Kardeşlerim 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV Kardeşlerim 6. bölüm izle, son (6) bölüm full izle! - Haberler
Haberi Paylaş

Kardeşlerim 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV Kardeşlerim 6. bölüm izle, son (6) bölüm full izle!

Kardeşlerim 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV Kardeşlerim 6. bölüm izle, son (6) bölüm full izle!
Haberler.com - Haberler | Gündem

Kardeşlerim 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu Kardeşlerim dizisinin 6. bölümü ardından araştırılmaya başladı. ATV'de yayınlanan Kardeşlerim 7. bölüm fragmanı izle! Kardeşlerim son bölüm özeti! Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak? ATV Kardeşlerim 6. bölüm izle, son (6) bölüm full izle!

Kardeşlerim 7. bölüm izle! Kardeşlerim 7. bölüm tamamı izle! ATV ekranların sevilen dizisi Kardeşlerim 7. bölüm seyret! Kardeşlerim 7. bölüm tek parça izle! Kardeşlerim 7. bölüm tamamı izle! Kardeşlerim 6 son bölüm izle. Kardeşlerim son bölüm izle. Kardeşlerim 6. bölüm tamamı izle.

KARDEŞLERİM 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kardeşlerim dizisi ATV ekranlarında bu akşam 6. bölümüyle yayınlandı. Diziseverler heyecan dolu 6. bölümün ardından şimdi de Kardeşlerim 7. bölüm için araştırmalarına başladılar. Kardeşlerim 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Kardeşlerim 7. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak Kardeşlerim 7. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim 6. Bölümde ne oldu?

Melisa'nın itirafı Kadir'i büyük açmaza sokar. Melisa'nın Kadir'e hazırladığı sürpriz, Kadir'i Ömer'e karşı zor duruma düşürür. Kardeşlerin yaşadığı yaşam mücadelesi karşısında Şengül'ün merhametsizliği Orhan'ı iyice çileden çıkarır. Suzan'dan hiç beklemediği bir şey öğrenen Akif, büyük panik yaşar ve durumu idare etmekte zorlanır. Suzan'ı oyalamaya çalışırken işler sarpa sarar ve Suzan artık gemileri yakmaya karar verir. Akif ve Nebahat karşı karşıya gelirler. Nebahat, Kadir'i ve kardeşlerini kullanarak öyle bir hamle yapar ki bütün gerçekler gün yüzüne çıkmaz üzeredir.

Kardeşlerim 5. Bölümde ne olmuştu?

Akif ve Suzan'ı öpüşürken yakalayan Harika'nın tepkisi Suzan'ı köşeye sıkıştırırken, Akif yine her şeyin üstünü örtme çabasındadır. Suzan yaşadığı açmazdan ve öğrendiği bir durumdan dolayı bunalır. Aldığı karar, Akif'le Nebahat'ı şok eder. Şengül'ün kurnazlıklarının hedefi ise bu sefer Nebahat'tır. Asiye ile Doruk okulda beraber şarkı söyleyince Harika iyice çileden çıkar ve Asiye'nin üzerine gider. Ömer duruma tepkisiz kalamaz. Aybike'nin eline Harika ile ilgili bir koz geçer ve bu koz Ömer ile Harika'yı karşı karşıya getirirken, Kadir'in Orhan'dan öğrendiği gerçek şok etkisi yaratır.

Kardeşlerim 6. Bölüm İzle

Kardeşlerim dizisinin 6. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

Kardeşlerim dizisinin konusu

Birbirlerinden başka tutunacak dalları kalmayan 4 kardeşin yürek burkan mücadelesini anlatıyor. Dizide; Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır.

Yaşananlara sebep olan Akif Atakul'un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar bu böyle devam eder… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

NGM Yapım'ın imza attığı; yapımcılığını Nazlı Heptürk, yönetmenliğini Serkan Birinci ve senaryosunu da Gül Abus Semerci'nin üstlendiği Kardeşlerim dizisinin oyuncuları ise şöyle:

Celil Nalçakan (Akif Atakul)

Halit Özgür Sarı (Kadir Eren)

Ahu Yağtu (Suzan Manyaslı)

Fadik Sevin Atasoy (Şengül Eren)

Cüneyt Mete (Orhan Eren)

Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye Eren)

Yiğit Koçak (Ömer Eren)

Aylin Akpınar (Emel Eren)

Simge Selçuk

Damla Su İkizoğlu

Onur Seyit Yaran

Cihan Şimşek

Kaan Sevi

Kardeşlerim 6. Bölüm Fragmanı İzle

Haberler.com - Gündem

Kardeşlerim, Gündem, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title