MURAT YAKIN HABERLERİ

Murat Yakın haber, Murat Yakın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Yakın

Murat Yakın

Murat Yakın Kimdir ?

Murat Yakın (d. 15 Eylül 1974, Basel), Türk asıllı İsviçreli eski futbolcu ve teknik direktör. Şu an FC Basel takımını çalıştırmaktadır. Kardeşi Hakan Yakın ise, FC Lucerne'de oynamaktadır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Murat Yakın - 20.09.2021
Başkan Savran'dan Alay Komutanı Yakın'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Başkan Savran'dan Alay Komutanı Yakın'a Hayırlı Olsun Ziyareti Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, Nevşehir İl Jandarma Alay Komutanlığı görevine atanan J. Kd. Albay Bahittin Murat Yakın'ı ziyaret etti.
Murat Yakın - 19.09.2021
Nevşehir'de 19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı
Nevşehir'de 19 Eylül Gaziler Günü Kutlandı Nevşehir'de 19 Eylül Gaziler Günü Anma Programı nedeniyle, Nevşehir Şehitliğinde tören düzenlendi. Nevşehir Şehitliğinde gerçekleştirilen tören; Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Belediye Başkan Vekili Nafiz Dirikoç, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İl Temsilcisi Zeki Didinmez, Vatan Şehitleri ve Gazileri Dernek Başkanı Ramazan Çiftci ve Nevşehir Vatan Sevdalıları Derneği Başkanı İhsan Biçkin'in Atatürk Anıtı'na çelenk sunmasıyla başladı. Program; Saygı Duruşu, İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, Saygı Atışı ve okunan Kur'an-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İl Temsilcisi Zeki Didinmez günün anlam önemini belirten bir konuşma yaptı. Anma programına; Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Belediye Başkan Vekili Nafiz Dirikoç, Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Çınar, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Bahattin Murat Yakın, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İl Temsilcisi Zeki Didinmez, Vatan Şehitleri ve Gazileri Dernek Başkanı Ramazan Çiftci ve Nevşehir Vatan Sevdalıları Derneği Başkanı İhsan Biçkin'in yanı sıra gaziler, şehit ve gazi yakınları ve daire müdürleri katıldı.
Murat Yakın - 09.08.2021
İsviçre Milli Futbol Takımı'nda Murat Yakın dönemi
İsviçre Milli Futbol Takımı'nda Vladimir Petkovic'ten boşalan teknik direktörlük görevine Murat Yakın getirildi.
Murat Yakın - 23.08.2019
Trafik kazasında ölen özel harekat polisi toprağa verildi
Cenaze törenine, Kırtay'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Selami Hüner, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Yakın, Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır ve ilçe kaymakamları katıldı.
Murat Yakın - 15.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
FETÖ'nün alçaklığına, caniliğine, hainliğine bir kez daha tanık olduklarını dile getiren Sarıfakıoğulları, şunları kaydetti: "Bunun karşısında Türk milletinin kararlılığını, cesaretini, millet iradesinin üstünlüğüne olan inancını da gördük. Meydanları dolduran milyonlar bunun en bariz örneğiydi. 15 Temmuz akşamında vatanı, milleti, demokrasisi için milet iradesinin üzerinde bir güç tanımadığını haykırarak, hainlerin, teröristlerin üzerine giderek şehit olan 251 vatan evladına yüce Allah'tan rahmet diliyorum. 2 bin 174 gazimize de şifalar temenni ediyorum." Serginin açılışına Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Yakın, İl Müftüsü Muhittin Oral, kurum müdürleri ile vatandaşlar katıldı.
Murat Yakın - 02.06.2019
"101 bin trafik ekibi, 180 bin trafik personeli görev yapacak"
Erdil, trafik sorununun Türkiye'nin çok önemli sorunlarından biri olduğuna dikkati çekerek, sözlerini şöyle sürdürdü: "Terörden daha fazla insan kaybı yaşadığımız bir konudur. 2018 yılı içerisinde 6 bin 670 vatandaşımızı trafikten kaybettik. 307 bin vatandaşımız trafikten yaralandı. 46,5 milyarlık ekonomik kaybımız var trafik kazalarında bir yılda. Çok büyük rakamlar bunlar. Bunları kontrol altına almak ve iyileştirmek için 2019 yılını trafik kazalarını kontrol etme ve yönetmek çerçevesinde bir proje ile sürdüreceğiz. Bu kapsamda yollardayız." "Terörü bitme noktasındayız" Bir gazetecinin, terörle mücadeledeki son gelişmelerle ilgili sorusu üzerine Erdil, Türkiye'nin çok uzun süredir terörle ilgili mücadeleyi sürdürdüğünü ifade ederek, şunları kaydetti: "Ancak bir iki yıldır çok daha yüksek bir operasyon kapasitesi, yüksek teknolojiyle ve koordinasyonla öncelikle başta Sayın Cumhurbaşkanımızın iradesi, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'nun yüksek enerjisi ve gayretiyle terörle ilgili mücadelede önemli mesafe alındı. Önemli bir eşik aşıldı. Bitme noktasındayız inşallah terörle ilgili mücadelede. Bu bölgedeki arkadaşlarımız başta Sayın Valimiz ve Jandarma Bölge Komutanımız geçen haftalarda çok yüksek nitelikli birkaç operasyonla çok güzel işler yaptılar. Özellikle bu bölgede konuşlandırılmış terörün önemli güçleri etkisiz hale getirildi. Çok şükür. Bu çalışma aynı hızla ve kararlılıkla devam edecektir." Bakan Yardımcısı Erdil'e denetimlerde, Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, İl Jandarma Komutanı Albay Bahattin Murat Yakın ve Emniyet Müdürü Fahri Aktaş da eşlik etti.
Murat Yakın - 30.12.2018
Çığda Şehit Olan Uzman Çavuş Dinç, Giresun'da Toprağa Verildi
?Şehit Uzman Çavuş Uzman Çavuş Salih Dinç için memleketi Giresun'un Dereli ilçesinde tören düzenlendi. İlçe belediye binasının önünde yapılan törene, şehidin annesi Zühre, babası Emrullah Dinç, sözlüsü Özlem Uçarcı, kardeşleri ve yakınlarının yanı sıra Giresun Valisi Vali Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Yakın, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, askerler ile binlerce kişi katıldı.
Murat Yakın - 30.12.2018
Çığda Şehit Düşen Dinç Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine, Dinç'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk ve Kadir Aydın, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Yakın, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu ve siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Murat Yakın - 30.12.2018
Hakkari'de Askerlerin Üzerine Çığ Düşmesi
Karşılama törenine, şehit Dinç'in yakınlarının yanı sıra Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Ordu Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Giresun İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Giresun İl Jandarma Komutanı Albay Murat Yakın ile diğer ilgililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Murat Yakın - 01.12.2018
Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanından Kan Bağışı
Giresun İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ile İl Jandarma Komutanı Albay Murat Yakın, Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu.
Murat Yakın - 23.11.2018
Giresun Ziraat Odasının Yeni Binası Açıldı
Törene, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Yakın, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Yönetim Kurulu üyeleri Arslan Soydan ve Hasan Kozoğlu ile siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri de katıldı.
Murat Yakın - 06.11.2018
Öğrenciler Bin 700 Rakımlı Yaylada Fidan Dikti
Sarıfakıoğulları, ağaçlandırmanın ülkeye hem ekonomik katkı vereceğini hem de yeşile özlemi azaltacağını ifade ederek, şöyle konuştu: "Hem de erozyonla mücadele etmenin en etkin yolunu da aralamış olacağız. Bunlar öğrencilerin, öğretmenlerin ve tüm kurumların birlikteliğiyle gerçekleşecek. İnşallah öğrencilerin bugünkü çabası neticesinde ileride hep birlikte bir gün burada piknik de yaparız. Çok sevdiğim öğrenciler, sizlere hitap ederken, sizlerle göz göze gelirken bilin ki yüreğim titriyor, hepiniz Allah'a emanet olun." Programa, Giresun Orman Bölge Müdür Vekili Halil Oflu, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Yakın, İl Sağlık Müdürü Hasan Hüseyin Arslantürk, orman personeli, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Murat Yakın - 27.08.2018
Fiskobirlik Yönetim Kurulu Üyesi Ayar Toprağa Verildi
Halit Ayar için merkeze bağlı Yaykınlık köyü camisinde düzenlenen cenaze törenine, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, AK Parti İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli, AK Parti Giresun milletvekilleri Sabri Öztürk, Cemal Öztürk ve Kadir Aydın, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, İl Jandarma Komutanı Murat Yakın, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, ilçe belediye başkanları, sivil toplum örgütü ve siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Yakın Haberleri | Murat Yakın Kimdir - Haberler - Murat Yakın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Yakın kimdir, hayatı ve biyografisi. Nevşehir Jandarma Komando Asayiş Bölük Komutanlığı açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 23:41:37. #1.15#

title