Haberler

Jeopark Belediyeler Birliği Emitt Fuarında

Manisa’nın doğal zenginliklerinin daha iyi tanıtılarak turizm potansiyelinin geliştirilmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula Belediyesi ve Salihli Belediyesinin işbirliğinde kurulan Jeoapark Belediyeler Birliği, İzmir’de gerçekleştirilen Travel Turkey fuarının ardından dünyanın en...

Manisa'nın doğal zenginliklerinin daha iyi tanıtılarak turizm potansiyelinin geliştirilmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula Belediyesi ve Salihli Belediyesinin işbirliğinde kurulan Jeoapark Belediyeler Birliği, İzmir'de gerçekleştirilen Travel Turkey fuarının ardından dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan İstanbul Emitt Fuarında da yerini aldı.

Türkiye'nin ilk ve tek Jeoparkı olan Kula Jeoparkı, İstanbul Emitt fuarında tanıtılıyor. İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen fuarda Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula Belediyesi ve Salihli Belediyesinin işbirliğinde kurulan Jeopark Belediyeler Birliğinin standı 28 Ocak'a kadar ziyaretçilerini bekliyor. Fuarda ziyaretçilerin ilgi odağı olan Jeopark Belediyeler Birliği standında, Kula Jeopark Alanında yer alan 'Sandal Divlit Volkan Konisi', 'Kula Divlit Volkan Konisi ve Lav Akıntıları', 'Çakırca Sütun Bazaltları', ile Salihli Jeopark alanında bulunan 'Adala Kanyonu', 'Suuçtu Şelalsi', 'Prehistorik Fosil İnsan Ayak İzleri' gibi Jeopark'ın doğal güzellikleri görsellerle tanıtlıyor. Vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği Jeopark Belediyeler Birliği standı, fuarın kapanış tarihi olan 28 Ocak'a kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek. - MANİSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Salihli İzmir Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 22 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title