NİKOS ANASTASİADİS HABERLERİ

NİKOS ANASTASİADİS HABERLERİ

Nikos Anastasiadis haber, Nikos Anastasiadis son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nikos Anastasiadis

Nikos Anastasiadis

Doğum Yeri KKTC
Doğum Tarihi 27.9.1946 - ...

Nikos Anastasiadis Kimdir ?

Nikos Anastasiadis 27 Eylül 1946 yılında, Kıbrıs'ın Limasol şehrinde doğdu. Demokratik Seferberlik lideri ve Kıbrıs Cumhuriyeti'nin yedinci cumhurbaşkanı. Anastasiadis'in mesleği avukatlıktır ve Nicos Chr. Anastasiades & Partners hukuk firmasının kurucusudur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nikos Anastasiadis - 21.10.2020
Rum lider Anastasiadis'ten altın pasaport çıkışı: "İlgim kanıtlansın istifa ederim"
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nde (GKRY) "altın pasaport" skandalına yönelik konuşan GKRY lideri Nikos Anastasiadis, herhangi bir videonun yayınlanmasından endişe duymadığını, konuyla ilgili herhangi bir ilgisi kanıtlanırsa bunun sorumluluğunu kabul edip istifa edeceğini belirtti.
Nikos Anastasiadis - 21.10.2020
Güney Kıbrıs Rum kesimi, Yunanistan ve Mısır liderleri görüştü
Rum basınında yer alan habere göre, GKRY'de iş birliği çerçevesinde yapılan görüşmenin ardından Rum lider Nikos Anastasiadis, Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis ile Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi ortak basın toplantısı düzenledi.
Nikos Anastasiadis - 19.10.2020
KKTC Cumhurbaşkanı seçilen Tatar, Rum lideri ile ilk kez görüşecek
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar ile Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis'in 26 Ekim Pazartesi günü bir araya geleceği belirtildiEdinilen bilgilere göre KKTC Cumhurbaşkanı seçilen Ersin Tatar ile Rum lider Nikos Anastasiadis bugün bir telefon...
Nikos Anastasiadis - 19.10.2020
GKRY lideri Anastasiadis, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'ı tebrik etti
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) yapılan cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanan Ersin Tatar'ı telefonla arayarak tebrik etti.
Nikos Anastasiadis - 19.10.2020
Rum lider Anastasiadis'ten KKTC'nin yeni Cumhurbaşkanı Tatar'a tebrik mesajı
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanan Ersin Tatar'ı tebrik etti.
Nikos Anastasiadis - 16.10.2020
AB Liderler Zirvesi'nin 2. gün oturumu başladı
Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis ile Kıbrıs Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis'in toplantıda Doğu Akdeniz ve Türkiye ile ilişkiler konularını açmaları bekleniyor.
Nikos Anastasiadis - 14.10.2020
Son dakika haber... Güney Kıbrıs'ta Altın pasaport skandalı sonrası soruşturma başlatıldı
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi yasalarına göre suç kaydı olan bir yabancıya vatandaşlık verilmemesi gerekiyor, ancak Rum yönetimi bu kriteri göz ardı ediyor. El Cezire muhabiri, Güney Kıbrıslı yetkililerin bu uygulamayı kullanarak sabıkası olan Çinli bir iş insanına yasalara aykırı pasaport vermeye çalışırken görüntüledi. Sabıkası bulunan Çinli bir iş adamının aracısı kılığına giren El Cezire muhabirinin gizli çektiği görüntülerde, muhabirin suç kaydı olan Çinli iş adamına pasaport almak istediklerini belirtmesi üzerine Güney Kıbrıs'ın Cumhurbaşkanı Nikos Anastasiadis'den sonra 2 numaralı yetkilisi olan Meclis Başkanı Demetris Syllouris ile milletvekili Hristakis Ciovanis'in de bu konuda yardımcı olacaklarını söyledikleri ifade edildi.
Nikos Anastasiadis - 14.10.2020
Anastasiadis'tan 'vatandaşlık skandalı' sorularına tepki
RUM tarafına yatırım karşılığında 'suç örgütü' bağlantılı kişilere vatandaşlık verilmesinde Meclis Başkanı Dimitris Şilluris, AKEL Milletvekili Hristakis Ciovanis ve avukat Andreas Pittacis'in aracı olduklarının Al Jazeera televizyonunda yayınlanan görüntülerle ortaya çıkmasının ardından, Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis, bu konuyla ilgili soru soran gazetecilere tepki göstererek, 'Eğer biri bana Al Jazeera'dan bahsederse cehenneme gider' dedi.
Nikos Anastasiadis - 13.10.2020
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nde altın pasaportla yolsuzluk skandalı
Sabıka kaydı bulunanlara "altın pasaport" verilmesi yasaya aykırı Güney Kıbrıs Rum Yönetimi yasalarına göre suç kaydı olan bir yabancıya vatandaşlık verilmemesi gerekiyor, ancak Rum yönetimi bu kriteri göz ardı ediyor. El Cezire muhabiri, Güney Kıbrıslı yetkililerin bu uygulamayı kullanarak sabıkası olan Çinli bir iş insanına yasalara aykırı pasaport vermeye çalışırken görüntüledi. Sabıkası bulunan Çinli bir iş adamının aracısı kılığına giren El Cezire muhabirinin gizli çektiği görüntülerde, muhabirin suç kaydı olan Çinli iş adamına pasaport almak istediklerini belirtmesi üzerine Güney Kıbrıs'ın Cumhurbaşkanı Nikos Anastasiadis'den sonra 2 numaralı yetkilisi olan Meclis Başkanı Demetris Syllouris ile milletvekili Hristakis Ciovanis'in de bu konuda yardımcı olacaklarını söyledikleri ifade edildi.
Nikos Anastasiadis - 12.10.2020
KKTC Başbakanı Tatar'dan Rum yönetimine kınama
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar, dün gece Derinya Sınır Kapısı'nda Rum Anorthosis futbol takımı taraftar grubunun yaptığı eylemler nedeniyle Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Lideri Nikos Anastasiadis'i kınadı.
Nikos Anastasiadis - 9.10.2020
Rum lider, ailesiyle birlikte tatil karşılığında vatandaşlık dağıtmış
GÜNEY Kıbrıs Rum Yönetimi Lideri Nikos Anastasiadis'in, Seyşeller'e tatile gitmek için kullandığı özel jetin sahibi Suudi Abdurrahman Mahfuz'a, annesine babasına, eşlerine, eşlerinin anne ve babalarına ve çocuklarına olmak üzere toplam 42 kişiye vatandaşlık verdiği ortaya çıktı.
Nikos Anastasiadis - 8.10.2020
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Kıbrıs Rumlarına hukuk dersi Açıklaması
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kıbrıs Rum kesiminin Türkiye'ye yönelik suçlamalarına tepki göstererek, "Hangi kanunun (Akdeniz'de) Türk faaliyetlerinin yasa dışı olduğunu belirttiğini merak ediyorum.
Nikos Anastasiadis - 7.10.2020
Rum medyasından Kapalı Maraş yorumu: Açılmasını engellemekte başarılı olamadık
KUZEY Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) 'Hayelet Şehir' olarak da bilinen Kapalı Maraş'ın açılması kararı, Rum medyasında da geniş yer buldu. Bütün çabalara rağmen Maraş'ın açılmasının engellenemediği belirtildi.  Rum medyası, Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis'in Maraş'ın açılmaması için yoğun diplomasi trafiği yaptığını ancak Almanya Başbakanı Angela Merkel, İngilizler ile Amerikalıların çabalarının Ankara üzerinde başarılı olmadığını yazdı.
Nikos Anastasiadis - 30.9.2020
İspanya ve Yunanistan Dışişleri Bakanlarından Kıbrıs Rum kesimi ziyareti
İspanyol Bakan Laya, bu sabah Rum lider Nikos Anastasiadis'i de ziyaret etti.
Nikos Anastasiadis - 18.9.2020
Son Dakika: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu: (2)
Bir son dakika haberine göre Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kıbrıs meselesinin çözümüne ilişkin, "Birleşmiş Milletler (BM)+5 (3 garantör ülke-Kıbrıs'taki iki taraf) formatında düzenlenmesi planlanan gayriresmi toplantıda) Türkiye Cumhuriyeti olarak biz, iki devletli çözüm, konfederasyon başta olmak üzere diğer...
Nikos Anastasiadis - 16.9.2020
AB Konseyi Başkanı Michel'den Kıbrıs Rum kesimine ziyaret
Rum basınında yer alan habere göre, Michel, Rum lideri Nikos Anastasiadis ile bir araya geldi.
Nikos Anastasiadis - 13.9.2020
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo: Güney Kıbrıs ile ilişkimiz hiç bu kadar iyi olmamıştı
Güney Kıbrıs'a giden Pompeo, Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis ile bir araya geldi.
Nikos Anastasiadis - 13.9.2020
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'ni ziyaret etti
Amerikan ve Rum basınında yer alan haberlere göre Pompeo, ziyareti kapsamında Rum Lider Nikos Anastasiadis ile görüştü.
Nikos Anastasiadis - 8.9.2020
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'dan Kıbrıs Rum kesimine ziyaret
Rum basınında yer alan habere göre, Lavrov, ziyareti kapsamında GKRY lideri Nikos Anastasiadis ile görüştü.
Nikos Anastasiadis - 6.9.2020
Son dakika haberi: Türkiye'nin "Akdeniz Fırtınası" tatbikatı Rumlar Kesimi'nde sert esti
RUM LİDERİNDEN ACİL DURUM TOPLANTISI Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis ise, Türkiye'nin adımları karşısında siyasi parti başkanlarını acil olarak toplantıya çağırdı.
Nikos Anastasiadis - 6.9.2020
Haftanın tarihine bakış
2015- KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve Rum lider Nikos Anastasiadis Lefkoşa'daki ara bölgede bulunan Ledra Palace Otel'de dini liderlerle bir araya geldi.
Nikos Anastasiadis - 2.9.2020
ABD Büyükelçisi Garber, Rumlara silah ambargosunun kaldırılması kararının Türkiye'yi...
Kararı, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Rum lider Nikos Anastasiadis'e iletmişti.
Nikos Anastasiadis - 1.9.2020
ABD, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'ne yönelik silah ambargosunu kaldırdı
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis ile yaptığı telefon görüşmesinde, ABD'nin Rum yönetimine yönelik silah ambargosunu 2021 mali yılı için kaldırdığını bildirdi.
Nikos Anastasiadis - 19.8.2020
Yunan-Rum ikilisi Doğu Akdeniz'de AB'yi öne sürüyor
Dendias, ilk olarak GKRY lideri Nikos Anastasiadis ve daha sonra Rum Dışişleri Bakanı Nikos Christodoulides ile görüştü.
Nikos Anastasiadis - 17.8.2020
Son Dakika | Fransa'nın Doğu Akdeniz politikasını anlamak
Fransa rasyonel politikalardan uzaklaşıyor Bu noktada, Fransa'nın Ankara ile mücadeledeki ağırlık merkezini giderek sıkıştığı Libya'dan daha fazla destek bulmayı ümit ettiği Doğu Akdeniz'deki deniz yetki alanları anlaşmazlığına kaydırmayı tercih ettiği görülüyor. Yunanistan ve GKRY'nin Türkiye karşısındaki maksimalist politikasına destek veren Macron, yakın zamanda sık sık görüştüğü Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis ve GKRY Lideri Nikos Anastasiadis'i Türkiye karşısında cesaretlendirme yoluna giderken kendisi de bölgeye savaş gemileri göndererek gerilimi tırmandırmaya çalışıyor.
Nikos Anastasiadis - 6.8.2020
Fransa ile Kıbrıs Rum kesimi arasındaki savunma iş birliği anlaşması yürürlüğe girdi
Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) lideri Nikos Anastasiadis, geçen ay Fransa'yı ziyaret ederek Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile görüşmüştü.
Nikos Anastasiadis - 30.7.2020
Yunanistan, Türkiye ile deniz yetki alanlarını belirlemek istiyor
Petsas, Barbaros Hayrettin Paşa sismik araştırma gemisinin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne gittiğini dile getirerek, Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis'in, Güney Kıbrıs Rum yönetimi lideri Nikos Anastasiadis ile konuyu telefonda görüştüğünü belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nikos Anastasiadis Haberleri | Nikos Anastasiadis Kimdir - Haberler - Nikos Anastasiadis haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nikos Anastasiadis kimdir, hayatı ve biyografisi. Rum lider Anastasiadis'ten altın pasaport çıkışı: İlgim kanıtlansın istifa e
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 12:32:41. #1.15#
title