Kadir Has Üniversitesi Haberleri

Kadir Has Üniversitesi haber, Kadir Has Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kadir Has Üniversitesi - 15.10.2021
Koç Topluluğu, geleneksel Anadolu Buluşmaları'nın 29'uncusunu düzenledi
Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörü Oya Ünlü Kızıl'ın moderatörlüğünü üstlendiği oturumda ise Kadir Has Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Görevlisi Soli Özel ve ekonomi yazarı Uğur Gürses, dünya siyaseti ve ekonomisindeki son gelişmeleri değerlendirdi.
Kadir Has Üniversitesi - 09.08.2021
TSKB'ye yeni genel müdür yardımcısı atandı
TSKB açıklamasına göre, Bilkent Üniversitesi'nde endüstri mühendisliği alanında lisans ve yüksek lisans, Kadir Has Üniversitesi'nde ise finans ve bankacılık alanında doktora dereceleri bulunan Engin Topaloğlu, 1993 - 1995 yılları arasında Bilkent Üniversitesi'nde araştırma görevlisi olarak çalıştı.
Kadir Has Üniversitesi - 07.07.2021
AŞI YAPTIRMAYAN ÖĞRENCİLERE ÜNİVERSİTELERDEN BİR YASAK BİR TAVSİYE
SOSYAL MEDYADA TEPKİ GÖRDÜ Kadir Has Üniversitesi'nden öğrencilere gönderildiği iddiasıyla sosyal medyada paylaşılan mailde, "Girişimlerimizde QR kodu okuma sistemi yerleştireceğiz ve iki doz aşısını olmayan hiç kimsenin kampüsümüze girmesine izin vermeyeceğiz" ifadeleri yer alıyor.
Kadir Has Üniversitesi - 30.06.2021
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Özkaldı, Meclis'te "İklim Değişikliği ve Türkiye'de Suyun Yönetimi"ni anlattı Açıklaması
Yasal ve idari açıdan güçlü bir su yönetimi oluşturularak suyu tek elden yönetmenin elzem hale geldiğinin altını çizen Özkaldı, şunları kaydetti: "Suyun miktar ve kalite olarak istenen durumda olması, su ile ilgili uygulayıcı ve kullanıcı konumunda olan tüm kurum ve kuruluş ile sektörlerin görev ve sorumluluklarını hassasiyetle yerine getirmeleriyle mümkün. Burada sadece sudan sorumlu Tarım ve Orman Bakanlığı değil, Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, belediyelerimiz ve diğer tüm birimlerimiz de üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmeli. Tasarruf ve bilinçli kullanım için tüm su kullanıcılarına gerekli eğitim verilmeli. İklim değişikliğine uyum için teknik ve ekonomik olan tüm depolama tesislerini bir an önce tamamlamamız lazım." Komisyonda, Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Kadir Has Üniversitesi - 21.06.2021
Akademisyenler ve gazeteciler medyanın "mülteci dilini" tartıştı
Çevrimiçi gerçekleşen ve moderatörlüğünü TRT World muhabiri Melinda Nucifora'nın yaptığı panelde konuşan Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi ve UTMK Yönetim Kurulu Üyesi Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kadir Has Üniversitesi Haberleri | Kadir Has Üniversitesi Haber - Haberler - Kadir Has Üniversitesi haberleri, son dakika kadir has üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Müge Anlı kimdir? Müge Anlı kaç yaşında, nereli, evli mi, çocuğu var mı? Müge Anlı'nın mesleği ne? Müge
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 14:42:02. #1.16#

title