Haberler

YKS Birincisi Mustafa Özcan Cerrahpaşa Tıp Fakültesini Gezdi

Güncelleme:

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) Alan Yeterlilik Testleri (AYT) oturumu sayısal birincilerinden Mustafa Özcan, Cerrahpaşa Tıp Fakültesini gezdi. İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşadan yapılan açıklamaya göre, Dekan Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen ile bir araya gelen Özcan, ailesiyle birlikte fakülte hakkında bilgi aldı. Prof. Dr. Gönen, Özcan'a hediye takdim ettikten sonra Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ali Metin Kafadar ve fakülte öğrencileriyle eğitim alanlarını ve CAST merkezini gezdirdi. Gönen, Özcan'ın ziyaretine ilişkin, 'Hekimlik, gecesi-gündüzü, emekliliği olmayan, meslekten öte bir yaşam tarzı. Türkiye birincisi Mustafa'yı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğrencisi olarak görmeyi arzu ederiz. Bugün kendisiyle ailesini ağırlamaktan mutlu olduk.' değerlendirmesinde bulundu. Özcan da hedefini büyük tutup ona göre motivasyon sağladığını belirterek 'Sonuçlar açıklanıp cevap anahtarını kontrol ettiğimde başarılı bir sonuç elde edeceğimi tahmin etmiştim. Bugün ailemle Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sait Gönen hocamız ile tanışmaktan onur duydum. Köklü bir tarihe sahip bu fakülteyi gezmek, tıp eğitimi hakkında bilgi almak beni heyecanlandırdı.' ifadesini kullandı.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nın (YKS) Alan Yeterlilik Testleri (AYT) oturumu sayısal birincilerinden Mustafa Özcan, Cerrahpaşa Tıp Fakültesini gezdi.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşadan yapılan açıklamaya göre, Dekan Prof. Dr. Mustafa Sait Gönen ile bir araya gelen Özcan, ailesiyle birlikte fakülte hakkında bilgi aldı.

Prof. Dr. Gönen, Özcan'a hediye takdim ettikten sonra Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ali Metin Kafadar ve fakülte öğrencileriyle eğitim alanlarını ve CAST merkezini gezdirdi.

Gönen, Özcan'ın ziyaretine ilişkin, "Hekimlik, gecesi-gündüzü, emekliliği olmayan, meslekten öte bir yaşam tarzı. Türkiye birincisi Mustafa'yı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğrencisi olarak görmeyi arzu ederiz. Bugün kendisiyle ailesini ağırlamaktan mutlu olduk." değerlendirmesinde bulundu.

Özcan da hedefini büyük tutup ona göre motivasyon sağladığını belirterek "Sonuçlar açıklanıp cevap anahtarını kontrol ettiğimde başarılı bir sonuç elde edeceğimi tahmin etmiştim. Bugün ailemle Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sait Gönen hocamız ile tanışmaktan onur duydum. Köklü bir tarihe sahip bu fakülteyi gezmek, tıp eğitimi hakkında bilgi almak beni heyecanlandırdı." ifadesini kullandı.

Kaynak: AA / Eğitim

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İstanbul Üniversitesi Mustafa Sait Gönen Mustafa Özcan Sait Gönen Ali Metin Türkiye AYT YKS Eğitim Haberler

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

Ne diyeceği merak konusuydu! Seçimi kaybeden Büyükekşi'den tek cümlelik veda

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

5 oy farkla kazandı! TFF'nin yeni Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu oldu

''Zıkkım yesin, gebersinler'' sözü ortalığı karıştırdı! Yeniden Refah'ta 220 kişilik istifa

''Zıkkım yesin, gebersinler'' sözü ortalığı karıştırdı! Yeniden Refah'ta 220 kişilik istifa

Bakmadan Geçme

Galatasaray Trencin maçı ilk 11'i! Galatasaray'ın Trencin maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Fenerbahçe Hull City maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Hull City maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var? Galatasaray Trencin maçı CANLI izle! (HD) 18 Temmuz Galatasaray Trencin maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Fenerbahçe Hull City maçı CANLI izle! (HD) 18 Temmuz FB Hull City maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? EXXEN canlı maç izle! (FENERBAHÇE-HULL CİTY) EXXEN spor canlı izle! 18 Temmuz EXXEN kesintisiz donmadan canlı yayın TV8.5 canlı izle! FENERBAHÇE-HULL CİTY TV8.5 CANLI 4K İZLE! 18 Temmuz TV8.5 HD kesintisiz donmadan canlı izle linki! Adnan Menderes Havalimanı seferleri iptal! İzmir'de uçak seferleri iptal mi edildi, ne oldu? Seferler neden iptal edildi? D-Smart Spor Smart CANLI izle! Galatasaray Trencin Spor Smart şifresiz canlı yayın linki! Spor Smart CANLI izle! (GALATASARAY TRENCİN MAÇI) Spor Smart donmadan ve kesintisiz izle! 18 Temmuz D Smart Go Spor Smart canlı yayın! Mehmet Büyükekşi ve Ali Koç neden kavga etti? TFF Başkanlık seçimleri sonuçlandı mı? Yabancı sınırı değişecek mi? İbrahim Hacıosmanoğlu yabancı sınırı hakkında ne demişti? İbrahim Hacıosmanoğlu kimdir? Yeni TFF Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu kim, nereli, kaç yaşında? Yeni TFF Başkanı kim oldu? SON DAKİKA! TFF Başkanı belli oldu İbrahim Hacıosmanoğlu kaç oy aldı? TFF seçim sonuçları TFF başkanlık seçim sonuçları! SANDIKLAR AÇILDI! Mehmet Büyükekşi ve İbrahim Hacıosmanoğlu oy sayısı ve oy farkı kaç?
Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

Bahçeli'nin elini öptüğü için tartışılan Özel Harekat Başkanı Karadeniz sessizliğini bozdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title