İkinci kriz patlak verdi! Hande, Demet'le bir projede başrolü paylaşacak olan Kerem'i eve almadı - Haberler
Haberi Paylaş

İkinci kriz patlak verdi! Hande, Demet'le bir projede başrolü paylaşacak olan Kerem'i eve almadı

Snob Magazin - Magazin
 - Güncelleme:

Güzel oyuncular Hande Erçel ve Demet Özdemir arasında 2. kriz patlak verdi. Sevgilisi Kerem Bürsin'in Demet Özdemir'le bir projede başrolü paylaşacağını gazetelerden öğrenen Erçel, "Benim niye haberim yok. Bunu gazetelerden mi öğrenecektim" diyerek aşkını eve almadı.

Takvim'den Aydın Hamza'nın haberine göre; Hande Erçel ve Demet Özdemir arasında 2. kriz patlak verdi. Aynı menajerlik şirketiyle çalışan ikiliden Demet Özdemir'in bütün işlerin önce Hande Erçel'e gitmesinden dolayı kıskançlık yaşadığı iddia edilmişti.

DEMET'LE KEREM AYNI PROJEDE YER ALACAK İDDİASINA SİNİRLENDİ

Demet Özdemir'in Hande Erçel'i sosyal medyadan takipten çıkması "Kıskanıyor" iddialarını güçlendirmişti. Önceki gün ise yeni bir iddia gündeme geldi. Konuşulanlara göre Demet Özdemir ve Kerem Bürsin, dijital platformda yayınlanacak bir dizide başrolü paylaşacak. Sevgilisinin Özdemir'le aynı projede olacağını gazetelerden öğrenen Hande Erçel'in ise sinirlendiği öne sürüldü.

Hande ve Demet arasında ikinci kriz patlak verdi! Kerem'i eve almadı

"BENİM NİYE HABERİM YOK"

Güzel oyuncunun, evine gelen sevgilisi Kerem Bürsin'i "Benim niye haberim yok. Bunu gazetelerden mi öğrenecektim" diyerek kapıdan geri çevirdiği de öğrenildi. "Benim de haberim yoktu. yeni öğrendim" cevabı veren Bürsin'in şimdilerde Hande Erçel'in gönlünü almak için uğraştığı konuşuluyor.

Hande ve Demet arasında ikinci kriz patlak verdi! Kerem'i eve almadı

Hande ve Demet arasında ikinci kriz patlak verdi! Kerem'i eve almadı

Snob Magazin / Magazin

Demet Özdemir, Kerem Bürsin, Hande Erçel, Aydın, Magazin, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

lavinia :

AL BİRİNE VUR ÖTEKİNE İKİSİNİ DE SEVMİYORUM

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title