Oyuncu Aslıhan Karalar, Genç Osman dizisinde Burak Özçivit'in partneri oldu

Oyuncu Aslıhan Karalar, Genç Osman dizisinde Burak Özçivit'in partneri oldu

07.09.2019 12:05 | Son Güncelleme: 07.09.2019 16:01

Diriliş Osman dizisinde başrol oynayacak olan Burak Özçivit'in partneri diğer rakiplerini sollayarak Aslıhan Karalar oldu. Karalar, dizide Şeyh Edebali'nin kızı Malhun Hatun'u canlandıracak.

2017 Best Model of Turkey birincisi olan Aslıhan Karalar, yeni sezonda ekrana gelecek olan 'Diriliş Osman' dizisinin kadrosuna dahil oldu. Burak Özçivit'in partneri olan Karalar, dizide Osmanlı İmparatorluğu'nun kuruluş yıllarında yaşamış bir İslam ilahiyatçısı Şeyh Edebali'nin kızı Malhun Hatun'a hayat verecek.

EĞİTİM ALMAYA BAŞLADI

Oyuncu, Riva'da gerçekleşen provalarda at binme, kılıç kullanma ve ok atma eğitimleri de görüyor. Yapım için ayrıca tüm kadın oyuncuların, yemek pişirme dersi de aldığı öğrenildi. Oyuncular haftanın dört günü çiftliğe giderek, çekimler başlayana kadar çalışmaya devam edecek. Aslıhan Karalar aynı zamanda rolü için tarih dersleri almaya başladı.

MALHUN HATUN KİMDİR?

Doğum tarihi tam bilinmemekle beraber, Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucusu Osman Gazi'nin 1280 yılında evlendiği ilk eşi ve ikinci padişah Orhan Gazi'nin annesidir. Ayrıca, İslam ilahiyatçısı ve din bilgini Şeyh Edebali'nin kızıdır.

ASLIHAN KARALAR KİMDİR?

Annesi Çanakkale, babası ise Ankaralı olan Aslıhan Karalar, 27 Nisan 1999 tarihinde dünyaya geldi. Bilkent Uluslararası Laboratuvar Lisesi'nde okuyan ve ortaokulda Fransızca öğrenen Aslıhan Karalar, Londra King's College'da işletme okuyor.

Küçük yaşlardan bu yana piyona ve bale eğitimi aldı. Instagram adresinin aktif olarak kullanan Aslıhan Karalar'ın 19 bine yakın takipçisi bulunuyor. Aslıhan Karalar, Instagram adresinden sık sık paylaşımlarda bulunuyor. Aslıhan Karalar aynı zamanda 2017 Best Model of Turkey birinci oldu.

Oyuncu Aslıhan Karalar, Genç Osman dizisinde Burak Özçivit'in partneri oldu
Haber Yorumları (38)
MURAT: Oyuncuların yaşantı biçimi ile dizi uyumsuz zor seyrederim.
MAKIF: İslam ilahiyatçısı ve din bilgini Şeyh Edebali''nin kızını bu baldırı çıplak mı oynayacak. Diziyi izleyenler yapanlar Allah hepinizin be. . . sını versin. utanmaz arlanmazlar
BLACKEAGLE: Çılgın dersanaye yeni bölüm çekilse eyvallah da bu neyin nesi böyle!!!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title