10 yaşındaki oğlunu boğarak öldüren baba, cezaevinde intihar etti

10 yaşındaki oğlunu boğarak öldüren baba, cezaevinde intihar etti

Demirören Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Konya'da, 10 yaşındaki oğlunu elleriyle boğarak öldüren İsmail Kılınçer, 4 gün önce Adana'da tutuklu bulunduğu cezaevinde kendisini asarak yaşamına son verdiği öğrenildi.

Konya'nın merkez Karatay ilçesi Büyük Sinan Mahallesi Kalemkar İlyas Sokak'taki sitede 8 Mart akşamı meydana gelen olayda, apartman görevlisi İsmail Kılınçer, eşi Rabia Kılınçer'i (31) pazara gönderdikten sonra 10 yaşındaki oğlunu yere yatırıp, bacaklarının arasına alarak elleriyle boğdu.

KENDİNİ İHBAR ETMİŞTİ

Evden çıkıp, kapıyı kilitleyen Kılınçer, polisi arayarak, "Ben birini öldürdüm" diye ihbarda bulundu. Bunun üzerine eve gelen polis ekipleri, cansız bedeniyle karşılaştığı Hüseyin Kılınçer'in, İsmail Kılınçer'in oğlu olduğunu belirledi. Hüseyin Kılınçer'in cansız bedeni, otopsi için Konya Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Hüseyin Kılınçer'in cenazesi, otopsinin ardından teslim alınıp, götürüldüğü Ilgın'ın Çiğil Mahallesi'ndeki Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.

"OĞLUMDAN ÖZÜR DİLEYEREK, SARILDIM VE ÖPTÜM"

Gözaltına alınan İsmail Kılınçer, emniyetteki ifadesinde, "Oğlumu karşıma alarak, onu öldüreceğimi anlattım. Cinayeti 2 haftadır planlıyordum. Olaydan önce eşimi bilerek pazar alışverişine gönderdim. Oğlumdan özür dileyerek, sarıldım ve öptüm. Hüseyin de 'Babacığım, ben de özür dilerim' diyerek beni öptü. Öptükten sonra benim öldürdüğümü görmesin, diye ve ben de onun gözlerinin içine bakamayacağım için yüzünü üstündeki kıyafetin kapüşonuyla kapattım. Borçlarım vardı. Kendimi öldüremedim, canıma kıyamadım" dedi.

10 yaşındaki oğlunu boğarak öldüren baba, cezaevinde intihar etti

AKIL SAĞLIĞI YERİNDE ÇIKTI

Sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece 9 Mart'ta tutuklanan İsmail Kılınçer'in avukatı da tutukluğa itiraz edip, müvekkilinin 2 yıldır hareketlerini kontrol edemediğini öne sürerek, akıl ve ruh sağlının yerinde olup olmadığı yönünde rapor alınmasını talep etti. Bunun üzerine Adana Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edilen Kılınçer'e, burada yapılan tetkikler sonucu akıl sağlığının yerinde olduğu raporu düzenlendi.

10 yaşındaki oğlunu boğarak öldüren baba, cezaevinde intihar etti

KENDİSİNİ ASTI

Adana Cezaevi'ne sevk edilen İsmail Kılınçer, 4 gün önce, kendisini asarak yaşamına son verdiği öğrenildi. Kılınçer'in cenazesinin İstanbul'da toprağa verildiği belirtildi.

10 yaşındaki oğlunu boğarak öldüren baba, cezaevinde intihar etti

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (16)
11 22: idam çıksın kısas a kısas olsun
HAKAN ARSLANOĞLU: İntihar eden babaya öldürdüğü oğlu ahirette sormayacak mı baba neden 10 yaşında canıma kıyıp hayatıma son verdin neden yaşamama izin vermedin diye. Hayatta ki en büyük acı evlat acısıdır. Allah kimseye yaşatmasın.
SDSFS DFSA: oda şunu der diye düşünüyorum... oğlum sen dünyada çocuktun ve çocuklar cennete gider ben dünyanın pislikleri ile yaşama diye cennete gitmen için bunu yaptım.... diyecektir akıl yoksunu kişi... ama kişi cennete inanıp islama inanıp ardından cinayetin ve intiharın ebedi cehennem olacağını bile bile bunları yapmakta ne bileyim ALLAH DÜŞMANIMA yaşatmasın bu haber beni çok etkiledi harbi söylüyorum kendi evladım geldi gözümün önüne içim acıyarak okudum...
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title