Eşinin ihanetiyle sarsılan Berdan Mardini, biten evliliği hakkında konuştu - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Eşinin ihanetiyle sarsılan Berdan Mardini, biten evliliği hakkında konuştu

Haberler.com / Ecem Altan - Haberler | Magazin

Eşi Fatoş Yelliler'in ihanetiyle sarsılan ünlü şarkıcı Berdan Mardini, konuk olduğu 2. Sayfa programında evliliği hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Çocuklarının velayetinin kendisinde olduğunu söyleyen şarkıcı, "Hayatım çok huzurlu, her şeyi unuttum" dedi.

Fatoş Yelliler, ünlü şarkıcı Berdan Mardini ile boşanma aşamasındayken iş adamı Gökhan Göz ile yasak aşk yaşadığını itiraf etmiş ve magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Geçtiğimiz mart ayında iki çocuğunun annesinden boşanan Mardini, biten evliliği hakkında konuştu.

"EN BÜYÜK NAMUSSUZLUK VİCDANSIZLIK"

TV8'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk olan Berdan Mardini, biten evliliği için "İyi insanlar size güzel anılar bırakır, kötü insanlar da iyi tecrübeler bırakır. Ne olursa hiçbir anlatmayacağımı her şeyi apacık ortada olduğunu söyledik. Çocuklarım büyüyor biri 11 biri 8 yaşında. Onlar için çok konuşmak istemedim. Zaten yargı sürecindeki bir olay. Çirkin bir konuda tekrar ben de mi çirkinleşeyim. Kendi örf ve adetime göre davranmaya devam ediyorum. Eski Berdan'la şu anki Berdan aynı değil. Namussuzluğu çıplaklık olarak görürdük. Ama şimdi bana göre en büyük namussuzluk vicdansızlık" dedi.

Eşinin ihanetiyle sarsılan Berdan Mardini, biten evliliği hakkında konuştu

"HAYATIM ÇOK DAHA HUZURLU"

Fatoş Yelliler geçtiğimiz aylarda aracıyla seyir halindeyken silahlı saldırıya uğramıştı. Yelliler saldırıdan yara almadan kurtulurken olayda Berdan Mardini'nin payının olduğu ileri sürülmüştü. Canlı yayında bu konu hakkında da üstü kapalı konuşan şarkıcı, sözlerine şöyle devam etti: "Beni üzdüğü için kimsenin canını acıtmak istemedim. O kişi zaten kendi canını acıtmış. Bu olay benim gençlik zamanımda olsaydı belki daha farklı olurdu. Çocuklarımın velayeti ben de. Hayatım çok daha huzurlu. Çocuklarımla çok güzel günler geçiriyorum. İşim, bereketim, her şeyim çok farklı oldu. Ben her şeyi unuttum, bitti. Seni sıkan evlilikler ve aşklar olduğu zaman işini yapamıyorsun. Her şerde bir hayır var bizde de hayırlısı oldu."

Öte yandan 20 kilo veren ve saçlarını boyatmaktan vazgeçen Berdan Mardini'nin yeni imajı da dikkat çekti.

Eşinin ihanetiyle sarsılan Berdan Mardini, biten evliliği hakkında konuştu

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (3)
Milliyetçi:Kadının ihaneti cidden tartışılmaz direk bitireceksin erkek yaptığında toplumda çok kötü karşılanmıyopr ama kadın farklı aga kimse demesin kadın erkek eşitliği var erkekler her zaman öndedir. Cevap Yaz 169 85 Yayından Kaldır
Serap Cebeci:??????Kim diyor bunu erkek daima öndedir ha bu konularda mı orası bir gerçek 1 1 Yayından Kaldır
pentakill lol:dostum ihanetin kadını erkeği yok iki cinsin yaptığıda aynıdır. Erkek kadından bir adım öndedir bu doğru yalnız öyle erkek aldatır diye birşey yok ne demek farklıdır. aldatmayacaksın zina yapmayacaksın. en büyük günahlar arasında geçer zina sen nasıl Allah' ın istemediği bir günahı kadın ayrı erkek ayrı diye adlandırabiliyorsun yapmayın günaha girmeyin. 9 381 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title