Karacadağ Kalkınma Ajansı Haberleri

Karacadağ Kalkınma Ajansı haber, Karacadağ Kalkınma Ajansı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karacadağ Kalkınma Ajansı - 17.09.2021
Vali Erin: Bireciklilere Hayırlı Olsun
Şanlıurfa Valiliği koordinesinde, 2019 yılı SOGEP Mali Destek Programı kapsamında Karacadağ Kalkınma Ajansı finansmanıyla kurulan Birecik STEM Akademi ve Kariyer Merkezini de ziyaret eden Vali Erin ve beraberindekiler, burada da çocuk ve gençlere yönelik verilen beceri eğitimleri hakkında öğretmen ve öğreticilerden bilgiler aldılar.
Karacadağ Kalkınma Ajansı - 03.09.2021
Vakıf Katılım, Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü ile iş birliği yaptı
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın katılımıyla Dicle Kalkınma Ajansı ve Karacadağ Kalkınma Ajansı'yla yapılan, daha önce de Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı ve Ankara Kalkınma Ajansı ile de gerçekleştirilen iş birliği protokolünün kısa bir süre içerisinde tüm ajansları kapsaması hedefleniyor.
Karacadağ Kalkınma Ajansı - 02.09.2021
Karacadağ Kalkınma Ajansı, 50 milyon lira bütçeli yeni destek programı başlattı
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, geniş çaplı analiz ve değerlendirmeler sonucunda içeriği belirlenen yeni bir destek programını ilan ettiklerini belirterek, "Toplam bütçesi 50 milyon lira olan bu destek programıyla belirlenen sektörlerdeki sanayicilerimizin kullanacağı...
Karacadağ Kalkınma Ajansı - 02.09.2021
Bakan Varank, Diyarbakır'da Türkiye'nin en büyük entegre yem fabrikasının temelini attı Açıklaması
Bölgesel gelişmişlik farklarını en aza indirmek için titiz politikalar yürüttüklerini dile getiren Varank, şunları kaydetti: "Diyarbakır'ın potansiyelini ortaya çıkarmak amacıyla sanayi başta olmak üzere gıda, tarım, lojistik ve turizm konularında ilimize muazzam kaynaklar aktardık. Merkezi Diyarbakır'da olan Karacadağ Kalkınma Ajansımız ile 12 yılda 562 projeye 198 milyon lira destek sağladık.
Karacadağ Kalkınma Ajansı - 07.07.2021
Viranşehir'e İkinci Fabrika İçin İmzalar Atıldı
Karacadağ Kalkınma Ajansı üzerinden Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın projelerine çok büyük destek verdiğini belirten Vali Erin, "Anahtar teslimi fabrika binası olarak isimlendirdiğimiz, istihdama çok büyük katkı sunacak projenin başlangıcını Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde yapmıştık.
Karacadağ Kalkınma Ajansı - 27.06.2021
Şanlıurfa'da Valilik Koordinesinde Yapılan 13 Fabrikanın Açılışı Gerçekleştirildi
Şanlıurfa OSB Ayakkabıcılar Sanayi bölgesinde düzenlenen törende, Bakan Mustafa Varak, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Milletvekilleri Zemzem Gülender Açanal ve Mehmet Ali Cevheri, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Flo Ayakkabıcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Karacadağ Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr.
Karacadağ Kalkınma Ajansı - 24.06.2021
DİYARBAKIR - Öğrenciler Zerzevan Kalesi'nde yürütülen kazı çalışmasına katıldı
Diyarbakır'da arkeologlar eşliğinde 24 öğrenci, Çınar ilçesi yakınlarındaki 3 bin yıllık Zerzevan Kalesi'nde yürütülen kazı çalışmasına katıldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinesinde Valilik, Türkiye İş Kurumu, Diyarbakır Müzesi, Büyükşehir Belediyesi, Çınar Kaymakamlığı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Dicle Üniversitesi, Karacadağ Kalkınma Ajansı ve Safir Tuz'un desteğiyle 7 yıldır kalede kazılar sürdürülüyor.
Karacadağ Kalkınma Ajansı - 11.03.2021
Karacadağ Kalkınma Ajansı, Amida Höyük için fizibilite projesi desteği verdi
Dicle Üniversitesinin (DÜ) "Diyarbakır İçkale Artuklu Sarayı Kaçış Tüneli ile Divanhane ve Mekanlarının Fizibilitesi Projesi" Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından desteklendi.
Karacadağ Kalkınma Ajansı - 17.02.2021
Karacadağ Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı düzenlendi
Diyarbakır'da Karacadağ Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleşti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Karacadağ Kalkınma Ajansı Haberleri | Karacadağ Kalkınma Ajansı Haber - Haberler - Karacadağ Kalkınma Ajansı haberleri, son dakika karacadağ kalkınma ajansı haber ve gelişmeleri burada. DÜ Ziraat Fakültesi üzüm ürünleri işleme tesisi açılışı ve tadım etkinliği yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 06:20:49. #1.14#

title