Kayaoğlu, "Hızlı Nüfus Artışı Beraberinde Sorun da Getirebilir" - Haberler
Haberi Paylaş

Kayaoğlu, "Hızlı Nüfus Artışı Beraberinde Sorun da Getirebilir"

Kayaoğlu,
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Tekirdağ Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kayaoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Tekirdağ Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kayaoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği Başkan Yardımcısı İsmail Sözüer, Yönetim Kurulu Üyeleri Sait Tabala, Doğan Hasan, Arif Yaman, Mesut Demirel ve Komiteler Sekreteri Fatih Balta Yaklaşık yer aldı. Yaklaşık yarım saat süren ziyarette ÇESİAD Başkan Yardımcısı İsmail Sözüer, derneğin faaliyetleri hakkında İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kayaoğlu'na bilgilendirmede bulundu. Yönetim Kurulu Üyesi Sait Tabala ise Kayaoğlu'na düzenledikleri ortak akıl toplantılarından bahsetti.

Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği'nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Kayaoğlu, ilçenin nüfusunun hızla arttığını ve Kapaklı'nın çok hızlı bir şekilde büyüyüp geliştiğini belirterek, "Çerkezköy'de görev yaptığım sırada artan nüfus artışının meydana getirdiği sorunları yakından takip ettim. Kapaklıda'da da buna benzer sorunlar ortaya çıkabilir" dedi. ÇESİAD'ın iş dünyası ve eğitim alanındaki çalışmalarının çok olumlu olduğunu ifade eden Kayaoğlu, ÇESİAD heyetine çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret, karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi. - TEKİRDAĞ

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Hasan Arif, Çerkezköy, Tekirdağ, Kapaklı, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title