Haberler

Alişan ve Buse'nin evlilikleri neden krize girdi? Sunucu Bircan Bali'den olay yaratacak pasta iddiası

Magazin Haberleri

Ünlü şarkıcı Alişan ile 2 çocuğunun annesi Buse Varol'un boşanacakları iddia edilmişti. İkili her ne kadar önceki gün oğullarının doğum günü partisinde beraber poz verse de ikili arasındaki sorunların çözülmediği belirtilmişti. Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Bircan Bali ise ikili arasındaki krizin Alişan'ın kızının doğum gününde, vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş'ın fotoğrafının yer aldığı pasta yaptırmak istemesinden kaynaklı olduğunu iddia etti.

Şarkıcı Alişan ve Buse Varol arasındaki kriz, günlerdir magazin gündeminde birinci sırayı meşgul ediyor. Çiftin boşanmasını istemeyen hayranları yeni gelişmeleri merakla takip ederken önceki gün Alişan ve Buse Varol'un oğulları Burak'ın doğum gününde çektirdiği kare çok konuşuldu. Buse Varol'un eşine biraz uzak durması, gözlerden kaçmadı.

Alişan ve Buse'nin evlilikleri neden krize girdi? Bircan Bali'den olay yaratacak pasta iddiası

BİRCAN BALİ'DEN BOMBA İDDİA

Tüm bu gelişmelerin yaşandığı sırada Söylemezsem Olmaz programı sunucusu Bircan Bali de bomba bir iddia ortaya ortaya attı. Bali'nin anlatımına göre Alişan, kızının doğum gününde ölen abisi Selçuk'un fotoğrafının olduğu bir pasta istedi. Buse Varol ise duruma karşı çıkarak "Kesinlikle olmaz, aile ile kutladığımız partide yapalım pastayı" dedi. Bu itirazın da evliliklerinde krize yol açtığı öne sürüldü.

Alişan ve Buse'nin evlilikleri neden krize girdi? Bircan Bali'den olay yaratacak pasta iddiası

"BİR GÜN SÖYLEMEK İSTERSEK BERABER SÖYLERİZ"

Buse Varol, Takvim'e verdiği röportajda şunları söylemişti: "Aynı evde yaşıyoruz. Alişan ile görüşüyoruz. Yüzük ya da başka bir şey onlar gösterge değil. Kriz falan gerçekten yok. Bazı şeyleri hep göz önünde yaşadık ama bunlar çok özel konular olduğu için konuşmak istemiyorum. Bir gün bir şey söylemek istersek Alişan ile birlikte söyleriz."

İşte Alişan ile Buse'nin oğullarının doğum gününde verdiği poz:

Alişan ve Buse'nin evlilikleri neden krize girdi? Bircan Bali'den olay yaratacak pasta iddiası

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Buse Varol Alişan Magazin Haberler

title