Nöbetten evine dönen doktor dehşeti yaşadı! Oturduğu sitedeki güvenlik görevlilerinin coplu saldırısı kamerada

Nöbetten evine dönen doktor dehşeti yaşadı! Oturduğu sitedeki güvenlik görevlilerinin coplu saldırısı kamerada

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

İstanbul Bağcılar'da nöbetten evine dönen stajyer doktor, internetten yemek siparişi verdi. Siparişi getiren kuryenin sitenin güvenlik görevlileri tarafından içeri alınmaması nedeniyle doktor ile görevliler arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesiyle konuşmak için aşağıya inen doktorun, güvenlik görevlilerinin coplu saldırısına uğradı. Dehşet veren o anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

İstanbul Bağcılar'da dün akşam saat 21.30 sıralarında bir sitede yaşanan olayda, iddiaya göre özel bir üniversite hastanesinde stajyer doktor olarak çalışan Hamdi Arslanoğlu, nöbetten dönerek eve geldi ve internetten yemek siparişi verdi.

KURYEDEN KİMLİK İSTEDİLER

Sitenin güvenlik görevlileri yemeği getiren kuryeden kimlik istedi. Ancak kurye kimliğini vermek istemedi. Kurye de bunun üzerine Arslanoğlu'nu telefonla arayarak güvenlik görevlilerinin kimliğini istediğini ve kendisinin vermek istemediğini söyledi.

Nöbetten evine dönen doktor dehşeti yaşadı! Oturduğu sitedeki güvenlik görevlilerinin copla saldırısı kamerada
Hamdi Arslanoğlu

KİMLİK TARTIŞMASI BÜYÜDÜ

Arslanoğlu kuryeye haklı olduğunu, güvenlik görevlilerinin kimlik alma gibi bir yetkisinin olmadığını ifade etti. Stajyer doktor Hamdi Arslanoğlu, aşağıya inerek yemeğini kendisi teslim aldı ve yukarı çıktı. Sorasında Arslanoğlu, güvenlik amiri ile telefonda görüşerek ona da kimlik sorma yetkilerinin olmadığını söyledi.

COPLA SALDIRI ANI KAMERADA

Olayın devamında Arslanoğlu konuşmak için aşağı indi ancak tartışma bir süre daha devam ettikten sonra 3 özel güvenlik görevlisi Arslanoğlu'nu cop, tekme ve yumruklarla darp etti. Arslanoğlu, darp raporu alarak sitenin güvenlik görevlilerinden şikayetçi oldu. Darp anları cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Nöbetten evine dönen doktor dehşeti yaşadı! Oturduğu sitedeki güvenlik görevlilerinin coplu saldırısı kamerada

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (11)
GÖNÜL BEYHAN: İkincisi doktorun maaşını siz ödüyonuzya ters konuşuyonunuz onlar zor gunlerimizde bize hep destek oldular o zaman polis e karşıda desenize maaşını biz ödüyoz deyin.gece evinize gelip verdiniz maaşı size iade etsinler.ne güzel herkes in kafasına göre konuyu hallediyonuz ayıp
GÖNÜL BEYHAN: Güvenliğin kimlik alma gibi bir yetkisi yok kimse bilmeden konuşmasın daha yeni mahkeme oldu kanunları bilmeden yorum yapmayın.kuryeye kimlik teyidi yapabilir ama alamaz.kurye vermek istemezse vermez onlarda iceri almaya bilir ben doktorun yerine olsam guvenlige getirdirtim bende aidat veriyom kuryeler alınmıyordu onlarda eşşek değil onlarda insan herkes gibi onlardada iyi ve kötü olabilir ozaman ulaşımı güvenlikle yapıcak aynı diyer sitelerdeki gibi o doktor gibileri aidat vermese oda orada çal
ERKAN ILERİ: Güvenlik görevlileri tabikide almayacak kimlik vermesse onun için orda görev başında inip yemeğini kapıdan almak yerine güvenlikçiler saygısızca konuşursa hak ettiği muameleyele karış karış ya kalır ayrıca doktor olmamasının ne alakası var doktor olmuş ama insan olamamis
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title