Patrik Bartholomeos Haberleri

Patrik Bartholomeos haber, Patrik Bartholomeos son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Patrik Bartholomeos - 31.07.2021
Patrik Bartholomeos'tan sel ve yangın felaketlerine ilişkin geçmiş olsun mesajı Açıklaması
Fener Rum Patriği Bartholomeos, son zamanlarda yaşanan yangın, sel ve toprak kayması gibi felaketler nedeniyle Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye gönderdiği mesajda, yaşadığı üzüntüyü belirterek, hayatını kaybedenlere başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.
Patrik Bartholomeos - 20.03.2021
Kadıköy Rum Ortodoks Metropoliti Emmanuel Adamakis göreve başladı
Patrik Bartholomeos tarafından yönetilen törende dualar edildi.
Patrik Bartholomeos - 22.07.2020
GÖRÜŞ – Ayasofya camii ve iki Roma'nın tepkisi
Son yıllarda giderek daha fazla Amerikan politikalarının tahakkümü altına giren Patrik Bartholomeos ve Bartholomeos'a bağlı Amerikan Metropolitliği, Rusya açısından tahammül edilebilir olmanın ötesinde bir pozisyon ortaya koyuyor.
Patrik Bartholomeos - 02.04.2020
İstanbul Rum Patrikliği'nden Milli Dayanışma Kampanyası'na destek
"Patrik Bartholomeos Rabb'imize dua etmektedir" Açıklamada, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem, sloganı altında Sayın Cumhurbaşkanımızın başlatıp öncülük ettiği Milli Dayanışma Kampanyası'na tam destek vermenin yanı sıra 1 Nisan'da Ziraat Bankası'ndaki hesaba Patriklik ile Rum Cemaati adına 300 bin liralık bağışta bulunulmuştur.
Patrik Bartholomeos - 06.01.2020
Balat'ta haç çıkarma töreni
Burada Patrik Bartholomeos'un yaptığı duanın ardından denize attığı haçı çıkarmak için teknelerde bekleyenler denize atladı.
Patrik Bartholomeos - 25.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 3
  "2003 YILINDA İŞLERİ BİTİNCE BIRAKIYORLAR" Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, "Burası 1999 yılında 49 yıllığına Devlet Su İşleri'nin İstanbul'a su getirmek için Orman İşletme Müdürlüğü'nden talep ettiği şantiye ve toprak döküm sahası olarak yani toprak depolama sahası olarak aldığı bir mekan. Burada çalışan taşeron firma 1999'da başladı, 2003 yılına kadar devam ettiği çalışma süresi içerisinde iş makinelerinin, kamyonların, traktörlerin, kepçelerin lastiklerini burada görmüş olduğunuz alanda depolamışlar. Daha sonra 2003 yılında işleri bitince gidiyorlar ve lastikleri burada bırakıyorlar. Burası da doğal yollardan oluşan bir gölet. Yağmur yağdığında, su biriktiğinde lastikler de bu suyun içinde kaldığı için bu güne kadar fark edilmemiş. Havaların da yağmursuz geçmesinden dolayı biraz da kurak mevsim olunca su çekilmiş, suyun çekilmesiyle beraber lastikler de gün yüzüne çıkmış" dedi.  "İNŞALLAH BUGÜN BU MESELEYİ BİTİRECEĞİZ" Ocaklı, " Bunu tespit eden duyarlı vatandaşımıza da teşekkür ediyoruz. Yaklaşık 15-20 yıldan beri var olan bir mesele. Biz de bu duyarlı vatandaşımızın tespitiyle beraber kamuoyunun da hassasiyetiyle biz de gerek belediyemiz, Orman İşletme Müdürlüğümüz, Çevre İl Müdürlüğümüzün yetkilileriyle bugün bütün devlet durumlarıyla buradayız. Bugün Allah nasip ederse inşallah çalışma arkadaşlarımızla bunları buradan kaldıracağız ve ilgili yere naklini yapacağız. Bu hassasiyetiniz için teşekkür ediyoruz. Ömrünü tamamlamış lastikler doğal yollardan gerekli olan hassasiyet dikkate alınarak geri dönüşüme gönderilecek. İnşallah bugün bu meseleyi bitireceğiz" dedi.  Görüntü Dökümü ----------- -Muhabir anons -Lastikler havadan görüntü -Belediye başkanı açıklaması -Göletteki atık lastikler -Lastiklerin kepçeyle alınması -Lastiklerin kamyonlara yüklenmesi -Genel ve detay ============================ 3- YUNANİSTAN DIŞİŞLERİ BAKANI, FENER RUM ORTODOKS PATRİKHANESİ'NDE NOEL AYİNİNE KATILDI Gülseli KENARLI - Harun UYANIK /İSTANBUL, FENER Rum Ortodoks Patrikhanesi'nde noel ayini düzenlendi. Ayine Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias da katıldı. Aya Yorgi Kilisesi'nde sabah erken saatlerde başlayan ayini Patrik Bartholomeos yönetti.
Patrik Bartholomeos - 25.12.2019
Yunanistan Dışişleri Bakanı, Fener Rum Ortodoks Patrikhanesi'nde noel ayinine katıldı
FENER Rum Ortodoks Patrikhanesi'nde noel ayini düzenlendi. Ayine Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias da katıldı. Aya Yorgi Kilisesi'nde sabah erken saatlerde başlayan ayini Patrik Bartholomeos yönetti.
Patrik Bartholomeos - 25.12.2019
Yunanistan Dışişleri Bakanı Dendias, Fener Rum Patrikhanesi'nde Noel ayinine katıldı
Fener Rum Patrikhanesi içerisinde bulunan Aya Yorgi Kilisesi'nde Noel ayini düzenlendi. Patrik Bartholomeos'un yönettiği ayin, sabah erken saatlerde başladı.
Patrik Bartholomeos - 25.12.2019
YUNANİSTAN DIŞİŞLERİ BAKANI, FENER RUM ORTODOKS PATRİKHANESİ'NDE NOEL AYİNİNE KATILDI
FENER Rum Ortodoks Patrikhanesi'nde noel ayini düzenlendi. Ayine Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias da katıldı. Aya Yorgi Kilisesi'nde sabah erken saatlerde başlayan ayini Patrik Bartholomeos yönetti.
Patrik Bartholomeos - 25.12.2019
Yunanistan Dışişleri Bakanı, Fener Rum Ortodoks Patrikhanesi'nde noel ayinine katıldı
FENER Rum Ortodoks Patrikhanesi'nde noel ayini düzenlendi. Ayine Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias da katıldı. Aya Yorgi Kilisesi'nde sabah erken saatlerde başlayan ayini Patrik Bartholomeos yönetti.
Patrik Bartholomeos - 03.12.2019
Patrik Bartholomeos'un evinden hırsızlık girişiminde bulunan 5 şüpheli tutuklandı
Fener Rum Patriği Bartholomeos'un evinden hırsızlık girişiminde bulundukları iddiasıyla gözaltına alınan 5 şüpheli tutuklandı.
Patrik Bartholomeos - 01.12.2019
Patrik Bartholomeos'un evinden hırsızlık girişiminde bulunan şüpheliler adliyeye sevk edildi
Fener Rum Patriği Bartholomeos'un evinden hırsızlık girişiminde bulundukları iddiasıyla gözaltına alınan 5 şüpheli adliyeye sevk edildi.
Patrik Bartholomeos - 29.11.2019
28 Kasım 2019 Haberleri
28 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
Patrik Bartholomeos - 28.11.2019
Patrik Bartholomeos'un evinden hırsızlık girişiminde bulunan şüphelilerinin işlemleri sürüyor
Fener Rum Patriği Bartholomeos'un evinden hırsızlık girişiminde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan 5 şüphelinin emniyetteki işlemleri devam ediyor.
Patrik Bartholomeos - 28.11.2019
27 Kasım 2019 Haberleri
27 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Patrik Bartholomeos Haberleri | Patrik Bartholomeos Kimdir - Haberler - Patrik Bartholomeos haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Patrik Bartholomeos kimdir, hayatı ve biyografisi. Büyükada Rum Yetimhanesi restorasyon hazırlıkları başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 23:54:47. #1.14#

title