KENAN ŞAHİN HABERLERİ

Kenan Şahin haber, Kenan Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kenan Şahin

Kenan Şahin

Kenan Şahin Kimdir ?

Kenan Şahin, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde MHP'den Çorum Belediye Başkan adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Kenan Şahin - 10.07.2021
Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞINDA YAPILAN ATAMALAR Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürlüğüne Fatih Turan, Stratejik Araştırmalar ve Verimlilik Genel Müdür Yardımcılığına Hülya Öztoprak Yılmaz, Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdür Yardımcılığına Ahmet İmamoğlu atandı.  TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNE ATAMA Tarım ve Orman Bakanlığı 2'nci Bölge Müdürlüğüne Adil Şencan, 3'üncü Bölge Müdürlüğüne Hacı Ahmet Çiçek, 8'inci Bölge Müdürlüğüne Gültekin Aksan, 10'uncu Bölge Müdürlüğüne Orhan Çatalçam, 11'inci Bölge Müdürlüğüne Halim Özdemir, 15'inci Bölge Müdürlüğüne Ahmet Çörtük atanırken; Tarım ve Orman Bakanlığı Kırşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin görevden alındı.
Kenan Şahin - 23.06.2021
Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü görevine Duran Seçen atandı
Eski Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, bir süre önce Sakarya Büyükşehir Belediyesine daire başkanı olarak atanmıştı.
Kenan Şahin - 24.05.2021
Kırşehir'de kuraklık tespit çalışması yapıldı
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin ve beraberindeki heyet, kentte bazı bölgelerde kuraklık tespit çalışması yaptı.
Kenan Şahin - 22.05.2021
Kırşehir'de TARSİM bilgilendirmesi yapıldı
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Valilik konferans salonunda TARSİM Kayseri Bölge Müdürü Ömer Altuğ, Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, İlçe Tarım ve Orman Müdürleri, Ziraat Odası Başkanları ve ilgili personellere TARSİM uygulamaları anlatıldı.
Kenan Şahin - 13.05.2021
Afyonkarahisar'dan kısa kısa
İscehisar ilçesinde iş adamı Kenan Şahin, annesinin ismini verdiği ve yapımı devam eden Zehra Ana Cami inşaatını inceledi.
Kenan Şahin - 07.04.2021
Bozkırın tarlaları alternatif ürün "çörekotu" ile bereketleniyor
Boztepe ilçesine bağlı Harmanaltı köyündeki ekimi yerinde inceleyen Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, AA muhabirine, son 3 yıldaki deneme üretiminden iyi verim elde edilmesi üzerine çörekotu ekiminin giderek yaygınlaştığını söyledi.
Kenan Şahin - 02.04.2021
Kırşehir'de çiftçilere 2,5 milyon lira tohum desteği
Geçen yıl kırmızı mercimek, kuru fasulye, yağlık ayçiçeği ve Macar fiği ürünlerinde 518 çiftçiye toplam maliyeti 1 milyon 310 bin lira olan yüzde 75 hibeli tohum desteği verildiğini dile getiren Vali Akın, şöyle devam etti: "2021 yılında yeşil mercimek, kuru fasulye, yağlık ayçiçeği ve silajlık mısır ürünlerinde toplam maliyeti yaklaşık 2 milyon 500 bin lira olan yüzde 75 hibeli tohum desteği yapılacak. 2020 ve 2021 yılları üretim sezonu içerisinde dağıtımı yapılan bu tohumlar ile ekim alanlarında mercimekte yüzde 56, kuru fasulyede yüzde 200, yağlık ayçiçeğinde yüzde 43 ve yem bitkisinde yüzde 25 oranında artış sağlanmıştır. 2020 yılında mazot ve gübre desteği başta olmak üzere çiftçilerimize yapılan toplam destek miktarı ise yaklaşık 152 milyon liradır. İnşallah yapılan bu desteklerle hem çiftçilerimizin refah seviyesi yükselecek hem de ülkemiz ve ilimiz tarımı daha iyi seviyelere gelecektir." Konuşmanın ardından Vali Akın ile İl Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, çiftçilere yüzde 75 hibe destekli tohum dağıtımı yaptı.
Kenan Şahin - 30.03.2021
Kırşehir'de "Ahi Evran Kardeşlik Ormanı" oluşturuldu
Konuşmanın ardından Vali Akın, AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir Ticaret İl Müdürü Mahmut Dalgalı, Orman İşletme Müdürü Reşat Karaca, Tarım ve Orman İl Müdürü Kenan Şahin, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ferhat Kuran, siyasi parti il başkanları, sivil toplum kuruluşu başkanları, esnaf ve sanatkarlar, öğrenciler ve vatandaşlar orman için ayrılan alana fidan dikti.
Kenan Şahin - 20.03.2021
Akçakent'te sürü yöneticiliğinin gelişmesi için proje hazırlandı
Kursiyerlere kurs bitirme ve başarı belgelerin dağıtıldığı törende konuşan İl Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, KOP ile yapılan değerlendirme sonucunda yüzde 75 hibe destekli toplam 407 bin liralık projenin kabul edildiğini hatırlattı.
Kenan Şahin - 14.03.2021
Kırşehir'de hayvancılık sektör toplantısı yapıldı
Toplantıya Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürlüğü Altyapı ve Çevre İzleme Daire Başkanı Emre Gürçay, Tarım ve Orman İl Müdürü Kenan Şahin, Kırmızı Et Birliği Kırşehir Başkanı Ömer Güzel, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Süleyman Eraslan ve sektör temsilcileri katıldı.
Kenan Şahin - 21.02.2021
Çiftçilere verilen destek ödemelerinin arttırılması
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, gübre destek ödemelerinin artmasının, çiftçiye can suyu olacağını bildirdi.
Kenan Şahin - 14.02.2021
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Şahin'den tarım sigortası uyarısı
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, TARSİM'in, üreticileri desteklediğini ve çiftçinin yanında olmayı sürdürdüğünü bildirdi.
Kenan Şahin - 02.02.2021
Tarım ve orman il müdürleri Çorum'da buluştu
Çorum Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürü Hüseyin Düzgün, Kırıkkale Tarım ve Orman İl Müdürü Sırrı Yılmaz ve Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Kenan Şahin'in tarımsal projeleri incelemek amacıyla Çorum'a geldiği belirtildi.
Kenan Şahin - 30.01.2021
Son dakika haberleri! Kuraklığa dayanıklı bitkisel ürünlerin ekilmesi tavsiye edildi
İl Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, İl Müdürü Kenan Şahin başkanlığında tarımsal kuraklığın önlenmesi ve alınacak ileriye dönük tedbirlerle ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirildiği belirtildi.
Kenan Şahin - 19.01.2021
Kırşehir Canlı Hayvan Pazarı şap hastalığı nedeniyle kapatıldı
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin de AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Kırşehir büyük ve küçükbaş hayvan alım ticaretinin yoğun olduğu illerden birisi.
Kenan Şahin - 08.01.2021
Kırşehir Valisi İbrahim Akın, KTB'yi ziyaret etti
Akın'a ziyaretinde, İl Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin de eşlik etti.
Kenan Şahin - 11.12.2020
Türkiye ile Gürcistan arasında sağlık turizmi alanında iş birliği protokolü
USHAŞ'ın Ankara şubesinde düzenlenen protokol törenine, USHAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kenan Şahin, USHAŞ Genel Müdürü Mehmet Ali Kılıçkaya ve Gürcistan'ın Ankara Büyükelçisi George Janjgava katılırken, Gürcistan Sağlık, Çalışma ve Sosyal İşler Bakan Yardımcısı Giorgi Tsotskolauri da video konferans yöntemiyle bağlandı.
Kenan Şahin - 15.11.2020
Kırşehir'de çörek otu yetiştiriciliği çalışmaları
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, kentte 2500 dekar alanda çörek otu ekimi yapılarak, başarılı olduklarını bildirdi.
Kenan Şahin - 05.11.2020
Kırşehir'de kaba yem üretimi için 120 ton Macar fiği tohumu dağıtıldı
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, yaptığı açıklamada, yoğun olarak tahıl üretiminin yapıldığı Kırşehir'de 252 bin büyükbaş, 286 bin küçükbaş hayvan varlığı olduğunu ifade etti.
Kenan Şahin - 21.10.2020
Kırşehir patates üretiminde alternatif hale geliyor
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, Nevşehir'de patates üretim alanlarının daralması nedeniyle üreticilerin tohumluk üretiminde Kırşehir'e yöneldiğini söyledi.
Kenan Şahin - 03.09.2020
Kırşehir'de süt toplama merkezi açıldı
Törene, Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin de katılarak çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Kenan Şahin - 29.08.2020
Kırşehir'de 134 koyun üreticisine destek sağlandı
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, 2020 yılında 134 koyun yetiştiricisine 144 bin 720 lira destek sağlandığını bildirdi.
Kenan Şahin - 30.07.2020
Kırşehir'de bayram öncesi gıda denetimleri
Kırşehir Tarım ve Orman İl Müdürü Kenan Şahin, kurbanlık hayvanlara ait bilgileri "Hayvan Sağlığı ve Refahı" mobil uygulamasından vatandaşların öğrenebileceğini bildirdi.
Kenan Şahin - 28.07.2020
Kaman cevizi coğrafi işaret yolunda
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, Kaman cevizine kısa sürede coğrafi işaret alınacağını bildirdi.
Kenan Şahin - 12.07.2020
Besicilere maske ve hijyen uyarısı
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Müdürü Kenan Şahin ve beraberindeki heyet, canlı hayvan pazarında denetimlerde bulundu.
Kenan Şahin - 09.07.2020
Antalya'da falezlerden düşerek hayatını kaybeden gencin kimliği belli oldu
Baba Kenan Şahin'in yurt dışında olduğu ve Antalya'ya gelmek üzere yola çıktığı öğrenildi.
Kenan Şahin - 09.07.2020
Kırşehir Valisi İbrahim Akın Açıklaması
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin de dolu ve sağanak nedeniyle oluşan selin ardından bölgeye ekipleri sevk ettiklerini, yapılan çalışmada 15 küçükbaş hayvanın telef olduğunu tespit ettiklerini kaydetti.
Kenan Şahin - 25.06.2020
Kırşehir'de alternatif tarım projelerine destek
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, alternatif tarım ürünlerinin geliştirilmesiyle ilgili hazırladıkları projelere Konya Ovası Projesi (KOP) kapsamında 2 milyon 221 bin lira destek sağlanacağını bildirdi.
Kenan Şahin - 15.06.2020
Kırşehir'de sera projesine 450 bin lira destek
Kırşehir Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, 7 üreticiye her biri 683 metrekarelik yaz seralarını teslim ettiklerini bildirdi.
Kenan Şahin - 07.06.2020
Vali Akın, hizmet binası inşaatlarını inceledi
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Akın, İl Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin ile yetkililerden inşaat hakkında bilgi aldı.
Kenan Şahin - 21.05.2020
Kırşehir'de 4 balık tesisinde yılda 2 bin 500 ton alabalık üretiliyor
İl Tarım ve Orman Müdürü Kenan Şahin, Hirfanlı Baraj Gölü kıyısı Toklumen köyünde faaliyet gösteren 4 balık yetiştiriciliği tesisinde incelemelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kenan Şahin Haberleri | Kenan Şahin Kimdir - Haberler - Kenan Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kenan Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 4.8.2021 14:59:06. #1.15#

title