MEHMET SARI HABERLERİ

Mehmet Sarı haber, Mehmet Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Sarı

Doğum Yeri Elazığ / Türkiye

Mehmet Sarı Kimdir ?

Mehmet Sarı, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti'den Elazığ İli, Karakoçan İlçesi, Sarıcan Belde Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Sarı - 18.10.2021
Başkan Sarı, Yenice Sosyal Tesisleri'nde İncelemelerde Bulundu
Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı, Yeşil Yenice Mahalle'mizde yapımı devam eden Sosyal Tesisimizde incelemelerde bulundu.
Mehmet Sarı - 14.10.2021
Amasyasporlu Futbolcularımızla Moral ve Motivasyon İçin Buluştuk
Başkanımız Mehmet Sarı, Amasyasporun 9 Haziran'da oynayacağı maç öncesi, Avrupa Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Milli Güreşçi Mahmut Demir ile birlikte moral ve motivasyon amacıyla futbolcularımızla bir araya geldi.
Mehmet Sarı - 13.10.2021
Yeşilırmak Nehir Yatağı Düzenleniyor
Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Sarı, Sn. Valimizin başkanlığında gerçekleştirilen Yeşilırmak Nehri'nin Amasya şehir merkezinden geçen kesiminde nehir yatağının düzenlenmesi çalışmalarına ilişkin yapılan toplantıya katıldı.
Mehmet Sarı - 12.10.2021
Mobil vezneye vatandaşlardan tam not
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı'nın direktifleriyle, salgın döneminde vatandaşlara kolaylık sağlaması için uygulamaya konulan Mobil Vezne'den vatandaşlar memnun.
Mehmet Sarı - 11.10.2021
Hacı Bektaş-ı Veli'yi Hak'ka Yürüyüşünün 750. Yıl Dönümünde Rahmet ve Hürmetle Yad Ediyoruz.
Anma programına Valimiz Sn. Mustafa Masatlı, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, Kaymakamımız Ali Cemal Altınöz, protokol üyeleri, siyasi partilerin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Mehmet Sarı - 08.10.2021
Nizip İleri Biyolojik ve Kimyasal Atık Su Arıtma Tesisi için yer teslimi yapıldı
Yer teslimi için bölgeye gelerek incelemelerde bulunan Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, yapılacak olan çalışmalarla ilgili bilgi alarak çalışmaların hayırlı olmasını diledi Arıtma tesisi ile ilgili çalışmalara bugün itibarıyla başlanacağını ifade eden Sarı, ilçede çok önemli bir projeye daha start vermenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Mehmet Sarı - 06.10.2021
Nizip Belediyesi, EXPOBEL Çevre, Şehircilik ve Teknoloji Fuarı'na katıldı
Vali Gül, "Nizip Belediyesi açmış olduğu stantla hem hizmetlerini anlatmış hem de ilçedeki ürünlerinin tanıtımına katkı sunmuştur bu sebeple Belediye Başkanımız Mehmet Sarı ve ekibine teşekkür ederim.
Mehmet Sarı - 06.10.2021
Başkan Sarı'ya Nazik Ziyaret
Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı'ya nazik ziyareti ve anlamlı hediyesi için MHP Nevşehir İl Başkan Yardımcısı Sn. Alpaslan İler'e teşekkür ederiz.
Mehmet Sarı - 04.10.2021
Öğrencilerden Can Dostlarına Ziyaret
Belediyemiz Veteriner İşleri Müdürü Erol Mutlu, öğrencilerin barınak ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek "Çocuklarımızın duygusal ve sosyal gelişiminde önemli rol oynayan hayvan sevgisinin, küçük yaşlardan itibaren aşılanması gerekiyor. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü münasebetiyle barınağımızı ziyaret eden evlatlarımız bizleri bir hayli mutlu etmiştir. Onların hayvanlara karşı karşılıksız sevgi beslemeleri, kendilerine saygısının ve özgüveninin artması; buna bağlı olarak dışa dönük oldukları, sosyal becerilerinin olumlu yönde geliştiği bilinmektedir. Yapımı devam etmekte olan Modern Hayvan Barınağımızın çocuklarımız tarafından da yoğun ilgi göreceğine eminiz. Barınağımızı Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı öncülüğünde, Türkiye'de örnek gösterilebilecek bir barınak haline getiriyoruz.
Mehmet Sarı - 04.10.2021
Demokrasi Adası'nda Amasya TSO Toplantısı'na Katıldık
İstanbul Demokrasi ve Özgürlük Adası programı kapsamında, Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Olağan Meclis Toplantısı öncesinde, Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Sarı, Sn. Valimiz, Sn. Oda Başkanımız, Sn. Baro Başkanımız, Sn. Turizm Derneği Başkanımız, Sn.
Mehmet Sarı - 01.10.2021
Başkan Sarı'ya Bir Ödül Daha
Karadeniz Haberci Dergisi'nin düzenlediği Yılın Enleri Ödül Töreni'nde "Yılın Belediye Başkanı" ödülüne layık görülen Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Sarı'nın ödülünü, başkanımız adına, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürümüz Muammer Tufanoğlu aldı.
Mehmet Sarı - 30.09.2021
Amasya Üniversitesi Yönetimi'nden Ziyaret
Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Sarı'ya nazik ziyaretleri için Amasya Üniversitesi Genel Sekreteri Sn. Duran Çuhadar ve Taşova Meslek Yüksekokulu Müdürü Sn. Doç. Dr. Murat Kurt'a teşekkür ederiz.
Mehmet Sarı - 30.09.2021
Türk PDR Derneği Amasya Temsilciliği'nden Ziyaret
30 Eylül Ulusal Psikolojik Danışma Günü olması nedeniyle Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Sarı'ya ziyaret gerçekleştiren Türk PDR Derneği Amasya Temsilcileri Mehmet- Ayşegül Erçevik ve Fatma Ağkoç Sekmen'e teşekkür ederiz.
Mehmet Sarı - 30.09.2021
Taşova Eski Emniyet Müdürü Sönmez'den Ziyaret
Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Sarı'ya nazik ziyareti ve anlamlı hediyesi için Taşova Eski İlçe Emniyet Müdürü Sn. İlhan Sönmez'e teşekkür ederiz.
Mehmet Sarı - 30.09.2021
Ekran Başında Buluşalım
Bu akşam saat 21-23. 30 arası Tempo Tv'de "Osman Öztekin'le Canım Vatanım" programında, Amasya'da gerçekleştirilen MHP Bölge İstişare Toplantısı'nda Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı'nın konuşmaları yayınlanacaktır.
Mehmet Sarı - 30.09.2021
Hizmet-İş Sendikası'ndan Nazik Ziyaret
Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Sarı'ya nazik ziyaretleri ve anlamlı hediyeleri için Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Sn. Halil Özdemir, Hizmet-İş Sendikası Amasya Şube Başkanı Sn. İsmail Pazar ve Genel Merkez Teşkilatlanma Uzmanı Sn. Gökhan Demircioğlu'na teşekkür ederiz.
Mehmet Sarı - 28.09.2021
İtfaiye Personelimizden Ziyaret
İtfaiyeciler Haftası nedeniyle itfaiye personelimiz Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı'yı makamında ziyaret etti.
Mehmet Sarı - 28.09.2021
Amasya Şeker Fabrikası 68. Pancar Alım Kampanyası Başladı.
Amasya Şeker Fabrikası 68. Pancar Alım Kampanyası Başladı.
Mehmet Sarı - 27.09.2021
Başkan Sarı, Erbaa Belediyesi Toplu Açılış Töreni'ne Katıldı
Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Sarı, Erbaa Belediye Başkanı Sn. Ertuğrul Karagöl'ün daveti üzerine MHP Genel Başkan Yardımcısı Sn. İsmail Faruk Aksu Bey, MHP Tokat Milletvekili Sn.
Mehmet Sarı - 27.09.2021
Bölge İstişare Toplantısına Katıldık
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sn. İsmail Faruk Aksu Bey, milletvekillerimiz, MYK ve MDK üyeleri, 10 ilden teşkilat başkanları, belediye başkanları, İl genel ve belediye meclis üyeleri ve değerli yöneticilerin katılımları ile Amasya'da yapılan MHP Bölge İstişare Toplantısı'na Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Sarı katılım sağladı.
Mehmet Sarı - 27.09.2021
Şeker Fabrikamızın 68. Pancar Alım Kampanyası Açılış Töreni'ne Katıldık
Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı, Amasya Şeker Fabrikamızın 68'inci Pancar Alım Kampanyası Açılış Töreni'ne katıldı.
Mehmet Sarı - 23.09.2021
Zabıta Ekiplerimiz Denetimlerini Sürdürüyor
T. C. Amasya Belediyesi Resmi Web Sayfası Belediyemiz Zabıta Müdürlüğü ekipleri, fırın ve unlu mamuller satışı yapan iş yerleri, kasap, marketler ile pazar yeri denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Amasya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, marketlerde satışa sunulan ürünlerin, etiket ve kasa fiyatlarının farklı olup olmadığını denetledi. Ayrıca, gıda maddelerinin son kullanma tarihleri ve gramaj konularında da denetimlerini sürdüren ekipler, işletmelere sağlık koşullarına mutlak suretle uyulması konusunda hassasiyet göstermeleri gerektiği söylendi. 'İŞ YERi VE PAZAR YERLERi DENETİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR' Zabıta ekiplerinin ilk 8 aylık süreçte şehir merkezinde faaliyet gösteren işletmelere yönelik denetimlerini sürdürdüğünü belirten Belediye Başkanımız Mehmet Sarı açıklamasında şunları kaydetti; "Zabıta Müdürlüğü olarak 2021 yılının ilk sekiz ayında market, manav, balıkçı, fırın ve unlu mamuller gibi gıda üretimi ve satışı yapılan yerlerde 2 bin 697 adet iş yerinin denetimi gerçekleştirilmiştir.
Mehmet Sarı - 23.09.2021
Başkan Sarı, Tarihi Kentler Birliği Toplantısı'na Katıldı
Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı, Tarihi Kentler Birliği Meclis Olağan 2. Toplantısı'nın 22-24 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilmekte olan programına katılım sağladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Sarı Haberleri | Mehmet Sarı Kimdir - Haberler - Mehmet Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. Amasya Belediye Başkanı Sarı, 39 yıl sonra askerlik arkadaşlarıyla buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 14:11:53. #1.14#

title