Külot polemiğine Gülben Ergen de katıldı! Ünlü şarkıcı İzzet Yıldızhan'a olay gönderme - Haberler
Haberi Paylaş

Külot polemiğine Gülben Ergen de katıldı! Ünlü şarkıcı İzzet Yıldızhan'a olay gönderme

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Magazin
 - Güncelleme:

İzzet Yıldızhan'ın "Külotla da sahneye çıkmasınlar" şeklindeki açıklamasının yankıları sürüyor. Gülşen'in transparan elbiseyle sahneye çıkmasının ardından Yıldızhan'a bir gönderme de Gülben Ergen'den geldi. Ödül töreninde konuşan Ergen, "Herkese, kimsenin kimsenin kıyafetine karışmadığı günler diliyorum" dedi.

Şarkıcı İzzet Yıldızhan'ın geçtiğimiz günlerde, kadın şarkıların sahne kıyafetleriyle ilgili yaptığı açıklamalar gündem oldu. Yıldızhan, "Külotla da sahneye çıkmasınlar" diyerek bir anda tartışmaların fitilini ateşledi. Yıldız'ın bu açıklamasından sonra Gülşen'in transparan kıyafetle sahneye çıkması dikkat çekti.

Külot tartışmalarına Gülben Ergen de katıldı. Önceki gün çocuklar konusunda yürüttüğü projeler nedeniyle ödül alan Ergen, tören çıkışında da gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Anaokulu çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini belirten Ergen, Siirt'e gideceklerini söyledi. Ergen'in konuşmasını bitirdiği sırada yaptığı gönderme ise olay oldu. Ergen, "Kimsenin kimsenin kıyafetine karışmadığı bir yıl diliyorum" ifadelerini kullandı.

Diğer yandan Gülben Ergen'in ödül töreninde giydiği kıyafet de çok konuşuldu. Ergen'in cesur göğüs dekolteli kıyafeti, hayranlarından tam not aldı.

Külot polemiğine Gülben Ergen de katıldı! Ünlü şarkıcı İzzet Yıldızhan'a olay gönderme

İzzet Yıldızhan, Gülben Ergen, Gülşen, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (9)

Nazif Can:

Gulbene soruyorum yolunu tutmayacaktın ise ÜMRE YE neden gittin.O makam turistik amaçlı gidilen makam değildi.Allah cezanizi verecek insallah

Sarı Kanaryam:

acaba erkek sanatçılarda külotla çıksa sanatmı olacak

Ozzy Bjk:

İnsanlara saygısı olsaydı Gülşen’in ve ona benzer şarkıcıların , ona değer verip izlemeye gelenlerin karşısına daha edepli düzgün kıyafetle çıkardı. Yaaanii çıplak çıksaydın bari!!

Tüm 9 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title