Haber : Cenk Taner'in İkinci Solo Albümü Çıktı - Haberler

Haberi Paylaş

Cenk Taner'in İkinci Solo Albümü Çıktı

 - Güncelleme:
Cenk Taner'in İkinci Solo Albümü Çıktı

Cenk Taner'in 2001 yılında yayınladığı ilk solo albümü İzin Vermedi Yalnızlıktan 12 yıl sonra, ikinci solo albümü 'Yoldan Çıkmış Şarkılar çıktı.

Cenk Taner'in 2001 yılında yayınladığı ilk solo albümü 'İzin Vermedi Yalnızlık'tan 12 yıl sonra, ikinci solo albümü ''YOLDAN ÇIKMIŞ ŞARKILAR'' Çıktı.

1990 yılında kurduğu Kesmeşeker ile bugüne kadar verdiği sayısız konser, kadrosunda zaman içinde yer almış birçok değerli müzisyen ve çıkardığı sekiz albümle yirminci yılını tamamlayan sanatçı. ikinci solo albümü '' YOLDAN ÇIKMIŞ ŞARKILAR'' ile sevenleriyle buluşuyor..

Albümde yer alan 12 Şarkının sözü ve bestesi Cenk Taner'e, düzenlemeler ise Mehmet Şenol Şişli, Veysel Çolak, Anıl Çifter ve Cenk Taner 'e ait.

Kayıtlarda Cenk Taner'e, vokal ve enstrümanları ile Veysel Çolak, Mehmet Şenol Şişli, Gökhan Özcan, Çağrı Büyükçoban, Mert Fehmi Alatan, Cem Dinler, Kerem Sefil, Ali İzzet Çalışkan, Gülce Altunel ve Serhan Baki eşlik ettiler. Albümün kayıt ve miskleri temmuz, ağustos aylarında Anıl Çifter tarafından Jinnx Production'da gerçekleşti. Mastering ise Demirhan Baylan tarafından yapıldı. Fotoğraflar da ise Engin Güneysu imzası bulunuyor.

Albümün lansman konseri 22 Kasım Cuma günü Kadıköy Shaft'ta yapılacak.

Albümde yer alan şarkılar;

1- Bir Şehre Merhaba Dedim
2- Felek Felemenk'ten Geçmiş
3- Özgür Olduğunda Marmara
4- Aklımın Sibiryası
5- Geyikli Baba Uzaylılar Şarabı
6- Herşey Siyaha Giderken
7- Öyle İnce
8- Tahta Kılıçlar
9- Hep Yarın Olsun
10- Kara Şair
11- Silah Sesinde Yunuslar
12- Kadıköy Karabatakları

Haberler.Com - Magazin

Veysel Çolak Mehmet Şenol Cenk Taner Şişli Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title