Haberler

Şehir Sahnesinin Bu Ayki Konuğu Tan Sağtürk

Güncelleme:

Zorlu Center PSM, Şehir Sahnesi etkinlikleri kapsamında bu defa, Tan Sağtürk'ü misafir ediyor.

Zorlu Center PSM'de Tan Sağtürk ile yüz yüze sohbet

Sanatın yeni buluşma adresi Zorlu Center PSM, kendini sanatla ifade etmek ve örnek aldığı sanatçılarla bir araya gelmek isteyen herkes için başlattığı "Şehir Sahnesi" etkinlikleri kapsamında bu defa, Tan Sağtürk'ü misafir ediyor. Türkiye'nin dans alanında duayeni kabul edilen sanatçı, 20 Mart Perşembe akşamı sanatseverler ve hayranları ile bir araya gelerek onlarla sohbet edecek.
Zorlu Center PSM, kendini yaratıcılığı ve yeteneğiyle ifade eden ve beğendiği sanatçılarla fikir alışverişinde bulunmak isteyenlere hizmet sunmak amacıyla oluşturduğu 'Şehir Sahnesi'nde "Sahne Senin" ile baleden tiyatroya gösteri sanatları alanında pek çok performansa ev sahipliği yaparken, "Sanatçı Konuşmaları" ile sanatseverler ve sanatçıları bir araya getiriyor.

Katılımcılar soru soracaklar...

Haldun Dormen'in katılımı ve öğrencilerinin performansı ile açılan Şehir Sahnesi, Mart ayında balede duayen bir isim olan Tan Sağtürk'ü ağırlıyor. 20 Mart Perşembe akşamı saat 19.00'da Zorlu Center PSM Şehir Sahnesi'nde gerçekleşecek olan sohbet etkinliğinde sanatsever ve hayranlarıyla bir araya gelecek olan sanatçı, balenin Türkiye'deki yeri, sanatın içinde nasıl ve nerede yer aldığı, uluslararası bir sanatçı gözüyle Türkiye'de dansın nasıl algılandığını değerlendirecek. Gençlerin bu alanda yakalayabilecekleri fırsatlar konusunda ipuçları bulabilecekleri bu konuşmada katılımcılar sanatçıya sorularını yöneltebilecekler.

Şehir Sahnesi önümüzdeki dönem programında, 17 Nisan'da ünlü sanatçı Okan Bayülgen'i ağırlayacak.

Kaynak: Bültenler / Kültür Sanat

Zorlu Center Tan Sağtürk Türkiye Kültür Sanat Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Bakmadan Geçme

Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title