New York Üniversitesi Haberleri

New York Üniversitesi haber, New York Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

New York Üniversitesi - 08.07.2021
Toyota Türkiye'de satış ve pazarlama bölümlerinde görev değişikliği
2003 yılında İTÜ Makine Mühendisliğinden mezun olan Zengil, New York Üniversitesi'nde MBA İşletme masterını tamamladı.
New York Üniversitesi - 30.03.2021
Son dakika... Ekonomistlere göre küresel ısınmanın maliyeti 2075'e kadar yılda 30 trilyon doları bulabilir
New York Üniversitesi Politika Enstitüsü tarafından farklı ülkelerde yaşayan ve iklim değişikliği alanında uzman 738 ekonomistle yapılan anketin sonuçları, "İklim Değişikliğinde Ekonomik Fikir Birliği" başlıklı çalışmayla açıklandı.
New York Üniversitesi - 24.02.2021
Son dakika: Suudi Arabistan'ın "Batı'ya petrol ambargosu uygulayan bakanı" hayatını kaybetti
Ahmed Zeki Yemani kimdir? Yemani, Mekke'de 1930'da dünyaya geldi. 1952'de Mısır'daki Kahire Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Ardından ABD'de New York Üniversitesi ve Harvard Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimini tamamladı.
New York Üniversitesi - 03.12.2020
Son dakika haber: DHL Küresel Bağlantılılık Endeksi 2020 raporunu açıkladı
DHL ile New York Üniversitesi Stern İşletme Fakültesi tarafından ortak hazırlanan DHL Küresel Bağlantılılık Endeksi 2020 raporu açıklandı.
New York Üniversitesi - 26.11.2020
TRT World Forum 2020 dünyaca ünlü isimleri bir araya getirecek
"İş ve Eğitim Sektörünün Geleceği: Pandemi Sonrasına Hazırlık" konulu panelde, sosyal ve ekonomik kriz doğuran Kovid-19 bir yandan kontrol altına alınmaya çalışılırken, bir yandan da ekonomik istikrar ve üretimin devamı için sektörlerin uygulamaları gereken planlara dair bilgiler paylaşılacak. Oturumda, Ekonomik İş birliği ve Kalkınma Örgütü Eğitim Direktörü Andreas Schleicher, Hong Kong Üniversitesi Emeritus Profesörü Yin Cheong Cheng, New York Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Bölümü Profesörü Selçuk Şirin, Brookings Enstitüsü Evrensel Eğitim Merkezi Kıdemli Üye ve Yardımcı Yönetmen Emiliana Vegas ile Education Design Lab Kurucu ve Başkanı Kathleen deLaski yer alacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
New York Üniversitesi Haberleri | New York Üniversitesi Haber - Haberler - New York Üniversitesi haberleri, son dakika new york üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Türkiye'deki düzenlemeler neden Google için sorun haline geldi?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.8.2021 12:59:14. #1.15#

title