Haberler

Johnny Depp'e açtığı davayı kaybettikten sonra İspanya'ya taşınan Amber Heard'ün koltuk değnekli hali sevenlerini korkuttu

Son Güncelleme:
Magazin Haberleri

Johnny Depp ile olan olaylı davayı kaybettikten sonra 1 milyon doları ödeyerek İspanya'ya taşınan Amber Heard Heard, kızıyla sakin bir yaşam sürüyor. Dava sürecinde oldukça zor günler geçiren oyuncu, geçtiğimiz günlerde koltuk değnekleriyle topallayarak görüntülendi.

Amber Heard, Johnny Depp ile olan olaylı davayı kaybetmesinin ardından Hollywood'u ter ederek; İspanya'nın Madrid kentine taşınmıştı. Eski eşine borçlu olduğu 1 milyon doları sigorta şirketi aracılığıyla ödeyen Heard, şimdilerde iki yaşındaki kızı Oonagh ile sakin bir yaşam sürüyor. Uzun süredir basından uzak bir hayat yaşayan oyuncu, geçtiğimiz günlerde koltuk değnekleriyle yürümeye çalışırken kameralara yansıdı.

KALÇASINI İNCİTTİ

37 yaşındaki yıldız son olarak koltuk değnekleriyle topallayarak yürürken görüntülendi. Aktris, kızının bebek arabasını iten kardeşi Whitney Henriquez ile birlikte gülümserken ve yerel muhabirlerle konuşurken görüldü. Ünlü isim, kendisini görüntüleyen fotoğrafçılara kasım ayı başında yapılacak olan New York City Maratonu için antrenman yaparken kalçasını incittiğini söyledi. Güzel oyuncunun, yoğun koşu programına ara vermek zorunda kalmasına neden olan sakatlığına rağmen keyfinin yerinde olması dikkat çekti.

Davayı kaybedince İspanyaya taşınmıştı! Koltuk değnekleriyle görüntülendi

Davayı kaybedince İspanyaya taşınmıştı! Koltuk değnekleriyle görüntülendi

Davayı kaybedince İspanyaya taşınmıştı! Koltuk değnekleriyle görüntülendi

Kaynak: Magazinkolik / Magazin

Johnny Depp Amber Heard Hollywood İspanya Magazin Sağlık Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title