Haberler

Somer Sivrioğlu'ndan kaptanlığını eleştirdiği Büşra'ya sert sözler: Seninki özgüven değil, ego

Magazin Haberleri

MasterChef Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümünde jüri üyesi Somer Sivrioğlu ile yarışmacı Büşra arasında tansiyon yükseldi. Büşra'nın kaptanlık performansını eleştiren Sivrioğlu, "Senin fazla özgüvenin çok büyük bir sorun olarak geri gelecek. Daha açık söyleyeyim seninki özgüven değil bu ego" dedi. Büşra ise Sivrioğlu'nun eleştirisini kabul etmediğini söyledi.

Jüri üyeliğini Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun üstlendiği MasterChef Türkiye, dün akşam 131. bölümle ekrana geldi. Yarışmanın bu haftaki oyunlarını ise 3-0'lık bir skorla mavi takım kaybetti. Sivrioğlu ise dokunulmazlık oyunu için mücadele eden Büşra'nın mavi takım kaptanlığını sert bir dille eleştirdi.

Dokunulmazlık oyunu öncesi Büşra ile sohbet eden Somer Sivrioğlu, "Daha önce iki kez kaptanlık yaptın. Birini 3-0, birini de 2-1 kazandın. Bu sefer 3-0 kaybettin, bir özeleştirin varsa neyi farklı yapmak isterdin" ifadelerini kullandı. Sivrioğlu'na cevap veren Büşra ise "Farklı yaparım dediğim hiçbir şey yok" diyerek şefi sinirlendirdi.

Somer Sivrioğlu, kaptanlığını eleştirdiği Büşra'ya sert sözler: Seninki özgüven değil, ego

Büşra'nın cevabı sonrası kendisini tutamayan Somer Sivrioğlu, "Çok yazık bence. Ben sana bir öngörüde bulunayım. Senin fazla özgüvenin sana çok büyük bir sorun olarak geri gelecek bu yarışmada. Şurada 'yapacağım hiçbir şey yok' demek ciddi ego. Ben 3-0 kaybetsem 10 saat neyi farklı yapabilirim diye düşünürdüm. Senin burada törpülemen gereken bir şeyler var. Seninki özgüven değil, daha açık söylemek gerekirse bu ego" ifadelerini kullandı.

Somer Sivrioğlu, kaptanlığını eleştirdiği Büşra'ya sert sözler: Seninki özgüven değil, ego

Ünlü şefin sözlerine katılmayan Büşra ise "Fazla egolu olduğumu düşünmüyorum. Fazlası olsaydı tavırlarım farklı olurdu. Ben yine aynı takımı seçerdim çünkü iki takımın arasında çok az fark vardı" dedi.

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Somer Sivrioğlu MasterChef Tv8 Magazin Haberler

title