Haberler

  Masterchef Jüri Üyesinden Sevgilisiyle İlk Poz!

  Güncelleme:

  'MasterChef Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, 18 yıllık eşi Aslı Sivrioğlu'ndan çekişmeli davanın anlaşmalıya dönmesi sonucu boşanmıştı. Pınar Kayabaşı ile aşk yaşayan Sivrioğlu'nun sevgilisiyle çekilmiş ilk karesi ortaya çıktı. İşte detaylar...

  ' Masterchef Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, son aylarda hem özel hayatı hem de açıklamalarıyla dikkat çekiyor.

  Aslı Sivrioğlu ile 18 yıllık evliliğini geçtiğimiz yıl bitiren Somer Şef, şu sıralar Pınar Kayabaşı ile aşk yaşıyor.

  Aslı Sivrioğlu'ndan Deniz ve Derin adında 2 çocuğu olan Somer Sivrioğlu, bir süredir Pınar Kayabaşı ile aşk yaşıyor.

  Somer Sivrioğlu ve Pınar Kayabaşı'nın birlikte çekilmiş ilk karesi ortaya çıktı.

  Sivrioğlu'ndan 20 yaş küçük olan Kayabaşı, güzelliğiyle dikkat çekti. Kayabaşı'nın Acun Medya'da çalıştığı öğrenildi.

  PINAR KAYABAŞI KİMDİR?

  Pınar Kayabaşı, ' Masterchef Türkiye' yarışmasının jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu ile aşk yaşıyor. Pınar Kayabaşı 2022 yılı itibarıyla 31 yaşındadır. Kayabaşı'nın Acun Medya'da çalıştığı öğrenildi.

  SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR?

  Somer Sivrioğlu (d. 25 Mayıs 1971, İstanbul), Türk şef, restoran işletmecisi ve sunucudur.

  1971'de İstanbul'da dünyaya gelen Somer Sivrioğlu, 1996 yılına kadar Türkiye'de kaldı. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun oldu, daha sonra master yaptı. 24

  yaşında iken 1995 senesinde Yüksek Lisans yapmak ve akademik kariyer için Avustralya'ya gitti. Avusturalya'da yüksek lisans yaparken şeflik kariyerine ilk adımı attı.

  İlk olarak restoranlarda yöneticilik yaptıktan sonra menüsünde Türk lezzetlerinin bulunduğu kendi restoranını Sidney'de açtı. MasterChef Avustralya'da misafir jüri üyesi olarak yer aldı. 2015 yılında David Dale ile birlikte yazdığı Anadolu: Türk Mutfağında Bir Macera adlı kitabı yayımlandı. 2018 yılından beri TV8'de yayımlanan MasterChef Türkiye adlı aşçılık yarışmasında jüri üyeliği yapmaktadır.

  SOMER SİVRİOĞLU ÖZEL HAYATI

  2001 yılında Aslı Sivrioğlu ile evlendi. 2 çocuk babasıdır. 2021 yılında eşinden boşandı. Sivrioğlu'nun Deniz ve Derin adında iki çocuğu bulunuyor. Sivrioğlu, 2022 yılı itibarıyla Pınar Kayabaşı ile aşk yaşamaktadır.

  Kaynak: Snob Magazin / Magazin

  Somer Sivrioğlu Aslı Sivrioğlu MasterChef Türkiye Haberler

  Refah'ta İsrail ile Mısır askerleri arasında çatışma! 1 asker hayatını kaybetti

  Refah'ta İsrail ile Mısır askerleri arasında çatışma! 1 asker hayatını kaybetti

  Pendik'te parçalanarak çöp konteynerlerine atılan cesedin kimliği belli oldu

  Pendik'te parçalanarak çöp konteynerlerine atılan cesedin kimliği belli oldu

  Görüntü Türkiye'den! Ağaçtaki dev yılanı görenler gerçek olduğuna inanamıyor

  Görüntü Türkiye'den! Ağaçtaki dev yılanı görenler gerçek olduğuna inanamıyor

  Bakmadan Geçme

  Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 27. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 27 Mayıs Mayıs Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 27-28 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 27-28 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Şaban Oğlu Şaban filmi konusu nedir? Şaban Oğlu Şaban oyuncuları ve Şaban Oğlu Şaban özeti! #128250 Şaban Oğlu Şaban nerede çekildi, köşk nerede? Hangi il ve ilçede çekildi? Şaban Oğlu Şaban film çekimleri nerede yapıldı, ev neresi? #128250 Kuş gribi hayvandan insana geçer mi? Kuş gribi etten bulaşır mı? Selahaddin Eyyubi canlı izle! TRT 1 Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi 26. bölüm canlı yayın izleme linki #128250 ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 27-28 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! 27 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 Türkiye'nin kendi petrolü var mı? Türkiye'de petrol var mı varsa neden çıkaramıyoruz? 27 Mayıs 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? #128680 Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 27 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 27 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Bahar 14. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bahar yeni bölüm fragmanı izleme linki! #128250 İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 27-28 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! 2024 Kurbanlık fiyatları! Büyükbaş ve Küçükbaş kurban fiyatı ne kadar?
  'Lig'in en iyi antrenörü benim' diyordu! Çalıştırdığı 2 takım da küme düştü

  "Lig'in en iyi antrenörü benim" diyordu! Çalıştırdığı 2 takım da küme düştü

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title