Haberler

Hadise ile boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi

Abone Ol

Nisan ayında evlendiği Hadise ile boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler, sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Hadise'nin kariyerini etkilediği yönündeki iddiaları yalanlayan Dinçerler, "Evliliği sonlandırmak ortak görüşümüzdü. Hiçbir talebim olmadı" dedi.

Geçtiğimiz nisan ayında sessiz sedasız nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, evliliklerinin birinci senesi dolmadan boşanma kararı aldı. Dinçerler'in daha az konser yapmasını ve kapalı giyinmesini isteyen ailesinin baskısından bunalan Hadise'nin fikir ayrılığı nedeniyle bu kararı aldığı iddia edildi. Dinçerler'in boşanma kararının ardından Hadise'ye aldığı 3 milyon TL'lik yüzüğü ve nikah töreninde takılan altınları geri istediği de ileri sürüldü.

HADİSE'DEN İLK AÇIKLAMA

Boşanma kararının duyulmasının ardından Instagram hesabından açıklama yapan Hadise, "Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet'e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim" dedi.

Hadise ile boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi

"YAPILAN YAKIŞTIRMALAR BİR SENEME HAKSIZLIK"

Instagram hesabından bir açıklama yaparak hakkındaki iddiaları yalanlayan Dinçerler, şunları söyledi: "Çok özel ve hassas olan bu konuda sessiz kalmak en doğrusu olur diye düşünmüştüm. Gelinen durumda ise, yapılan yakıştırmalar' görünce susmanın şahsıma, aileme ve özellikle çok emek verdiğim son 1 seneme haksızlık olacağını düşünüyorum."

"HADİSE'NİN KONSERLERİNİ EN ÖNDEN İZLEYEREK GURUR DUYDUM"

"Karşılıklı olarak çok değer vererek başladığımız ilişkimiz son bulmuş olsa da, ilişkimiz süresince Hadise'nin sanat hayatını belki de en çok destekleyen kişi oldum. Konserlerini ailem dahil en önden gururla izlediğime ve başarılarıyla da kendisiyle onur duyduğuma herkes şahit olmuşken, bugün öne sürülen iddiaları şaşkınlıkla karşılıyorum."

Hadise ile boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi

"HERKESTEN BANA VE AİLEME SAYGI RİCA EDİYORUM"

Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek isteğim süreci herkes için en hayırlı olacak şekilde saygı çerçevesinde bitirmektir. Başka hiçbir talep ve isteğim olmamıştır. Kendi dünyama dönmek adına herkesten bana ve aileme saygı rica ediyorum. Sevgiler..." dedi.

Hadise ile boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi

BİRBİRLERİNİ SİLDİLER

Dün akşam boşanma haberleri çıkan Hadise ve Mehmet Dinçerler, sosyal medya hesaplarından birbirini takibi bıraktı. Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Dinçerler, Instagram hesabından Hadise ile olan fotoğraflarını sildi.

Hadise ile boşanma kararı alan Mehmet Dinçerler'den ilk açıklama geldi

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Hadise Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

Rektör Güliz Moğan kimdir? İstanbul Okan Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Selman Öğüt kimdir? İstanbul Esenyurt Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör Mehmet Yazıcı kimdir? Antalya Belek Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? Rektör İsmail Boz kimdir? Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi'nin yeni rektörü kim oldu? UEFA Konferans Ligi ikili averaj mı, genel averaj mı? 30 Kasım 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 30 Kasım Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 30 Kasım AFAD ve Kandilli deprem listesi! 30 Kasım Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 1 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? 1 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 1 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 1 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title