüme kavuşturdu.
Payitaht Abdülhamit - 16.9.2020
Bursa için tarihi yarışma başladı
Hanlar Bölgesi ve Çarşıbaşı Kentsel Tasarım Projesi kapsamında tarihi yapıları çevreleyen binaların yıkımının ardından bölgede uygulanacak projenin belirlenmesi için düzenlenen proje yarışması için başvurular başladı.
Payitaht Abdülhamit - 14.9.2020
Başkan Özkan'dan 'kurtuluş günü' mesajı
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 14 Eylül Karacabey'in düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıl dönümü kapsamında anlamlı bir mesaj yayımladı.
Payitaht Abdülhamit - 11.9.2020
Bursa Ticaret Borsası 96 yaşında
Bursa Ticaret Borsası'nın 96. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Özer Matlı, "96 yıl önce olduğu gibi bugün de borsamız, üyelerimiz ve çalışanlarımızla birlikte, kent ve ülke ekonomisine katkı sağlamak için...
Payitaht Abdülhamit - 31.8.2020
Bursa'daki 7 asırlık Çarşı ve Hanlar Bölgesi yeni silüetine kavuşuyor
Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) Dünya Mirası Listesi'ne alınan, Bursa'da 700 yıldır "ticaretin kalbi" olarak nitelendirilen 480 dönümlük Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi'nin etrafında tarihi silüeti bozan yapıların temizlenmesi çalışmalarına başlandı.
Payitaht Abdülhamit - 28.8.2020
Osman Gazi ve Orhan Gazi türbelerinde "alp kıyafetli" saygı nöbeti başlıyor
Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi ile oğlu Orhan Gazi'nin Bursa'daki türbelerinde alp kıyafetli saygı nöbeti tutulacak.
Payitaht Abdülhamit - 28.7.2020
AK Parti'li Ödünç'ten İznik Ayasofya Camisi'nin müzeye çevrilmesi teklifine tepki Açıklaması
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Osman Ayradilli'nin, İznik Ayasofya Camisi'nin müzeye çevrilmesi için haddi aşan teklifte bulunduğunu belirterek, "Teklif ecdadımıza ve payitaht Bursa şehrine karşı büyük bir ihanettir.
Payitaht Abdülhamit - 25.7.2020
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç'ten İznik Ayasofya Camii'nin müze olması önerisine kınama
AK Parti Bursa Milletvekili Atilla Ödünç, Bursa Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Sözcüsü Osman Ayradilli'nin İznik'teki Ayasofya Camii'nin müze olması önerisini eleştirdi.
Payitaht Abdülhamit - 24.7.2020
Ayasofya'ya Mamak'tan 1453 kişilik konvoy
Mamak Belediyesi yarın yeniden ibadete açılacak Ayasofya-i Kebir Camii'nde kılınacak ilk cuma namazına katılmak üzere belirlenen 1453 Ankaralıyı, "Başkent'ten Payitaht'a" sloganıyla İstanbul'a uğurladı.
Payitaht Abdülhamit - 18.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 14
İLK YERLİ OTOMOBİL TOGG'UN FABRİKA TEMELİ BURSA'DA ATILDI- YENİDEN CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Türkiye'nin ilk yerli otomobili TOGG'un üretileceği fabrikanın temeli Bursa'nın Gemlik ilçesinde atıldı.
Payitaht Abdülhamit - 18.7.2020
Son dakika... Erdoğan "Türkiye'nin Otomobili"nin üretileceği tesislerin inşaatına başlama töreninde konuştu: (3)
Son dakika gelişmesine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin Otomobili'ni üretecek fabrikayı 18 ayda tamamlamayı ve aracı 2022 yılının son çeyreğinde banttan indirmeyi planladıklarını belirterek, "Böylece Avrupa'nın, doğuştan elektrikli ilk ve tek SUV modeli Türkiye'den yola çıkacak.
Payitaht Abdülhamit - 18.7.2020
İLK YERLİ OTOMOBİL TOGG'UN FABRİKA TEMELİ BURSA'DA ATILDI- YENİDEN
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Türkiye'nin ilk yerli otomobili TOGG'un üretileceği fabrikanın temeli Bursa'nın Gemlik ilçesinde atıldı.
Payitaht Abdülhamit - 18.7.2020
İlk yerli otomobil TOGG'un fabrika temeli Bursa'da atıldı- Yeniden
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Türkiye'nin ilk yerli otomobili TOGG'un üretileceği fabrikanın temeli Bursa'nın Gemlik ilçesinde atıldı.
Payitaht Abdülhamit - 7.7.2020
Osman Gazi ve Orhan Gazi türbelerinde sancak nöbeti başlıyor
Osmanlı'nın ilk payitahtı Bursa'da, Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi ve oğlu Orhan Gazi'nin türbeleri önünde, sancak nöbeti tutulacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Payitaht Abdülhamit Haberleri | Payitaht Abdülhamit Haber - Haberler - Payitaht Abdülhamit haberleri, son dakika payitaht abdülhamit haber ve gelişmeleri burada. Altıparmak'a anı duvarı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 18:54:50. #1.14#
title