MÜNÜR ŞAHİN HABERLERİ

Münür Şahin haber, Münür Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Münür Şahin

Münür Şahin

Doğum Yeri Bilecik / Türkiye

Münür Şahin Kimdir ?

1956 yılı Osmaneli doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Osmaneli’de, liseyi Bilecik Ertuğrulgazi Lisesi fen bölümünde tamamladı. Daha sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne kayıt oldu ve bölümünü birincilikle bitirdi. Yine aynı üniversitede Yüksek Lisans öğrenimini tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Münür Şahin: Başkan Şahin'in Ankara temaslarıMünür Şahin 24.7.2020
Münür Şahin 21.7.2020
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu 14 yıl önce kaymakamlık yaptığı ilçeyi ziyaret etti
Osmaneli Kaymakamı Naif Yavuz ve Belediye Başkanı Münür Şahin, Vali Ustaoğlu'na ilçede görev yaptığı sırada çekilmiş fotoğrafını takdim etti.
Münür Şahin 9.7.2020
Osmaneli'nin tarihi yapıları arasında "geçmişe yolculuk"
Tarihi camiler restore edildi Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, AA muhabirine, ilçenin inanç turizmiyle ziyaretçi çektiğini söyledi.
Münür Şahin 3.7.2020
İngiliz ırkı ile yerli koyun cinslerinin birleştirildiği çiftlikte et verimi arttı
"Koyunculuk konusunda örnek bir tesis" Tesisi ziyaret eden Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin de son dönemdeki tanıtımlarla ilçenin değerinin çok daha anlaşılır hale geldiğini söyledi.
Münür Şahin 2.7.2020
Bilecik'te ilçe belediyesi tahin üretimiyle kadın istihdamına katkı sağladı
Tesiste çalışan 20 kadın hem aile bütçelerine hem de üretime katkı sağlıyor Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ayva, nar lokumu ve salçanın ardından tahin üretmeye başladıklarını söyledi.
Münür Şahin 28.6.2020
Vali Şentürk, Osmaneli'nde incelemelerde bulundu
Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Osmaneli ilçesinde incelemelerde bulundu. Şentürk, İlçe Kaymakamı Naif Yavuz, Belediye Başkanı Münür Şahin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, Tarım ve Orman İl Müdürü Necmettin Yoldaş ile ilk olarak deprem yönetmeliğine uygun olmayan ve yıkılmasına karar verilen Çok Programlı Lisesi ile Ticaret Meslek Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesinde inceleme yaptı.
Münür Şahin 27.6.2020
Restorasyonu tamamlanan tarihi konaklar yüzde 90 dolulukla hizmete başladı
Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, konakların bulunduğu bölgenin 2006 yılında SİT alanı olarak ilan edildiğini anımsattı.
Münür Şahin: Başkan Şahin'in fabrika ziyaretiMünür Şahin 21.6.2020
Münür Şahin: Hedef 150 ton salça üretimiMünür Şahin 12.6.2020
Münür Şahin: 70 kadına iş imkanı sağlıyorMünür Şahin 12.6.2020
Münür Şahin 8.6.2020
Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir'in Osmaneli incelemesi
Osmaneli Belediyesi tarafından tahsis edilen yere yapılacak olan Osmaneli Gençlik Merkezi inşa çalışmaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir ve beraberindekiler yerinde inceledi. Heyete Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin de eşlik ederken, "Belediyemizin yer tahsisi ile Osmaneli'nde Gençlik Merkezi kurulması için başlatılan çalışmaları yerinde inceleyen değerli müdürlerimiz ilçemizde belediyemizce yürütülen restorasyonu, spor tesisleri ile Prof.
Münür Şahin: Başkan Şahin'den maske uyarısıMünür Şahin 1.6.2020
Şu an buradasınız: Münür Şahin Haberleri | Münür Şahin Kimdir - Haberler - Münür Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Münür Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Osmaneli tarımda yaptığı yatırımlarının sonucunu alıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 06:21:18. #1.15#
title