NİKOS ANASTASİADİS HABERLERİ

Nikos Anastasiadis haber, Nikos Anastasiadis son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nikos Anastasiadis

Nikos Anastasiadis

Doğum Yeri KKTC
Doğum Tarihi 27.9.1946

Nikos Anastasiadis Kimdir ?

Nikos Anastasiadis 27 Eylül 1946 yılında, Kıbrıs'ın Limasol şehrinde doğdu. Demokratik Seferberlik lideri ve Kıbrıs Cumhuriyeti'nin yedinci cumhurbaşkanı. Anastasiadis'in mesleği avukatlıktır ve Nicos Chr. Anastasiades & Partners hukuk firmasının kurucusudur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nikos Anastasiadis - 04.10.2021
Kıbrıs'ta taraflar arasında ortak zemin olmaması resmi müzakerelere engel
Diğer taraftan Rum lideri Nikos Anastasiadis, Kıbrıs Türklerine yönelik, KKTC'yi bırakarak, 1960 Anayasası'na dönme çağrısı yapıyor.
Nikos Anastasiadis - 01.10.2021
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "Kıbrıs'ta 1960'a dönmek mümkün değildir"
Cumhurbaşkanı Tatar, şunları kaydetti: "Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis, New York öncesi ve sonrasında bizlere kuruluş tarihini bile değiştirdikleri '1960 Kıbrıs Cumhuriyeti'ne dönelim' çağrısında bulunurken hedeflerinin, halkımızı Rum devletine dönüşen bu cumhuriyete yama yapmak olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.
Nikos Anastasiadis - 28.09.2021
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar üçlü görüşmenin ardından konuştu: (1)
Tatar, BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis ile üçlü görüşmesin ardından gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Nikos Anastasiadis - 27.09.2021
Rum lider Anastasiadis, Kıbrıs'ta iki devletli çözüme "hayır" dedi
BİRLEŞMİŞ Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis, Kıbrıs'ta iki devletli çözüme "açık olmadıklarını" söyledi.
Nikos Anastasiadis - 25.09.2021
BM Genel Sekreteri Guterres, 27 Eylül'de KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ve Rum lider Anastasiadis ile üçlü görüşme yapacak
BİRLEŞMİŞ Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, 27 Eylül pazartesi günü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis ile üçlü bir görüşme yapacak.
Nikos Anastasiadis - 23.09.2021
KKTC ile Kıbrıs Rum kesimi arası geçişlerde çift aşılılardan Kovid-19 testi istenmeyecek
Birleşmiş Milletler (BM) Kıbrıs Barış Gücü Misyonu'ndan yapılan yazılı açıklamaya göre Sağlık Teknik Komitesi, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile Rum lider Nikos Anastasiadis'in, 2 Haziran'daki "iki taraf arasındaki geçişlerle ilgili Kovid-19 önlemlerini uyumlulaştırma" anlaşmasına göre, epidemiyolojik durumu değerlendirdi.
Nikos Anastasiadis - 23.09.2021
Atina, Amerika Başpiskoposu'nun Türkevi açılışına katılmasından rahatsız
Birleşmiş Milletler (BM) Genel Kurulu toplantısı vesilesiyle New York'a yaptığı ziyarette Elpidoforos ile görüşmesi planlanan Güney Kıbrıs Rum Yönetimi lideri Nikos Anastasiadis, görüşmeyi yoğun programını gerekçe göstererek iptal etti.
Nikos Anastasiadis - 23.09.2021
KKTC'den Rum lider Anastasiadis'e "manipülatif davranışlardan vazgeçme" çağrısı
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanlığı, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres ile KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve Kıbrıs Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis arasında gerçekleşecek görüşmeyi "resmi bir görüşme" olarak yansıtma gayreti içerisinde...
Nikos Anastasiadis - 13.09.2021
KKTC Dışişleri Bakanı Ertuğruloğlu, İngiltere'den Rum yanlısı politikasına son vermesini istedi
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Dışişleri Bakanı Tahsin Ertuğruloğlu, Kıbrıs'ın garantör ülkelerinden İngiltere'den Kıbrıs Türk halkına karşı sürdürdüğü Rum yanlısı politikasına artık bir son vermesini talep ettiklerini belirtti.
Nikos Anastasiadis - 05.09.2021
Haftanın tarihine bakış
2015- KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve Rum lider Nikos Anastasiadis Lefkoşa'daki ara bölgede bulunan Ledra Palace Otel'de dini liderlerle bir araya geldi.
Nikos Anastasiadis - 04.09.2021
Son Dakika | Mısır ve GKRY, askeri ve güvenlik alanında iş birliğini geliştirmeyi görüştü
Son dakika haberleri: Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis, askeri ve güvenlik iş birliğini geliştirmeyi ele aldı.
Nikos Anastasiadis - 29.08.2021
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Rum lideri Anastasiadis'in Kıbrıs Türklerine yönelik "geri dönün" çağrısına tepki gösterdi Açıklaması
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, "Kıbrıs Türkleri Kıbrıs Cumhuriyeti'ndeki görevlerine geri dönmeli" yönünde çağrı yapan Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis'e tepki göstererek "Dileğimiz, Anastasiadis'in bu tür anlamsız, her türlü gerçekçilikten...
Nikos Anastasiadis - 25.08.2021
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'dan kendisini "ırkçılıkla" suçlayan Rum lider Anastasiadis'e tepki Açıklaması
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, kendisini "ırkçılıkla" suçlayan Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis'e tepki göstererek, "Sayın Anastasiadis, yıllardan beridir Kıbrıs'ın Elenizmin bir parçası olduğunu ve Kıbrıs Rumlarının 'Elenizmin...
Nikos Anastasiadis - 23.08.2021
Son dakika haberi | KKTC Başbakanı Saner, Rum Bakanlar Kurulunun KKTC'li bazı yetkililerin pasaportlarını iptal kararını "düşmanca" olarak nitelendirdi
Rum basınında yer alan habere göre, Rum lideri Nikos Anastasiadis başkanlığında yapılan kabine toplantısında, bazı KKTC devlet ve hükümet yetkilisinin ilk etapta, "pasaportlarını geri alma (iptal), yenilememe veya pasaport vermeme" kararı alındı.
Nikos Anastasiadis - 17.08.2021
Son dakika... KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: "Kıbrıs Cumhuriyeti bir Rum devletine dönüşmüştür"
Cumhurbaşkanı Tatar, yaptığı yazılı açıklamada, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis'in açıklamaları ve Rumların taleplerini değerlendirdi.
Nikos Anastasiadis - 28.07.2021
Yunanistan, Ürdün ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi liderleri Atina'da bir araya geldi
Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, Ürdün Kralı 2. Abdullah ve GKRY lideri Nikos Anastasiadis'in katıldığı toplantı sonunda yapılan ortak açıklamada, üç liderin, aralarındaki koordinasyon mekanizması kapsamında, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) dönemi sonrasında ortaklık ilişkilerini güçlendirmek amacıyla Atina'da bir araya geldiği ifade edildi.
Nikos Anastasiadis - 26.07.2021
Rum Lider Anastasiadis, bir daha aday olmayacak
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis, başkanlık için tekrar aday olmayacağını açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nikos Anastasiadis Haberleri | Nikos Anastasiadis Kimdir - Haberler - Nikos Anastasiadis haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nikos Anastasiadis kimdir, hayatı ve biyografisi. Yunanistan, Mısır ve GKRY liderleri Atina'daki üçlü zirvede bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 13:11:50. #1.15#

title