MUSTAFA ÖZCAN HABERLERİ

Mustafa Özcan haber, Mustafa Özcan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Özcan

Mustafa Özcan

Doğum Yeri Bolu / Türkiye

Mustafa Özcan Kimdir ?

1962 yılında Bolu’da doğdu. Erken yaşlarda Arapça ve İslami ilimler öğrendi. Talebelik yıllarında çeşitli Avrupa ülkelerine bilhassa Almanya'nın Kiel şehrinde ailesinin yanında ikamet etti. Eğitimine daha sonra Kahire el-Ezher Üniversitesinde devam etti. Bazı arkadaşlarının delaletiyle Arapçasını ve İslami ilimlerini ilerletmek maksadıyla Şam'a gitti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Özcan - 07.09.2021
Uzmanlar Türkiye-Mısır arasındaki diplomasi trafiğini ve ilişkilerin geleceğini AA'ya değerlendirdi
AA muhabirine konuşan gazeteci yazar Mustafa Özcan, Türkiye ve Mısır ilişkilerinde bir kırılma yaşandığını ve bunun bir sürece dönüştüğünü söyledi.
Mustafa Özcan - 14.07.2021
Darbe girişiminin başarısız olduğunu anlayınca yurt dışına kaçtılar
Gülen'in örgüt üzerindeki gölgesi Elebaşı Gülen öldükten sonra yerine geçeceği söylenen ve "Gülen'in örgüt üzerindeki gölgesi" olarak bilinen, örgütün sözde "Türkiye imamı" Mustafa Özcan da sivil firarilerden.
Mustafa Özcan - 14.07.2021
Firari FETÖ'cüler için 664 milyon lira ödül
Kırmızı kategoride başına 10'ar milyon lira ödül konulanların arasında FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yanı sıra darbe girişimini Akıncı Üssü'nde yöneten Adil Öksüz, örgütün sözde istişare heyetinden Cevdet Türkyolu, Abdullah Aymaz, Halit Esendir, Mustafa Özcan, Harun Tokak, Ali Bayram, İsmail Büyükçelebi, Şerif Ali Tekalan, Mustafa Yeşil, Reşit Haylamaz, Suat Yıldırım ve Ahmet Kurucan bulunuyor.
Mustafa Özcan - 13.07.2021
FETÖ'nün sözde Orta Asya sorumlusu Orhan İnandı'nın ifadesi ortaya çıktı Açıklaması
İnandı, örgütün "İstanbul il imamlığı" görevinde ise İsmail Büyükçelebi, Mustafa Özcan, Ahmet Kara ve Sadık Kesmeci tarafından yürütüldüğünü aktardı.
Mustafa Özcan - 09.07.2021
Yargıtay, Harp Akademileri Komutanlığı darbe davasında 92 sanığa verilen cezaları onadı
Bu sanıkların isimleri şöyle: "Abdi Pehlivan, Abdullah Göktaş, Abdullah Kaya, Adem İncikli, Ahmet Kaya, Ahmet Kaya, Ahmet Yücel, Ali Can, Ali Emre Destegül, Ali Ertürk, Ali Nedim Karabulut, Ali Orhan Tolluoğlu, Burak Bayrak, Cengizhan Efe, Cenk Erdoğan, Cihangir Çenteli, Duran Yılmaz, Durdu Selim Ayçetin, Egemen Eker, Emre Ünal, Eray Akın, Erkan Abunaz, Fatih Akar, Fatih Özdemir, Fatih Şayin, Fatih Ünal, Faruk Bolat, Faruk Mantı, Feyzullah Yenitepe, Gürcan Anılırcan, Hakan Akbulut, Halil Başaran, Halil İbrahim Tokuş, Halil Pulat, Hasan Tüzen, Hüsamettin Harmancı, İbrahim Alaca, İbrahim Poyraz, Kadir İncir, Kemal Kapucu, Kerime Yıldırım, Levent Özüarap, Mehmet Al, Mehmet Börekçi, Mehmet Genç, Mehmet Paçacı, Metehan Atasoy, Murat Divril, Murat Özcan, Murat Parladı, Murat Yavuzarslan, Musa Gülmez, Mustafa Acar, Mustafa Bayram, Mustafa Kıyı, Mustafa Kürşat İloğlu, Mustafa Özcan Çay, Mücahid Yakup Ayaydın, Nazım Aytar, Oğuzhan Yüksel, Osman Albayrak, Ömer Demir, Ömer Faruk Saygı, Özcan Korhan, Rıza Erkuş, Salih Bayrak, Samet Kuzu, Sedat Önder, Selçuk Tıraş, Selim İnaç, Selim İstanbul, Serhat Altınmakas, Serkan Kaya, Serkan Kılıç, Soner Civelek, Şahin Özdemir, Şükrü Pınar, Tamer Özarslan, Turgay Cücük, Uğur Erdemir, Ümit Keser, Vahit Yılmaz, Veysel Yılmaz, Volkan Kızılkaya, Yavuz Yücel, Yusuf Bakar, Yusuf Gülser, Yüksel Koca ve Zekeriya Aktaş.
Mustafa Özcan - 06.06.2021
5 Haziran 2021 Haberleri
5 Haziran 2021 Manşet Haberleri.
Mustafa Özcan - 05.06.2021
FETÖ elebaşının yeğeni Selahaddin Gülen itirafçı oldu Açıklaması
Eniştem Cevdet Türkyolu ile Mustafa Özcan arasındaki yıllardır süren husumet, 15 Temmuz'dan sonra iyice gün yüzüne çıktı.
Mustafa Özcan - 05.06.2021
Son dakika haberi... SELAHADDİN GÜLEN İTİRAFÇI OLDU, İFADESİNDE ÖRGÜT ŞEMASINI ÇİZDİRDİ (2)
MİT operasyonu ile yakalanarak Türkiye'ye getirilen Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) lideri Fetullah Gülen'in yeğeni Selahaddin Gülen itirafçı olarak örgütle çok kapsamlı bilgiler verdi. 2018 yılında Öksüz'ün ailesinin Amerika'daki örgüt kampına getirildiğini söyledi.  Gülen 2016 yılında eniştesi Cevdet Türkyolu, Mustafa Özcan ve Ali Çelik'in oğlu Ömer Çelik ile beraber İzzet Aker'in yemek davetine gittiklerini söyleyerek " Burada sohbet sırasında Mustafa Özcan bizlere 'Adil Öksüz'ün evlenmesinde rol oynadığını kız isteme merasimine gittiğini' söylemişti.
Mustafa Özcan - 24.04.2021
FETÖ'nün Pensilvanya'daki "Gurbet Mezarlığı" faaliyete geçti
FETÖ'nün gizli kasası Mustafa Özcan, özel işlerinden sorumlu Cevdet Türkyolu, Aker Eşarplarının sahibi İzzet Akyar ve Salih Dinçer'in banka hesaplarına uluslararası hesaplardan transfer edilen büyük miktarda para Federal Soruşturma Bürosunun (FBI) dikkatini çekmiş ve bu kişilerin hesapları Amerikan bankaları tarafından "kara para aklanıyor" şüphesiyle kapatılmıştı.
Mustafa Özcan - 12.04.2021
İstanbul il ve ilçe belediyeleri ramazan etkinliklerini çevrim içi gerçekleştirecek
Bağcılar Belediyesi tarafından her gün Mustafa Özcan Güneşdoğdu "Mukabele", Bağcılar Müftüsü Celal Büyük ise sohbet programına katılacak.
Mustafa Özcan - 18.03.2021
Son dakika haberi... FETÖ'nün Pensilvanya'daki çiftliğinde başlayan para kavgası, sosyal medyada artarak devam ediyor
Söz konusu kavgayla ilgili paylaştığı Youtube videosunda Türkyolu ve örgütün "gizli kasası" Mustafa Özcan'ın tarafını tuttuğunu açıkça belli eden ve eski muhabiri Dönmez'e saldıran Dumanlı, 15 dakikalık videosunda Dönmez'i "fitne çıkarmakla" suçladı.
Mustafa Özcan - 28.01.2021
Çorum'da acil çağrı numaraları "112 Acil Çağrı Merkezi" ile tek çatı altında birleştirildi
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Mustafa Çiftçi, İçişleri Bakanlığı Acil Çağrı Hizmetleri Daire Başkanı Tarık Bahadır, İzleme Değerlendirme Daire Başkanı Şamil Kurgun ile 112 Acil Çağrı Merkezi'ni ziyaret ederek Çorum Sağlık Hizmetleri Başkanı Arif Pilgir ve 112 Başhekimi Mustafa Özcan'dan bilgi aldı.
Mustafa Özcan - 30.12.2020
"Futbolda şike kumpası" davasında dosyası ayrılan 5 sanık hakkında karar
Erdemli, bu durumdan başta rahatsız olduğunu ve düşünmek için biraz süre istediğini anlatarak, "Birilerine danıştım, sonra ekmek parası için kabul ettim. Bu olay 2012 yılında krize dönüştü. Örgütün o dönemki adıyla cemaatin bağımsız bir avukatlık yapılanması başlamış. Bu yapılanmadaki kişiler, 'Niye hocamızın avukatlığını o yapıyor' diye rahatsız olmuşlar. Amerika'ya gidip Fetullah Gülen'in vekaletini almışlar. Beni şikayet etmişler, şu duruşmalara girmemiş, şunları kabul etmemiş diye hakkımda dosya hazırlayıp vermişler. Sonra da bana artık dava açmamamı söylediler. Bana alçakça iftiralar attılar. Kendim hangi davaları takip ettiysem bir dosya hazırladım Mustafa Özcan'a götürdüm.
Mustafa Özcan - 08.12.2020
İzmir merkezli FETÖ'nün hücre evleri operasyonunda 41 tutuklama
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) hücre evlerine yönelik İzmir merkezli operasyonda, aralarında örgütün sözde "Türkiye imamı" Mustafa Özcan'ın damadı ve çok sayıda sözde "örgüt imamı"nın da bulunduğu 66 zanlıdan 41'i tutuklandı.
Mustafa Özcan - 04.12.2020
Son dakika haberleri: İzmir merkezli FETÖ'nün hücre evlerine yönelik operasyonda 66 zanlı yakalandı
Son dakika haberler... Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) hücre evlerine yönelik İzmir merkezli operasyonda, aralarında örgütün sözde Türkiye imamı Mustafa Özcan'ın damadı ve çok sayıda sözde örgüt imamının da bulunduğu 66 şüpheli gözaltına alındı.
Mustafa Özcan - 23.11.2020
Muhtarlardan köy çocuklarına tablet desteği
Korona virüs sebebiyle birlikte eğitime ara verilen okullarda ders yapamayan ve aynı zamanda derslerine giremeyen öğrenciler için eski köy muhtarı Mustafa Özcan'ın fikriyle yeni muhtar İbrahim Özdemir yan yana gelerek köyde eğitim gören 20 köy çocuğuna tablet yardımında bulundu.
Mustafa Özcan - 18.11.2020
FETÖ'NÜN "KARANLIK KURUL" ÜYELERİ: Tayin işlerinden sorumlu Mehmet Erdoğan Tüzün
Nurettin Veren ise örgü içerisindeki her türlü tayin, terfi ve yönlendirmelerin Tayin Heyetinde değerlendirildiğini, bu heyetin 1990 yılı sonrası Nevzat Ayvacı, Mustafa Özcan, Mehmet Erdoğan Tüzün, Suat Yıldırım, Kudret Ünal, Ali Ünal, İbrahim Erkul, Salih Öz, Süleyman Uysal ve soyadını hatırlamadığı Uzun Numan olarak bildiği kişilerden oluştuğunu söyledi.
Mustafa Özcan - 13.11.2020
Son dakika haber! Eski istihbaratçı Altaylı: Casus değilim, hiçbir örgüt ve cemaat yapılanmasının içinde olmadım
'SUÇLAMALARLA İLGİLİ SOMUT DELİL YOK' Savunmasında, gizli bir elin kanunsuz işleri için mahkemeyi kullanmak istediğini iddia eden Altaylı, "Sayın mahkemenin kendini bu kişilere kullandırmayacağını biliyorum. Bu çirkin oyuna gelmeyeceğini biliyorum. Verdiğiniz kararla 'Adalet Mülkün Temelidir' sözünü bir kez daha ortaya koymanızı bekliyorum. İddianamede insafsızca suçlanıyorum, bana yönlendirilen suçlamaların ve bunların delillerinin ne olduğunu halen anlamadım. Silahlı terör örgütünün hiyerarşik yapılanmasının üzerinde olduğum söyleniyor. Yani Fetullah Gülen'in üzerinde olduğum iddia ediliyor. Örgütün eylemlerini organize ettiğim söyleniyor. Hangi eylemleri organize etmişim? Hangi delille örgüt adına karar verdiğim, hangi faaliyetleri, nasıl organize ettiğim yok. Kimlere talimat vermişim? Bunlara ilişkin somut bir delil yok. Bir tek Mustafa Özcan ile ilişkim var.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Özcan Haberleri | Mustafa Özcan Kimdir - Haberler - Mustafa Özcan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Özcan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son Dakika | Fındıkları kurutmak için çıktığı çatıdan düşerek hayatını kaybetti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 10:40:42. #1.16#

title