Haberi Paylaş

Seren Serengil, İmam Hatiplilerle ilgili sözleri nedeniyle Gülşen'i hedef aldı: Derhal özür dilemeli

Magazin Haberleri

Seren Serengil, Konser verdiği esnada "İmam Hatipte okumuş daha önce kendisi, sapıklığı oradan geliyor" diyen Gülşen'e tepki gösterdi. Gülşen hakkında soruşturma başlatıldığını öğrenen Serengil, "Bu çok ağır bir ithamdır derhal özür dilemelidir" dedi.

Şarkılarının yanı sıra konser kıyafetleriyle adından söz ettiren Gülşen'in nisan ayında sahnede yaptığı bir konuşma gündem oldu. Sahnede bir kişiyi eleştiren Gülşen, "İmam Hatipte okumuş daha önce kendisi. Sapıklığı oradan geliyor herhalde" dedi. Kısa sürede gündeme bomba gibi düşen Gülşen hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından re'sen "halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan soruşturma başlatıldı.

İFADEYE ÇAĞRILACAK

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Gülşen'in sahnede İmam Hatip liselilerine yönelik sarf ettiği sözlerinden dolayı Türk Ceza Kanununun 216. maddesinde yer alan "Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik veya Aşağılama" suçundan resen soruşturma başlatıldı. Savcılıkça yapılan açıklamada, Gülşen'in kolluk görevlilerince mevcutlu olarak hazır edilmesi talimatı verildiği belirtildi.

SERENGİL: AĞIR BİR İTHAM, DERHAL ÖZÜR DİLEMELİ

Twitter gündeminde birinci sırada yer alan Gülşen'e bir tepki de Seren Serengil'den geldi. Gülşen hakkında soruşturma başlatıldığını öğrenen Serengil, "Bir zahmet. Oraya din ve ahlak dersi alan pırıl pırıl kardeşlerimizin, kız kardeşlerimizin Milli Eğitim Bakanlığı'nın onayladığı bir okuldur. Bugüne kadar sapık çıktığını hiç görmedim. Bu çok ağır bir ithamdır derhal özür dilemelidir. Ve bence öğrenmenin yaşı yok, din ve ahlak dersi alabilir" dedi.

Seren Serengil, İmam hatipliler ilgili sözleri nedeniyle Gülşen'i hedef aldı: Derhal özür dilemeli

Seren Serengil, İmam hatipliler ilgili sözleri nedeniyle Gülşen'i hedef aldı: Derhal özür dilemeli

Seren Serengil Gülşen Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (7)

umudum var:

CEZASIZ KALMAMALI!!!

Fahri Çelik :

Tokat gibi cevap anlar mı bilinmez Yaşı müsait din ahlak dersi alabilir.

mardinli yiğit:

sen sus seren!

Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title