Konseri iptal edilen Melek Mosso'ya Burdur Belediye Başkanı Ercengiz'den davet: İnanılmaz bir talep alıyorum - Haberler
Haberi Paylaş

Konseri iptal edilen Melek Mosso'ya Burdur Belediye Başkanı Ercengiz'den davet: İnanılmaz bir talep alıyorum

Haberler.com - Magazin
 - Güncelleme:

Isparta Uluslararası Gül Festivali'nde 3 Haziran'da düzenlenecek olan Melek Mosso konserinin iptal edilmesi tepkilere neden oldu. Sosyal medya hesabından bir çağrıda bulunan Burdur Belediye Başkanı Orkun Ercengiz, Mosso'nun kendi illerinde konser vermesi için halktan inanılmaz bir talep aldığını belirterek, Mosso'yu illerine davet etti.

Şarkıcı Melek Mosso'nun Isparta Uluslararası Gül Festivali kapsamında 3 Haziran'da vereceği konseri belediye tarafından iptal edildi. Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği Isparta Şubesi dün ortak açıklama yayımlayarak, Isparta Belediyesi'nin "halkın inanç ve gelenekleriyle uyuşmayan" konserler düzenlediğini söyleyerek Melek Mosso'yu hedef göstermişti.

KONSERİ İPTAL EDİLDİ

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen tarafından dün akşam saatlerinde Twitter hesabından paylaşılan konser afişinde Melek Mosso'nun yer almadığı görüldü. Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği ise bir mesaj yayımlayarak "kendilerine kayıtsız kalmayan yöneticilere" teşekkür etti.

BURDUR'DAN DAVET

Yaşanan bu gelişmelerin ardından konserin iptal edilmesine tepki gösterildi. Mosso'ya bir destek de Burdur'dan geldi. Burdur Belediye Başkanı Orkun Ercengiz, Mosso'nun kendi illerinde konser vermesini istediklerini belirterek, şunları söyledi:

"Sanatçının düşüncelerini ifade etmesinden daha doğal bir şey olamaz. Sesini ve sanatını beğendiğim @MelekMosso'yu Burdurumuza davet ediyorum. En kısa zamanda sizi bölge halkımızla buluşturmam için inanılmaz bir talep alıyorum. Demokrat bir kentte gençlerle buluşmaya ne dersiniz?"

Isparta'da konseri iptal edilen Melek Mosso'ya Burdur'dan davet: İnanılmaz bir talep alıyorum

Haberler.com - Magazin

Ali Orkun Ercengiz Melek Mosso Isparta Burdur Magazin Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (15)

Aras Eser:

ısparta belediyesinden 300 bin tl halkın parasını alamadım diye yaygara koparan,veya o yaygaraya engel olmayan melek mosso örnek insan olamaz. HALKIN PARASI ALININCA İYİ ALINMAZSA ŞERİATÇI. NE ŞERİATÇI AMA, SEDA SAYANLA GETİRDİ ŞERİATI ISPARTAYA,Atatürkü alet edene lanet olsun

Eyyüp Polat:

Ülke ahlak çünküsünün nirvanasını yasiyor ülkede normal bisey olacakmı diye kendime sorar olduk ülkemde açılan saçılanlar prim yapıyor tıpkı İslama ve Türklüğe küfür edip CHP de milletvekili kapısının açılması gibi

Onur Yener:

Eline her mikrofonu alan sanatçıyım diyor.Söyledikleride ayet sanki muhakkak doğru söylemiştir, sanatçı sonuçta bir bildiği varda konuşuyor.

Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title