Haberler

Borç batağındaki Can Tanrıyar'ın Petek Dinçöz'den zorla aldığı söylenen iki evi de haczedilerek satıldı

Abone Ol

Bir süredir borçlarıyla başı dertte olan gazeteci Can Tanrıyar'ın haczedilen evleri satıldı. Tanrıyar'ın satılan evlerinin eski eşi Petek Dinçöz'ün yıllar önce "Zorla elimden aldı" dediği evler olduğu öğrenildi.

Pandemi döneminde Uçankuş TV'de yatırımcı ortağı H.E'nin hesapları inceleme isteğinden dolayı davalık olan Can Tanrıyar, bir süredir borçlarıyla mücadele ediyor. Hesapları bağımsız mali müşavirlerin incelemesine izin vermeyen Tanrıyar'ın davranışlarından rahatsız olan iş insanı H.E. olayı yargıya taşıyarak sözleşme gereği 'sözleşmeden dönme hakkını' kullandı.

EVLERİ SATILDI

Yaşanan gerginliğin ardından Tanrıyar'ın ailesi, sosyal medya üzerindenH.E.'nin ailesini ve yakın çevresine tehdit ve şantaj içeren paylaşımlar yaptı. H.E, Tanrıyar ailesinin sosyal medya üzerinden yaptıkları bu 'tehdit, şantaj ve iftiralarla' dolu paylaşımları da yargıya taşıdı. Bir süredir borçlarıyla başı dertte olan Tanrıyar'a ait evler haczedilerek satıldı.

Borç batağındaki Can Tanrıyar'ın Petek Dinçöz'den zorla aldığı söylenen iki evi de haczedilerek satıldı

EVLER PETEK DİNÇÖZ'DEN ALDIKLARI

Magazinkolik'te yer alan habere göre, Tanrıyar'ın satılan evlerinin eski eşi Petek Dinçöz'ün 2017 yılında Söylemezsem Olmaz programında İki tane ev aldım, kendi üzerime hiçbir şey almamı istemiyordu adam. Onları da kendi üzerine aldı yedirmem dedi sana bu evleri" dediği konutlar olduğu ortaya çıktı.

Borç batağındaki Can Tanrıyar'ın Petek Dinçöz'den zorla aldığı söylenen iki evi de haczedilerek satıldı

30 MİLYON TL BORCU MU VAR?

Uçankuş TV'de görev yapan 80 çalışanı maaşlarını ve tazminatlarını ödemeden işten çıkaran Tanrıyar'in icra yoluyla satılan evlerden gelen miktara rağmen borçlarını kapatamadığı öğrenildi. Tanrıyar'ın 30 milyon TL borcunun olduğu da konuşulanlar arasında.

Kaynak: Magazinkolik / Ecem Altan - Magazin

Can Tanrıyar Petek Dinçöz Magazin Haberler

Bakmadan Geçme

Tesla Cybertruck Türkiye fiyatı ne kadar, belli oldu mu? Cybertruck özellikleri neler, içi nasıl? Yalı Çapkını YENİ BÖLÜM (48. BÖLÜM) İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?

Yorumlar (1)

Saynur Bozkurt:

ilahı adalet kurban olduğum ALLAH sabretmek lazım..

Yanıtla861Yayından Kaldır
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title