Haberi Paylaş

Help Turkey paylaşımları ünlüleri ikiye böldü! Şehrazat'tan kendisini alaya alan Farah Abdullah'a ağır yanıt: Ne iş yaptığını bile bilmem

Magazin Haberleri

Türkiye'de devam eden orman yangınları için başlatılan "Help Turkey" kampanyası, ünlü isimleri ikiye böldü. Kampanyayı desteklemediğini belirten söz yazarı Şehrazat, kendisine tepki gösteren Farah Zeynep Abdullah'a, "Ne iş yaparsınız bile bilmem" diye yanıt verdi.

Türkiye'nin cennet bölgelerinde devam eden orman yangınlarını söndürme çalışmaları sürerken, çalışmaların yetersiz olduğunu belirten sosyal medya kullanıcıları, Twitter'dan başlattıkları kampanya ile yabancı ülkelerden Türkiye'ye yardım çağrısında bulundu.

Bu etiket altında 2 milyona yakın tweet atılırken, kampanyaya ünlü isimler de destek verdi. Ancak kampanyaya destek vermeyen söz yazarı Şehrazat ile oyuncu Farah Zeynep Abdullah arasında kampanya nedeniyle gerginlik yaşandı.

Ünlü besteci ve söz yazarı Şehrazat "Bu yardım çağrısı çok ağrıma gitti. Vatanım bu acziyete düşecek ülke değildi. Onun için o yardım çağrısını paylaşmayacağım" dedi.

Ünlü isme yanıt oyuncu Farah Zeynep Abdullah'tan geldi. Güzel oyuncu, "Hayvanlar, doğa perişan, onur için yaşamak ne alaka" diye sordu.

Genç oyuncu Şehrazat'tan ilginç bir yanıt aldı. Şehrazat bu tepkiye "Siz ne anlarsınız vatanın onurunu korumaktan. Siz kim bana bunu yazmak kim? Ne iş yaparsınız bile bilmem" dedi. Abdullah da ünlü söz yazarının yanıtını, alaya alan harfler koydu. Farah Zeynep Abdullah'ın kendisinden 37 yaş büyük Şehrazat'a karşı kullandığı ifadeler sosyal medyada gündem oldu.

Help Turkey paylaşımları ünlüleri ikiye böldü! Şehrazat'tan Farah Abdullah'a ağır yanıt

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Farah Zeynep Abdullah Orman Yangınları Şehrazat Türkiye Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (7)

Defne Joys:

Yardımlaşmanın güzel birşey olduğunu cocukken öğretildiğini varsayarsak bence diğer ülkelerden yardım beklememizin çok da kötü bir durum sayılmaz.Gönül isterdi ki biz bize yetelim ama zamanında yanlış bi takım kararlar verilmiş oy verirken bazılarımız kaydırma yapmış sonucunda da bu çıkmış ortaya.Fakat zaman hayıflanma zamanı değil arkadaşlar sizde biliyorsunuz ki hayvanlar ve doğa ölüyor.ayrıca şehrazatın kımsın ne iş yaparsın gibi konuşmasını yakıştıramadım .out??

Cevap Yaz1516Yayından Kaldır
omer turan:

ıraklı babanın 2 diziedeoynayıp adam olduğunu sanan kızına bakın.

Cevap Yaz5358Yayından Kaldır
Keziban Erdonmez:

şehrazat kim ?

Cevap Yaz4252Yayından Kaldır
Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title