Haberler

Yeşilçam'ın usta ismi Serdar Gökhan'dan Burak Özçivit'e zehir zemberek sözler: Kulağımın kılı kadar değeri yok

Abone Ol

Türk sinemasının usta ismi Serdar Gökhan, gittiği bir festivalde Burak Özçivit'in kendisine saygısızlık ettiğini ileri sürerek oyuncuyu yerden yere vurdu. Usta oyuncu Burak Özçivit için "Kulağımın kılı kadar üzerimde etkisi yok" dedi.

Özbekistan'da bu yıl 14'üncüsü düzenlenen Uluslararası Taşkent Film Festivali'nde Türk sineması için özel bir gece düzenlendi. Geceye Burak Özçivit, Serdar Gökhan, Nurgül Yeşilçay ve Azra Akın gibi ünlü isimler katıldı. Burak Özçivit ve Nurgül Yeşilçay'ın törene katılan diğer Türk oyuncularla sahneye çıkmak istemediği iddia edildi. Usta oyuncu Serdar Gökhan da bu anlara şahit oldu.

"KULİSTEN 'BEN GELMEM' DİYE BAĞRIŞMALAR DUYDUM"

Yeşilçam'da tarihi filmlerin aranan ismi olan Serdar Gökhan ise olayın iç yüzünü 2. Sayfa programına anlattı. Tecrübeli oyuncu, "12 oyuncu sahneye oturduk, programın devam etmesini bekledik. 2 boş sandalyeye o iki arkadaşım oturması lazım. Kulisten duyduğum seslere kadar "Ben gelmem, ben çıkmam" diye bağrışmalar duydum" dedi.

Yeşilçam'ın usta ismi Serdar Gökhan'dan Burak Özçivit'e zehir zemberek sözler: Kulağımın kılı kadar değeri yok

"KULAĞIMIN KILI KADAR ETKİSİ YOK"

Burak Özçivit'i kıskandığı yönündeki haberlere çok kızan Serdar Gökhan "Ben onu kıskanıyormuşum, kulağımın kılı kadar benim üzerimde bir etkisi yok" dedi. Burak Özçivit'e ateş püsküren Serdar Gökhan, "İki tane kaş çatmayla oyunculuk olmuyor. Önce oyunculuk öğrensin" ifadelerinde bulundu.

Yeşilçam'ın usta ismi Serdar Gökhan'dan Burak Özçivit'e zehir zemberek sözler: Kulağımın kılı kadar değeri yok

"YANIMIZA OTURMA TENEZZÜLÜNDE BULUNMADILAR"

"Türkiye'yi temsilen gittiğimiz etkinlikte yanımıza oturma tenezzülünde bulunmadılar" diyen Serdar Gökhan, "İçeriden duyuyorum sesleri; oturduğumuz yer kulisin önü 'ben çıkmam' diye bağıran bir ses duyuyorum erkek sesi... Burak'tan başka kim olacak bir o vardı arkada" dedi.

Yeşilçam'ın usta ismi Serdar Gökhan'dan Burak Özçivit'e zehir zemberek sözler: Kulağımın kılı kadar değeri yok

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Burak Özçivit Serdar Gökhan Magazin Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yorumlar (22)

Mesut Ince:

Burakbey rolünün hakkını her zaman veriyor

Yanıtla103
Nigar Nigora:

Umursamadi galiba Özbekistan ni Burak BEY. Ama russiya ya gittiyinde obaya mutluydu. Insan nerden geldiyini unutmamasi lazim.

Yanıtla111
Mesut Ince:

Artık onların devri bitti onlar bunamaya başladı burak bey ne yaptıysa doğrudur

184
Hasan Abi:

Ben izlemiyorum zerre kadar etkisi yok sifir biz hala diriliş ertuğrul dizisini izliyoz doyamiyoz suç sana başrol verende sen bu diziye ismin aciklandiğin da yazik oldu dedim yapamaz sen git mankenlik yap durak serdar abi can hatsizlik yapiyon burak akilli ol

Yanıtla06
c d:

Burak Özcivit izlediyim en iyi filme imza atiyor cok, cok basarili harika harika

Yanıtla524
Hasan Uver:

Ya insan torununa böyle tepki gösterirmi süleymanşah

Yanıtla6319
Qwe Qwe:

Çok yapmacık zaten ya. Mimikleri bakışları çok abartıyor yapmacık duruyor dizide de. Bir Engin Altan in Ertuğrul daki oyunculuğuna, izleyiciye etkisine bakın bir de Burak a. Arada dağlar var.

Yanıtla14304
Yusuf Kuşçu:

Sette calisanlarina yaptigini duyduktan sonra Osmani izlemeyi biraktim. Kibir mezarda geçer derler ama insallah tez zamanda kibirinden kurtulur

Yanıtla4275
sem sem:

Burak özçivitin yaptıgı hiçbir dizi yada filmi izlemedim izlememde heleki bu saygısızlıklarından sonra bence kimsede izlemesin eşi fahriyede böyleymiş bir dönem çok çıkmıştı haberlerde

Yanıtla9254
Yahya Altınbaş:

Oyunculuğu geç, insan büyüğüne saygı göstermeyi bilecek. Hele ki misafir bulunduğun bir yerde.

Yanıtla6145
Tüm 22 yorumu okumak için tıklayın
title