MAHMUT ATİLLA KAYA HABERLERİ

Mahmut Atilla Kaya haber, Mahmut Atilla Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Atilla Kaya

Mahmut Atilla Kaya

Doğum Yeri İzmir /
Doğum Tarihi 2.7.1973

Mahmut Atilla Kaya Kimdir ?

2 Temmuz 1973 tarihinde İzmir’in Torbalı ilçesinde doğmuştur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu. Üniversiteyi bitirdikten sonra memleketi Torbalı’ya dönerek serbest avukatlık yapmaya başladı. Ak Parti’nin kurulmasıyla birlikte siyasete adım atan Kaya, 2004 ve 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde memleketi Torbalı’da Ak Parti Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mahmut Atilla Kaya - Dün
"O gemi bir gün gelecek"
"Kruvaziyer gemilerin İzmir'i tercih etmesi için tanıtım şart" Liman esnafından Şenol Süs, "AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya'nın girişimleriyle bir toplantı yaptık.
Mahmut Atilla Kaya - 19.10.2021
AK Parti İzmir Milletvekili Kaya, Küçük Menderes'te temizleme çalışmalarını inceledi
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Küçük Menderes Nehri'ni temizleme çalışmalarının, İzmir'in en büyük çevre projesi olduğunu söyledi.
Mahmut Atilla Kaya - 25.09.2021
AK Parti İzmir'deki 30 ilçede, eş zamanlı danışma meclisi toplantısı gerçekleştirdi
İlçelerde gerçekleştirilen toplantılara AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'nin yanı sıra Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, İzmir milletvekilleri Mahmut Atilla Kaya, Necip Nasır, Yaşar Kırkpınar, Cemal Bekle, Genel Merkez Tanıtım Medya Başkan Yardımcısı Emre Cemil Ayvalı da iştirak etti.
Mahmut Atilla Kaya - 24.09.2021
Türkiye'nin en modern mobilya sektör kümelenmesi sanayi alanı Ege'de kuruluyor
2021 yılında mobilya ihracatının 4,5 milyar dolar bandına yükseleceğini öngördüklerini anlatan Yağcı, "Yabancı alıcılar geldiği zaman çok sayıda alternatif, çok sayıda firmayı görmek ister. 2023 yılı için belirlediğimiz 6 milyar dolarlık hedefimize ulaşmada Torbalı Mobilya OSB gibi projelerin katkısı büyük olacak. Mobilya OSB için tahsis edilen araziyi yerinde görmeye ilk ziyaretimizi takiben üç yıl gibi kısa bir sürede yatırıma hazır hale gelerek projenin gerçekleşmesinde büyük emekleri olan Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank, İzmir Milletvekilimiz Sayın Mahmut Atilla Kaya ve İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mahmut Özgener ve yapıcı işbirlikleri nedeniyle Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ender Yorgancılar'a teşekkür ederiz.
Mahmut Atilla Kaya - 17.09.2021
Torbalı'da Mobilya Organize Sanayi Bölgesi için bakanlık onayı alındı
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Torbalı Organize Sanayi Bölgesi'nin yanında bulunan hazineye ait 62,6 hektarlık arazide kurulacak olan Mobilya Organize Sanayi Bölgesi'ne Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nca onay verildiğini bildirdi.
Mahmut Atilla Kaya - 17.09.2021
Torbalı Mobilya OSB'ye bakanlık onayı
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğü'nün 16.
Mahmut Atilla Kaya - 15.09.2021
AK Parti İzmir Milletvekili Kaya Buca'da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Buca'da esnafla buluştu, muhtarlar ve vatandaşlarla sohbet etti.
Mahmut Atilla Kaya - 10.09.2021
Konak'a 16 yeni okul müjdesi
Her gün başka bir ilçede düzenlediği programlarla sahadaki çalışmalarını sürdüren AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya'nın önceki günkü durağı Konak ilçesi oldu.
Mahmut Atilla Kaya - 08.09.2021
Buca Devlet Hastanesi inşaatı, Kasım sonunda tamamlanacak
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, 304 yataklı Buca Devlet Hastanesi ile Halk Sağlığı Laboratuvarı inşaatının Kasım ayı sonunda tamamlanacağını bildirdi.
Mahmut Atilla Kaya - 21.08.2021
AK Partili Kaya, İzmir'deki trafik sorununa dikkat çekti
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, kentteki trafik sorununun giderek büyüdüğünü belirterek Büyükşehir Belediyesinin sorunun çözümü için yeteri kadar yatırım yapmadığını ileri sürdü.
Mahmut Atilla Kaya - 20.08.2021
AK Parti İzmir Milletvekili Kaya, Gaziemir Yeni Hükümet Konağı inşaatında incelemelerde bulundu
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Gaziemir'de ziyaret ve incelemelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mahmut Atilla Kaya Haberleri | Mahmut Atilla Kaya Kimdir - Haberler - Mahmut Atilla Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Atilla Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. O gemi bir gün gelecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.10.2021 22:36:04. #1.15#

title