Paşinyan yalanlarına yenisini ekledi: Türkiye Karabağ'a paralı asker yolladı

Paşinyan yalanlarına yenisini ekledi: Türkiye Karabağ'a paralı asker yolladı

26.10.2020 18:54 | Son Güncelleme: 26.10.2020 19:04

Dağlık Karabağ'da Azerbaycan ordusu karşısında ağır kayıplar veren Ermenistan'ın Başbakanı Nikol Paşinyan, Türkiye'ye iftira atmaktan geri kalmıyor. Paşinyan, bu kez Türkiye'nin bölgeye paralı asker yolladığı yalanına sarıldı.

Azerbaycan ordusunun, yaklaşık 30 yıldır işgal altında bulunan topraklarını kurtarmak amacıyla başlattığı operasyon karşısında adeta bozguna uğrayan Ermenistan'ın Başbakanı Nikol Paşinyan, konuk olduğu Hindistan kanalında bir kez daha Türkiye'yi hedef aldı. Paşinyan, Türkiye'nin Dağlık Karabağ'a paralı asker yolladığı yalanına sarıldı.

"ATEŞKESİ ERMENİSTAN TARAFI BOZMADI"

Rusya'nın arabuluculuk çalışmaları kapsamında sağlanan ateşkese rağmen haydut Ermenistan'ın özellikle sivillerin bulunduğu bölgelere saldırıları devam etmişti. Konuya ilişkin canlı yayında açıklama yapan Paşinyan ateşkesi Ermenistan tarafının bozmadığını iddia etti.

PAKİSTAN HAKKINDA DA ASILSIZ İDDİALARDA BULUNDU

Hindistan ile Pakistan arasındaki çatışmaları da fırsata çevirmeye çalışan Paşinyan, Hindistan kanalında Pakistan hakkında da asılsız iddialarda bulunup işgal ettikleri Karabağ bölgesine Pakistan tarafından silahlı savaşçıların gönderildiğini söyledi.

Paşinyan yalanlarına yenisini ekledi: Türkiye Karabağ'a paralı asker yolladı
Haber Yorumları (61)
SORGULA: türkiye. nerde. ne. yapacağını. ermenistana. coracak. değil
FARKLI: Öyle bir savaş ki, Ermenistan''ın da Azerbaycan''ın da kaybettiklerini, hep Rusya kazanıyor. ! Maçın hakemi de o, Baş köşeden seyreden de o. Her iki tarafın da sınırları da çizilmiş. Burada savaşacaksınız demiş. Çizgiyi aşan cezalandırılır denilmiş. Savaş başlamış. Bütün paralar Rusya''ya akıyor. Bahisler düşmesin diye, her iki tarafı da kızıştırıyor. Tribünler coşmuş. Heyecan had safhada. Spikerler bile kendi tarafını anlatıyor. !Biz çok iyi oynadık, o sert kroşe biraz sersemletti. Maça devam.
GLADYO: Ermenidir istemeden vermelidir
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title