MHP İzmir'de Başkanlık Divanı Listesi

MHP İzmir'de Başkanlık Divanı Listesi

MHP İzmir İl Teşkilatı tarafından oluşturulan başkanlık divanı listesini açıklayan MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, "Bu oluşturulan kadroların yaşanacak şehir İzmir’i tesis edeceklerine yürekten inanıyorum" dedi.

MHP İzmir'de Başkanlık Divanı Listesi

MHP İzmir İl Teşkilatı tarafından oluşturulan başkanlık divanı listesini açıklayan MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, "Bu oluşturulan kadroların yaşanacak şehir İzmir'i tesis edeceklerine yürekten inanıyorum" dedi.


MHP İzmir İl Teşkilatı, il ve ilçe kongrelerini gerçekleştirdi. MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, oluşturulan başkanlık divanı listesi ile ilgili açıklama yaptı. Kongrede seçilen il disiplin kurulu hariç kendisi ile birlikte 85 yönetim kurulu üyesinin her birine görev verildiğini kaydeden Karataş, "Her yönetim kurulu üyemiz kendi koşulları nispetinde ilgi ve beceri alanlarında görevlendirilmiştir. Bu oluşturulan kadroların yaşanacak şehir İzmir'i tesis edeceklerine yürekten inanıyorum" diye konuştu.


Hedef 2019


Karataş, "İlçe kongrelerinde gördüğümüz ve yaşadığımız uyum ve samimi tablolar daha yoğun bir şekilde il kongremize de yansımış, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmiştir. Umutlarımızı tekrar yeşerten bu süreçteki gösterge, ülküdaşlarımızın birbirine bakarken güler yüzle ve gülen gözle bakması birbirlerini samimi bir şekilde kucaklaması gelecek adına gösterdikleri irade ve kararlılıktır. Bu umut ışığında kongreleri ile iç yapılanmasını tamamlayan MHP İzmir İl Teşkilatı olarak bütün ilçelerimiz ile birlikte hedefimiz olan 2019'a hazırlanmaktadır. Ülkemizde ve İzmirimizde yaşanan sorunlara vakıf olan teşkilatımız, halkımızdan ve İzmirli seçmenden bu sorunların aşılabilmesi için azami desteği beklemektedir. 2019 yılına damga vuracak MHP, ilk önce mahalli idareler seçimlerinden ve ardından milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinden de zaferle çıkarak bu necip millete hizmet etme arzusundadır" ifadelerine yer verdi.


MHP İzmir İl Başkanlığı Divanı şu şekilde:


İl Başkanı: Necat Karataş


İl Başkan Vekili : Veysel Şahin


İl Başkan Vekili : Avni Güngüler


Teşkilat İşlerinden Sorumlu İl Bşk. Yrd.: Sayit Şanlı


1.Bölgeden Sor. İl Bşk. Yrd. : Bahadır Altınkeser


2.Bölgeden Sor. İl Bşk. Yrd. : Şevket Alptekin


İl Sekreteri: Ali Peynirci


İl Muhasibi: Latif Alaboğa


Basın, Medya ve Tanıtımdan Sorm. İl Bşk.Yrd.: Serdar Seçgin


Yerel Yönetimlerden Sorm. İl Bşk Yrd.: Süleyman Bozkurt


Hukuk ve Seçim İşlerinden Sor. İl Bşk. Yrd: Fikret Türkyılmaz


STK Vakıf- Sendikalar ve Hemşehri Dernekleri Sorm. İl Bşk. Yrd.: Taşkın Işık


Ar-Ge'den Sorumlu İl Bşk. Yrd.: Fikri Atılbaz


Halkla İlişkilerden Sorm. İl Bşk. Yrd.: Kamil Karslı


Sosyal Faaliyetlerden Sorm. İl Bşk Yrd.: Merih Cerit


Mesleki Odalardan Sorm. İl Bşk. Yrd.: Adil Özyiğit - İZMİR

Kaynak: İHA