Yeğenlerini okuldan almaya giderken özel park yerini kullanan Alişan'a velilerden tepki - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Yeğenlerini okuldan almaya giderken özel park yerini kullanan Alişan'a velilerden tepki

Diğer - Haberler | Magazin

Yakın zamanda kaybettiği kardeşinin kızlarına sahip çıkan ve her gün okuldan almaya giden Alişan, diğer velilerin tepkisini çekti. Okulun önünde Alişan'ın arabası için özel bir park yeri ayrıldığını gören veliler, ayrımcılık yapıldığını söyleyerek yüksek sesle itiraz edince Alişan'da aracıyla bölgeden uzaklaştı.

Ünlü şarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, temmuz ayında koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Kardeşinin ölümüyle yıkılan 2 çocuk babası Alişan, yaptığı açıklamada kardeşinin çocuklarına sahip çıktığını söyledi. Şarkıcı bu açıklamasının ardından bir an olsun yanında ayrılmadığı yeğenlerini okul çıkışları da yalnız bırakmayınca bir tatsızlık yaşadı.

ALİŞAN İÇİN ÖZEL PARK YERİ

Medya Tava'nın haberine göre, Alişan, bizzat ilgilendiği yeğenlerini her gün okula götürüp almaya başladı. Çocukların okul çıkış saatinde park edecek yer olmayan ve trafiğin kilitlendiği Levent'teki bir özel okulun hemen önünde kuka(trafik konisi) konarak yer tutulduğunu gören veliler bu duruma tepki gösterdi.

VELİLER TEPKİ GÖSTERİNCE ALİŞAN UZAKLAŞTI

Servis araçları ve velilerin araçlarından dolayı okulun çevresinde trafik olduğunu gören vatandaşlar, kapının önünün bir araç için tutulduğunu fark etti. Durumu araştıran veliler, kapının önünün Alişan'ın şoförü tarafından şarkıcı için tutulduğunu öğrendi. Yaşanan durumdan rahatsız olan veliler, Alişan'ın arabasıyla geldiği esnada tepki göstermeye başladı. Arabasının içinde bulunan Alişan tepkilerin çoğalması üzerine okul önünden aracıyla uzaklaştı. Alişan, yaşanan durumun ardından bir daha park yeri ayırtılmamasını istedi.

Yeğenlerini okuldan almaya giderken özel park yerini kullanan Alişan'a velilerden tepki

Yeğenlerini okuldan almaya giderken özel park yerini kullanan Alişan'a velilerden tepki

Diğer - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (11)
Taki Yurttan:4 milyonluk araçla okuldan çocuk almak ….. Cevap Yaz 2 13 Yayından Kaldır
FAKIR VATANDAS:okul sile birliğine yüklü bir bağış yapın sizinde park yeriniz olsun. pamuk eller cebe kıskanmayın.adam çocuklaraönem veriyor.okul da veriyor çocuklara önem.ayrımcılık yok çalış seninde olur. değil mi Cevap Yaz 45 32 Yayından Kaldır
Hakan :Bir ünlüye tepki gösterdiniz tebrikler sizden başka ünlülere tepki gösteren yok, dünyanın bir ünlüye tepki gösteren ilk topluluğu olma gururunu ömrünüzün sonuna kadar yaşamayı hakediyorsunuz Cevap Yaz 25 18 Yayından Kaldır
Tüm 11 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title